Baťa je úspěšná firma s tradicí vyrábějící boty a doplňky. Prodejny tohoto obuvnictví najdete nejen v Praze, ale po celé České republice, a dokonce i v zahraničí – Evropě, Americe i Asii. Baťa je zárukou kvality a denně dělá radost tisícům zákazníků. Ačkoliv jde o firmu založenou před více než sto lety, drží krok s moderními trendy a nároky na vzhled i funkčnost obuvi.

bata

Logo – baťa

Představení e-shopu

Firma Baťa byla založena v roce 1984 sourozenci Annou, Tomášem, Antonínem Baťovými ve městě Zlín. Se značkou je spojován ale především Tomáš, který reagoval na potřeby doby a společenské změny, které se v době před a po první světové válce odehrávaly.

Dokázal se nejen prosadit, ale zároveň koncept jeho závodu inspiroval začínající podnikatele po celém Československu. Z české kotliny brzy expandoval na Západ a také do Ameriky, kde se proslavil pod jménem Bata Shoes. Dnes jde o globální moderní společnost, kterou najdete rovněž na eshopu Baťa.cz.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V obchodu Baťa pořídíte kvalitní obuv pro ženy, muže i děti. Díky dámským botám, konkrétně lodičkám, se tato značka také proslavila po celém světě. Nakoupíte zde jak obuv do společnosti, tak pro volný čas, sport i na doma.

Baťa vytvořil vlastní kolekci širokých bot a bot větších rozměrů pro zákazníky se speciálními potřebami. K botám zde zakoupíte i vkusné a originální doplňky jako jsou kabelky, peněženky, šály, šátky, opasky, čepice a další.

Služby a ostatní

Společnost Baťa pro své zákazníky připravila hned několik výhod. Můžete si stáhnout moderní aplikaci a mít neustále přehled o všech novinkách. Mimo to lze často pořídit obuv v akci či využít některou z atraktivních slev. Ještě výhodněji nakoupíte, pokud vstoupíte do věrnostního Baťa klubu.

Pro členy jsou připraveny uvítací dárky a atraktivní příležitosti. Doprava je zdarma od 499 Kč. Vyzvednout můžete zboží na prodejnách, ParcelShop PPL nebo si ho nechte doručit Českou poštou či PPL. Platit můžete kartou nebo na dobírku.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 499 Kč

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Dobírka
 • Bankovní převod
 • Platební karta

Prodejny

Baťa prodejny v Praze

 • Nádražní 344/25, 15000 Praha
 • Václavské nám.774/6, 11000 Praha 1
 • Vinohradská 151, 13000 Praha 3
 • Na Pankráci 86, 14000 Praha 4
 • Řevnická 121/1, 15521 Praha 5
 • Veletržní 24, 17000 Praha 7
 • OC Letňany – Veselská 663, 19007 Praha 9

Baťa prodejny v dalších městech

 • Petra Bezruče 3388, 27201 Kladno
 • Písecká 972/1, 32600 Plzeň – Černice
 • Karla IV. 6, 37001 České Budějovice
 • Mírové nám. 2, 36001 Karlovy Vary
 • Železná 43, 29301 Mladá Boleslav
 • Mírové nám. 3, 46601 Jablonec nad Nisou
 • Prodejna – Soukenné nám. 10, 46031 Liberec
 • Shoping Park Rudná 114/3114, 70030 Ostrava – Zábřeh

Kariéra

 • Aktuální volná místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce obuvi a doplňků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9
8.2Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.9
Jednání se zákazníkem
8
Kvalita sortimentu
7.7
Klady
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
 • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je cílem celého týmu Recenzer. Více o nás.

15 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Já jsem si kupovala boty od Bati už v mládí, ale dnešní kvalita se s tou dřívější nedá vůbec srovnat. Člověk je rád, když se mu boty po pár týdnech nerozpadnou. Už to prostě není, co to bývalo, přestože je to stále stejná značka

 2. 2
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  60

  Dobrý den, dnes jsem chtěla nakoupit v prodejně Bata v Karolíně (Ostrava). Na prodejně byla jen jedna velmi neochotná prodavačka, která stála na místě a zákazníci ji nezajímali. Když jsem za ní šla s dotazem na konkrétní obuv, ani ně nenechala doříct větu a rovnou vypálila – to je poslední pár! Opravdu mi vzala chuť k nákupu, raději jsem odešla.

  Klady: Zázemí velké firmy.
  Zápory: Prodavačka naprosto všechny klady svým chováním "smazala." Nevím, zda má vzdělání prodávat a jednat se zákazníky, pokud ano, pak je to zoufalá ukázka vztahu k lidem. Za jednání se zákazníkem dávám jen jednu hvězdičku, asi za to, že tam aspoň stála...
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 3.8
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  30

  Byl jsem v národním divadle, po skončení představení mi vybuchl podpatek na levé botě.

  Klady: Vypadají dobře
  Zápory: Lidi se na vás koukají velmi divně když jdete po Praze s rozpadlým podpatkem.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Svého času to byla špičková značka, ale dvakrát za sebou se mi teď stalo, že bota nevydržela déle než půl roku a to jsem je nijak zvlášť nenosila.

 5. Koupila jsem si dvoje boty značky Baťa…hezké. První páskové…po prvním nošením, cca 10 minut, praskl první pásek…šla jsem k ševci, aby to opravil. Zkrátím to, švec mi je musel celé přešít. Druhé byly společenské…do divadla, do taxíku. Měla jsem je 5 x na nohou. Praskla mi podrážka, tak jsem je reklamovala. Po 2 měsících mi bylo sděleno, že reklamace se neuznává, protože to není chyba materiálu, ale chyba mechanická. Rozuměj: chodila jsi v tom b*****, takže tvoje chyba. Takže Baťa nikdy více!!!!! I podřadné boty za 150 Kč, které jsem si koupila na chalupu vydržely déle! Je mi líto pana Baťi!

 6. Velmi nekvalitní, po pár chvíli občasného nošení rozbitý zip, reklamace zamítnuta z důvodu nevhodného používání. Nikdy se mi u bot od jiných prodejců nic podobného nestalo. Paní na prodejně v Brně ve Vaňkovce velmi nepříjemná.

  Na zákaznické lince jsem se dozvěděla, že se můžu obrátit na čoi, ale že je to zbytečné, že tam stejně potvrdí jejich stanovisko, takže chování opravdu ukázkové.

  Prosím všechny kdo mají podobnou zkušenost aby čoi kontaktovali stejně jako to teď budu dělat já. čím víc lidí je bude hlásit, tím větší v to bude mít váhu.

 7. 1.15
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Po třech měsících občasného nošení obuvi, se bota rozbila. Reklamace zamítnuta, z důvodu tlaku malíčku na stěnu boty…. Některé boty mám roky a malíček stále stejný. Takže už nikdy více.

  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 8. Baťa už nikdy více. Dříve jsem měla dobré zkušenosti a důvěru, byla jsem ale po posledním nákupu nucena změnit názor. Poslední boty vypadaly hezky, ale byly nekvalitní, po cca 5ti krátkých vycházkách se na špičkách zevnitř proděravěly. Na reklamaci mi bylo sděleno, že jsem zvolila nesprávnou (menší) velikost bot. Což je nesmysl, boty jsou naopak trochu větší. Zjistila jsem, že spousta zákazníků má stejnou zkušenost – pan soudní znalec vyřizuje reklamace podle šablony: reklamuješ, můžeš si za to sám, koupil sis malé boty. Kdyby Tomáš Baťa viděl, co se pod jeho jménem teď prodává a jak se jedná se zákazníky, asi by se divil. Za mne s Baťou končím.

 9. 0.8
  Přehlednost obchodu
  40
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  Nedoporučuji, reklamoval jsem obuv v záruční době a byla mi zamítnuta. Odlepila se podešev a odůvodnění zamítnutí bylo, že jsem si jí ukopl a proto se nejedná o chybu z výroby. Jelikož je od koupi již více než 6 měsíců, prokázání přechází na mě a jelikož znalecký posudek stojí min 1 000Kč, nevyplatí se to vůbec řešit. Za mě už nikdy více!

  Zápory: reklamace
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
 10. 2.8
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  50
  Kvalita sortimentu
  20

  Baťa sa veľmi pokazil čo sa týka kvality topánok aj vybavovania reklamácií. Pred pár rokmi posúdili závadu hneď na predajni. Teraz všetko posielajú do Čiech, takže sa čaká. Okrem toho mám na topánkach 3 krát odlepenú podrážku, podľa ich reklamačných podmienok mi mali vrátiť peniaze, no jednostranne sa rozhodli pre opravu. To, že mám evidetne vadný kus, ktorý bol viac času v reklamáciia ako na mojich nohách je pre nich irelevantné. Roky som nakupovala takmer výlučne tam, ale ja osobne som s Baťom skončila a rozhodne neodporúčam.

  Klady: nízke ceny, časté akcie
  Zápory: nekvalitná obuv, problematické a zdĺhavé (ne)vybavovanie reklamácií
  Přínosný(0) Nepomohl(1)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo