Bontia.cz se specializuje na výrobu fotoknih, fotoobrazů, fotokalendářů a tisk fotografií. Zakládají si na vysoké kvalitě zpracování. Nabízí výhodné nabídky pro profesionální fotografy, grafiky a designéry.

Zákazníci si mohou fotodárky sami navrhovat, nebo využít některou z předpřipravených šablon od společnosti Bontia. Pokud byste během objednávání potřebovali poradit, obraťte se na zákaznickou podporu. Ta je vám k dispozici po telefonu, emailu a nově také v online chatu.

1x1.trans - Bontia

Logo – Bontia

Představení e-shopu

Společnost Bontia se specializuje na výrobu fotoknih. Kromě České republiky funguje i v dalších zemích evropské unie. Za jejím úspěchem stojí především vlastní software (foto-studio), díky kterému si budete moci vytvořit vlastní, originální a jedinečné fotodárky. Pokud máte iPhone nebo iPad, můžete navrhnout i pomocí aplikace z App Store.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Program Bontia pro navrhování vlastních fotodárků je velmi šikovně vymyšlený. Díky němu budete moci sestavit esteticky líbivé fotodárky, které vám budou dělat radost. Pokud jste kreativně založení a máte s obdobnou tvorbou zkušenost, můžete sáhnout po blank šabloně, kterou si upravíte podle vlastního uvážení.

Kvalita tisku a celková kvalita výsledných fotek je dobrá. Nejsou přeostřené, ani rozostřené a vypadají pěkně. Fotokniha má navíc dobrou odolnost (robustní desky, odolná vazba). Kromě fotoknih nabízí také výrobu fotoobrazů, kalendářů, krabiček a tisk klasických fotografií. Pokud byste rádi fotodárky pořídili za výhodné ceny, doporučujeme využít slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Doba výroby se liší podle náročnosti zakázky. Cena dopravy se odvíjí od hmotnosti zásilky a počtu objednaných položek. Dopravu zdarma nenabízí. Přesná výše nákladů se vykalkuluje vždy až během tvorby objednávky.

Obchod nenabízí platbu na dobírku ani žádnou jinou formu platby po doručení produktu. Jelikož jde o zakázkovou tvorbu, vyžadují platbu předem. Lze platit bankovním převodem nebo kartou online přes zabezpečenou platební bránu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Specialista na výrobu fotoknih a fotoobrazů

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.3Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.2
Kvalita sortimentu
9.4
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Lubomír 25.6.2021 v 16:29
  1.15
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  20

  Foto které ste vyrobily a které sem zaplatil je hrůza !!! Ze 17 fotek se dá použít pouhých 5 ks. Na ostatních je jen část fota, půlka kočky, a podobně.
  Kdo toto vytvořil ? Lubomír Ježek

  KLADY: Žádné!!!
  ZÁPORY: Celé hrůza !!!
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz