Bontia

Bontia.cz se specializuje na výrobu fotoknih, fotoobrazů, fotokalendářů a tisk fotografií. Zakládají si na vysoké kvalitě zpracování. Nabízí výhodné nabídky pro profesionální fotografy, grafiky a designéry.

Zákazníci si mohou fotodárky sami navrhovat, nebo využít některou z předpřipravených šablon od společnosti Bontia. Pokud byste během objednávání potřebovali poradit, obraťte se na zákaznickou podporu. Ta je vám k dispozici po telefonu, emailu a nově také v online chatu.

bontia

Logo – Bontia

Představení e-shopu

Společnost Bontia se specializuje na výrobu fotoknih. Kromě České republiky funguje i v dalších zemích evropské unie. Za jejím úspěchem stojí především vlastní software (foto-studio), díky kterému si budete moci vytvořit vlastní, originální a jedinečné fotodárky. Pokud máte iPhone nebo iPad, můžete navrhnout i pomocí aplikace z App Store.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Program Bontia pro navrhování vlastních fotodárků je velmi šikovně vymyšlený. Díky němu budete moci sestavit esteticky líbivé fotodárky, které vám budou dělat radost. Pokud jste kreativně založení a máte s obdobnou tvorbou zkušenost, můžete sáhnout po blank šabloně, kterou si upravíte podle vlastního uvážení.

Kvalita tisku a celková kvalita výsledných fotek je dobrá. Nejsou přeostřené, ani rozostřené a vypadají pěkně. Fotokniha má navíc dobrou odolnost (robustní desky, odolná vazba). Kromě fotoknih nabízí také výrobu fotoobrazů, kalendářů, krabiček a tisk klasických fotografií. Pokud byste rádi fotodárky pořídili za výhodné ceny, doporučujeme využít slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Doba výroby se liší podle náročnosti zakázky. Cena dopravy se odvíjí od hmotnosti zásilky a počtu objednaných položek. Dopravu zdarma nenabízí. Přesná výše nákladů se vykalkuluje vždy až během tvorby objednávky.

Obchod nenabízí platbu na dobírku ani žádnou jinou formu platby po doručení produktu. Jelikož jde o zakázkovou tvorbu, vyžadují platbu předem. Lze platit bankovním převodem nebo kartou online přes zabezpečenou platební bránu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Specialista na výrobu fotoknih a fotoobrazů

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
8.2Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
7.9
Kvalita sortimentu
8.3
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

15 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Jak tu čtu negativní recenze, tak si říkám, čím to je, jestli druhem produktu či jen blbé náhody… Každopádně já jsem s Bontií spokojená. Letos to bude 5. rok, co objednávám fotokalendáře a pokaždé velká spokojenost. Tento rok jsem dost zaostávala v tvorbě, bála jsem se, že bude problém s výrobou a poté s doručením, objednávala jsem až 10.12. odpoledne a dnes (12.12.) mi právě přišlo info od přepravní společnosti, že převzali zásilku do přepravy. Kalendáře mají v naší rodině každý rok velký úspěch, já mohu jen doporučit.

  Klady: Cena Rychlost Kvalita Dostupnost Jednoduchost při tvorbě
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 2
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  20
  Kvalita sortimentu
  80

  Absolutní arogantní jednání. Nedá se s nimi na ničem domluvit. Žádala jsem o sloučení objednávek. Nic z toho se nestalo a platíte dvoje poštovné. Nedodržení termínu, přišla po vánocích. Nedá se tam samozřejmě dovolat. Zde je falešné hodnocení 9,5. Pozor na to. Když si přečtete komentáře tam to pochopíte…

  Klady: Ještě nevím, kniha nepřišla.
  Zápory: Špatná domluva. Nesplnili o co jsme žádali. Náklady na dopravu byly větší.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Anna Semotamova 13.9.2023 v 12:49

  Jsem hluboce zklamaná výrobou fotoknihy,kniha dorazila a několik fotek byly strašně,urezana hlava nebo uřezany pravý bok,nebo fotka byla u vazby a kus bylo pryč .no hrozne .jak takový výrobek může někdo poslat a prodat za takové peníze, stalo to skoro 900 a takový zmetek a to byl dárek k narozeninám.to tam není žádný tiskař který to kontroluje za ty peníze??? Hrůza teď řeším reklamaci doufám že se k tomu alespoň postaví čelem.uz nikdy bych si u nich nenechala udělat ani zápisník Anna Semotamova

  • Dobrý den. Mohla bych se Vás prosím zeptat, jestli byla Vaše reklamace úspěšná? Děkuji za odpověď Veronika Černíková

 4. Jak je možné hodnocení 9,5 když se vůbec nedá ovládat. Špatná firma, špatná ničemná práce. Nezadávat!

 5. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Osobně jsem si objednala již čtvrtou fotoknihu od firmy Bontia a opět velká spokojenost!
  Mohu jedině doporučit!

  Klady: Super šablony, uživatelské prostředí i kvalita zpracování! Rychlost i komunikace eshopu bez výtky.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. 0.5
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  10

  Jsem rozčarovaná! Objednala jsem si k Vánocům fotoknihu s 50% údajnou slevou za 599,- Kč. Předpokládám tedy, že bych měla dostat zboží v hodnotě 1200,-Kč. Tedy pokud tím mysli knížku, která váží jako časopis a je v ní spousta rozmazaných fotek… takže za cenu téměř 800,- i s poštovnym, jsem si raději měla koupit roční předplatné opravdu kvalitního časopisu. Dejte si pozor, kde objednáte! Tady tedy rozhodně NE u firmy Bontia!!!

  Klady: Rychlost dodání
  Zápory: Absolutně vše !
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
  • Fotokniha naprosto ničemná, a nezkoušejte mi tvrdit, co jsi zadala, to máš. Bohužel jsem se spletla v zadání zpracovatele. Kdo bude chtít pošlu, jak ta hrůza vypadá.

 7. Já jsem si nechala pro svou dceru k svatbě vyrobit fotoknihu a bylo to hodně povedené. Vypadala dobře, zpracovaná byla podle mých pokynů a za přijatelnou cenu.

 8. 1.65
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Kvalita produktů odpovídá jejich ceně , průměrná. Pokud máte v úmyslu produkt využít jako dárek , objednávejte s velkým předstihem. Termín dodání , který si zhotovitel sám určí, neplní, ten padá hned po provedení platby za službu. Po urgenci dodání, kdy zakázku zaplatíte a ona bez změny stojí 7 i více dní, se dočkáte arogantního emailu naprosto pohrdajícím zákazníkem a nějakým termínem dodání . Zaplaceno již dostali , teď už jen čekejte. To je důvod , proč zvážit zakázku poskytnout jinému a serioznímu zhotoviteli .

  Klady: Poměrně kvalitní barevné zpracování
  Zápory: Nedodržují termíny dodání , arogantní jednání při komunikaci , pohrdání zákazníkem , iluzorní argumenty při zpoždění dodání výrobku. Neseriózní přístup.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. katastrofa tato firma, vyhnut sa co najvacsim oblikom, komunikovat nemate skym, zavolat neni kam, garantuju terminy a v den terminu napisu ze vlôastne tam je chyba, vyhovorky vyhovorky a vysledok hrozny…nehovoriac o pokazenej oslave lebo prekbvapenie neprisl. zadal som to inej firme, okamzite do 3-4 dni kniha doma, krasna komunikacia. velka hanba tejto slabej amaterskej firme, mali by dostat vysoke pokuty

  • NEVYHAZUJTE PENIZE!!!
   Koupila jsem rodičům stolní fotokalendar, objednavala jsem tuším už na konci října.
   Logicky když vytvořím fotokalemdar na rok 2024, tak na první stránce budu mít leden 2024!!! VEŠKERÉ FOTKY JSEM PEČLIVĚ VYBRALA A ZKONTROLOVALA JEDNOTLIVÉ TYDNY. ALE NE, takhle to u nich nefunguje!!! Ti neschopni moroni mi poslali kalendar od října 2023 do listopadu 2024. Když rodiče dárek rozbalili a přišli na to, tak jsem to okamžitě reklamovala! Bylo mi VELICE AROGANTNĚ odpovezeno, ze jsem si takhle prala!!!
   NEEXISTUJE KONTAKT, CHAT NEFUNGUJE, HOVOR OKAMŽITĚ ZRUŠÍ.

 10. 0.65
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Přidávám se k naprosto negativnímu hodnocení společnosti.
  Dříve fungovali, aktuálně děs a hrůza – telefon neexistuje, pan jednatel není k zastižení.
  Reklamace přesahují zákonnou lhůtu. Nepřiznají chybu, jen vše hází na zákazníka (pak sice přiznají že při druhém výtisku tam byl malý rozdíl, ale dozvíte se nebylo to zas tak markantní apod. Aplikace zásadně modifikuje fotografie, i když tuto fci. vypnete !!! Kvalita tedy ve výsledku hrůza.

  Vyhněte se obloukem !!!!

  Klady: Dobrý markeing, jak chytit zákazníka ale pak už ...
  Zápory: Vše ostatní, nefunkční reklamace, nekomunikují. POZOR Neexistuje na ně jiný kontakt, než email.
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo