Empik Foto nabízí fotoservis. Kromě vyvolávání a tisku fotografií si zde můžete objednat také fotodárky a výrobu upomínkových předmětů či dekorací jako jsou fotoknihy, obrazy, plakáty nebo třeba hrnečky.

Grafický návrh produktů si můžete prohlédnout předem online a ujistit se, že se vám provedení opravdu líbí. Nabízí také digitální úložiště fotografií zdarma. Empik Foto můžete sledovat na sociálních sítích.

empik foto

Empik Foto

Představení e-shopu

Společnost Empik Foto pochází z Polska. Byla založena před více než 10 lety. V současnosti jde o jeden z nejoblíbenějších fotoservisů v Evropě. Za jejich úspěchem stojí příznivé ceny, kvalitní provedení a ochotný přístup k zákazníkům.

Mají také vlastní blog, kam přidávají spoustu zajímavostí ze světa fotografie, ale i tipy na zajímavé dárky či dekorace do domácnosti.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na Empik Foto můžete objednat fotografie hned v několika rozměrech. Běžné fotografie lze objednávat jak online, tak na jedné z prodejen. Stejně tak i fotodárky a ostatní předměty z nabídky. Dále nabízí výrobu fotoknihu, do které můžete zakomponovat například vzpomínky z dovolené či fotografie ze svatby.

Empik Foto pro vás připraví hrnečky a další šikovné vychytávky do domácnosti, obrazy, plakáty či kalendáře. Často připravují různé slevy a akce, díky kterým můžete objednat tisk či výrobu předmětů za velmi výhodné ceny.

Empik Foto se každý rok zapojuje také do Black Friday. Další možností, jak ušetřit, je využít slevový kód (kupón). Ty jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Na Empik Foto můžete nakupovat pomocí aplikace. Díky ní budete mít přehled o stavu vašich objednávek, platbách a dalších důležitých informacích na jednom místě. Na každou objednávku nad 700 Kč se vztahuje doprava zdarma.

Platit můžete bankovním převodem či kartou online přes zabezpečenou platební bránu. Platba na dobírku není možná. Dopravu zajišťuje společnost DPD, Česká pošta, Zásilkovna a kurýr GLS.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 700 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayU

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: +420 296 181 621 (Po-Pá: 8:00 – 16:00 hod.)
 • Email: info@empikfoto.cz
 • Reklamace
 • Blog
 • Sídlo společnosti: Empik Foto Sp. z o.o., ul. Marszałkowska 104/122, (00-017) Warszawa
 • Facebook: empikfoto.cz

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Fotoservis a doplňky

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
8.9Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
Klady
 • příznivé ceny
 • přehledný web
 • široký sortiment
Zápory
 • průměrná komunikace
 • dlouhá doba dodání
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

8 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Rozhodně nedoporučuji!! Fotky vypadají hrozně, úplná katastrofa!!! Měla jsem foto focené od profesionála, takže kvalita, ale fotografie od empikfoto, byly úplné zklamání. Barevně vůbec neodpovidaly originálu, místo tmavě šedého pozadí, bylo svetle a takove nahnědlé, na fotkách byly jakési fleky, dokonce na 4 fotkách, byly vytištěné něčí otisky prstů, na některých chyběly prsty, nebo boty, což chybět neměly…! Vyhozené prachy, nic jiného! Opravdu nedoporučuji!!

 2. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Objednávka byla vyřízena rychle, jednalo se o cca 50 fotek pro zkoušku kvality tisku. Horší tisk jsem neviděl. Přijde mi, že jsou fotografie upravované – některé byly zesvětlené, některé ztmavené a některé dokonce barevně zdeformované, kdy se modrá barva změnila na zelenou. Tuto firmu rozhodně nedoporučuji nikomu, komu záleží na kvalitě vytištěných fotografií. Přehlednost obchodu nemá v této situaci cenu hodnotit.

  Klady: žádný
  Zápory: kvalita tisku je opravdu hrozná
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Vše bylo v pořádku jsem mile překvapena, super cena oproti konkurenci a dobrá kvalita a možnost výběru různých fotek v různých rozměrech. Objednám znova.

  Zápory: Žádné
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Jsem velice spokojená, objednala jsem 3 kalendáře, magnety a fotky, vše došlo v avizovaném čase a ve výborné kvalitě. V čase kdy jsem to objednávala byly na vše velké slevy, takže cena byla pravdu nízká. Dávám 10/10

  Klady: vše
  Zápory: nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. Nedoporučuji !!!!!
  Neochota, žádná domluva s nimi. Stornují fotky, zbytek fotek velmi nekvalitní nebo špatně vytištěné! Nekomunikují

 6. Doufám, že mi ta objednaná fotokniha dorazí, když to tu tak čtu. Zatím jsem objednávala poprvé a nemám s tímto obchodem žádné zkušenosti.

 7. Už 4 týdny čekám na své peníze …
  Komunikace přes TLF strata času …
  Email strata času …
  Všechno je špatně ..
  Téhle službě a firmě se velkým obloukem vyhnete …

 8. Reply
  Johana Římánková 21.12.2021 v 18:08
  0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Zboží objednané před 3 týdny za 2200,- Kč s tím, že bude do týdne. Do dnešního dne žádná omluva, ani komunikace.

  Nereagují na maily, ohledně reklamace, kde je moje zaplacené zboží.

  Snažím se zásilku stornovat, protože to byly vánoční dárky, které jsem měla do Vánoc ještě rozesílat dále a v lednu mi budou k ničemu.

  Přijde mi vždy mailové upozornění že zrovna nepracují a že se mi ozvou až pracovat budou. Nikdo se mi nikdo neozval ani na minulé maily, kde je moje zaplacené zboží.

  Nedoporučuji. Bohužel jsem si obchod neprojela Google recenzemi a teď mě to mrzí.

  Klady: NEDOPORUČUJI
  Zápory: Zboží objednané před 3 týdny za 2200,- Kč s tím, že bude do týdne. Do dnešního dne žádná omluva, ani komunikace. Nereagují na maily, ohledně reklamace, kde je moje zaplacené zboží. Snažím se zásilku stornovat, protože to byly vánoční dárky, které jsem měla do Vánoc ještě rozesílat dále a v lednu mi budou k ničemu. Přijde mi vždy mailové upozornění že zrovna nepracují a že se mi ozvou až pracovat budou. Nikdo se mi nikdo neozval ani na minulé maily, kde je moje zaplacené zboží… Nedoporučuji. Bohužel jsem si obchod neprojela Google recenzemi a teď mě to mrzí.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo