HappyFoto je zásilková fotoslužba. Na zakázku vám vytisknou a vytvoří originální fotodárky, fotoknihy nebo fotokalendáře z vašich vlastních fotografií. Veškeré objednávky zpracovávají ve vlastní laboratoři. Objednávky je poté možné vyzvedávat v sídle firmy, nebo nechat doručit na adresu.

Pro co nejpřehlednější objednávání a vytváření nabídky doporučujeme na eshopu vytvořit uživatelský účet. Díky němu budete mít přehled o všech vašich objednávkách a jejich stavu na jednom místě.

1x1.trans - Happy Foto

Logo – Happy Foto

Představení e-shopu

HappFoto bylo založeno v roce 1997. Společnost se jmenuje Happy Foto Česko spol. s.r.o. a patří pod rakouskou fotolaboratoř Happy-Foto GmbH, která vznikla v roce 1978. Kromě tradičních postupů vždy sázeli i na technické inovace.

Dnes využívají i umělou inteligenci. Vy tak můžete objednávat pomocí aplikace, což vše značně urychlí a usnadní. Společnost má na kontě řadu ocenění a opakovaně si vede velmi dobře ve spotřebitelských a odborných testech.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen na Fotokniha, Fotografie, Fotokalendáře, Foobrazy, Fotoblahopřání, Fotodárky a Inspirace a předlohy. Vyvolávání fotek či celé zakázky (obraz atd.) se zadává online pomocí formuláře, ve kterém si jednoduše navrhnete výsledný produkt přesně podle vašich představ.

HappyFoto si zakládá na jednoduchosti, nemusíte se tedy bát, že vám něco nepůjde. Pokud by vám nebylo cokoliv jasné, vždy můžete kontaktovat zákaznickou podporu. Na HappyFoto lze pořídit originální kalendáře, puzzle, hrníčky, upomínkové předměty, dárkové předměty a další. Často nabízí různé slevy, díky kterým za tisk značně ušetříte.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Doba zpracování se liší produkt od produktu. Máte ji uvedenou v ceníku. Dopravu zajišťuje Česká pošta a Zásilkovna. Lze vyzvedávat také osobně v sídle firmy v Kaplicích.

Platba probíhá předem kartou přes zabezpečenou platební bránu online, hotově nebo kartou při převzetí nebo na dobírku kurýrovi.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Prodejna

 • Omlenická 780, 382 41 Kaplice
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Zásilková fotoslužba

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
10.0
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz