Ekokoza.cz je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej potřeb pro domácí výrobu mléčných produktů a dalších potravin, drogerie a kosmetiky.

Filozofií Ekokozy je život bez chemie. Snaží se zpřístupnit domácí výrobu široké veřejnosti a za dostupnou cenu jim nabídnout výrobky, bez kterých se neobejdou. Pokud s vlastní výrobou potravin a kosmetiky teprve začínáte, doporučujeme nahlédnout do Receptáře, Receptů a také na blog eshopu.

ekokoza

Logo – Ekokoza

Představení e-shopu

Eshop byl založen roku 2018, samotnému založení ale přecházela dlouhá historie. Manželé Čapkovi se odstěhovali z velkého města a založili vlastní kozí farmu ve Fryčovicích.

Záhy poté se začali zabývat vlastní výrobou potravin z kozího mléka, zjistili ale, že to není jen tak. Samotné kozí mléko totiž nestačí. Aby zpřístupnili domácí výrobu i široké veřejnosti, začali s vlastním e-shopem, na kterém začali prodávat potřebné vybavení od předních světových výrobců za dobré ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

E-shop je přehledně kategorizovaný a snadno se v něm orientuje. Seženete zde přípravky a sady pro výrobu domácích potravin, mléčných výrobků a sladkostí. Na své si zde přijdou i vegani – v obchodě nabízí také srážedlo nigari pro výrobu tofu a tempehu.

Kromě přípravků nezbytných pro domácí výrobu ekologické drogerie, pracích gelů a prášků na praní nebo kosmetiky, můžete nakupovat již hotové výrobky z této kategorie, které vyrobili sami majitelé eshopu.

Vše bez syntetických konzervantů a chemických náhražek. Ekokoza prodává také dárkové poukazy, kterými můžete potěšit své blízké. Pravidelně také připravuje slevy a akční nabídky, díky kterým ušetříte za váš nákup.

Služby a ostatní

Pro stálé zákazníky je připraven věrnostní program, díky kterému získáte slevy a dárky zdarma. Doprava zdarma se vztahuje pouze na některé produkty z nabídky, nebo při objednávce nad 2000 Kč.

Dopravu zajišťuje GLS a Česká pošta. Rovněž můžete využít službu Zásilkovny a vyzvednout si objednávku na jednom z výdejních míst po celé republice. Platit lze na dobírku nebo bankovním převodem.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2 000 Kč

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Výdejní místo

 • Fryčovice 297, 739 45, Fryčovice

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce potřeb pro domácí výrobu

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Objednala jsem si pár zajímavých produktů a byla jsem mile překvapena. Kvalita vynikající a cena odpovídající.

 2. Skvělá kvalita, vynikající chuť a přívětivé ceny. Rozhodně jsem neobjednávala naposledy.

 3. Objednala jsem několik dobrot, vše dorazila v naprostém pořádku a bylo to vynikající. Určitě doporučuji už kvůli vysoké kvalitě.

 4. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Objednávka mi přišla do pár dnů. Jsem spokojená a můžu doporučit tento e-shop dál…

  Klady: komunikace spokojenost kvalita zboží rychlost doručení
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo