Ekokoza.cz je internetový obchod, který se zaměřuje na prodej potřeb pro domácí výrobu mléčných produktů a dalších potravin, drogerie a kosmetiky. Filozofií Ekokozy je život bez chemie. Snaží se zpřístupnit domácí výrobu široké veřejnosti a za dostupnou cenu jim nabídnout výrobky, bez kterých se neobejdou. Pokud s vlastní výrobou potravin a kosmetiky teprve začínáte, doporučujeme nahlédnout do Receptáře, Receptů a také na blog eshopu.

1x1.trans - Ekokoza

Logo – Ekokoza

Představení e-shopu

Eshop byl založen roku 2018, samotnému založení ale přecházela dlouhá historie. Manželé Čapkovi se odstěhovali z velkého města a založili vlastní kozí farmu ve Fryčovicích.

Záhy poté se začali zabývat vlastní výrobou potravin z kozího mléka, zjistili ale, že to není jen tak. Samotné kozí mléko totiž nestačí. Aby zpřístupnili domácí výrobu i široké veřejnosti, začali s vlastním eshopem, na kterém začali prodávat potřebné vybavení od předních světových výrobců za dobré ceny.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

E-shop je přehledně kategorizovaný a snadno se v něm orientuje. Seženete zde přípravky a sady pro výrobu domácích potravin, mléčných výrobků a sladkostí. Na své si zde přijdou i vegani – v obchodě nabízí také srážedlo nigari pro výrobu tofu a tempehu.

Kromě přípravků nezbytných pro domácí výrobu ekologické drogerie, pracích gelů a prášků na praní nebo kosmetiky, můžete nakupovat již hotové výrobky z této kategorie, které vyrobili sami majitelé eshopu.

Vše bez syntetických konzervantů a chemických náhražek. Ekokoza prodává také dárkové poukazy, kterými můžete potěšit své blízké. Pravidelně také připravuje slevy a akční nabídky, díky kterým ušetříte za váš nákup.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Pro stálé zákazníky je připraven věrnostní program, díky kterému získáte slevy a dárky zdarma. Doprava zdarma se vztahuje pouze na některé produkty z nabídky, nebo při objednávce nad 2000 Kč.

Dopravu zajišťuje GLS a Česká pošta. Rovněž můžete využít službu Zásilkovny a vyzvednout si objednávku na jednom z výdejních míst po celé republice. Platit lze na dobírku nebo bankovním převodem.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Výdejní místo

 • Fryčovice 297, 739 45, Fryčovice
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Prodejce potřeb pro domácí výrobu

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
 • rychlé doručení
 • kvalita zboží
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz