Elima elektro

Elima elektro je velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem. Na jejich eshopu elima.cz/obchod seženete nabídku kompletního sortimentu z kategorie elektroinstalace. Pro velkoobchodní partnery Elima elektro nabízí výhodnější ceny a možnost individuálního ceníku. Společnost je na sociálních sítích.

elima elektro

Logo – Elima elektro

Představení e-shopu

Elima elektro byla založena v roce 1990. Dlouhou dobu se specializovala pouze na velkoobchodní prodej. V současnosti ale provozuje také maloobchodní prodej v pobočkách v Děčíně a Jičíně. Zákaznická podpora je dostupná přes kontaktní formulář. Firmu lze kontaktovat také přes email či telefon.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Hlavním sortimentem společnosti jsou domovní elektroinstalace od firmy ABB s.r.o. a Elektro-Praga. Najdete zde spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače, termostaty, infraspínače a další příslušenství pro klasické a inteligentní domovní elektroinstalace.

V nabídce najdete také termostaty, zvonky, měřící přístroje, svítidla, ventilátory, spínače, čidla vlhkosti, jističe a chrániče, objímky, domovní telefony a videotelefony. Zkrátka zde seženete vše pro dům a zahradu, včetně drobné elektroniky.

Pro stále zákazníky a obchodní partnery jsou připraveny různé slevy. Výhodně můžete nakoupit také pomocí slevového kódu. Ty jsou k dostání na slevových portálech

Služby a ostatní

Cena dopravy je závislá na ceně a hmotnosti zásilky. Díky velkým skladovým zásobám zboží expedují rychle. Do 48 hodin od objednání bude u vás.

Dopravu zajišťuje společnost PPL. Obchod nenabízí dopravu zdarma. Způsoby platby jsou následující: hotově nebo kartou na dobírku či při osobním odběru na prodejně a předfakturou (bankovním převodem). Pobočky Elima elektro najdete v Děčíně a Jičíně.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • PPL

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Obchod s elektroinstalačním materiálem

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.8
Jednání se zákazníkem
9.8
Kvalita sortimentu
9.8
Klady
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Objednala jsem zde vše potřebné, co mi sepsal manžel na seznam. Byl spokojený a já také, že jsem to vybrala dobře a bez komedie. Vynikající obchod, ve kterém se dá bez problémů orientovat a rychle nakoupit.

 2. Vynikající výběr, dobré ceny a vše hlavně dorazilo rychle. Určitě jsem neobjednával naposledy.

 3. 5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  S tímto e-shopem jsem spokojený. Zásilka mi dorazila včas a bez problémů.

  Klady: široká nabídka kvalita zboží příznivé ceny rychlost doručení
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo