Elima elektro je velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem. Na jejich eshopu elima.cz/obchod seženete nabídku kompletního sortimentu z kategorie elektroinstalace. Pro velkoobchodní partnery Elima elektro nabízí výhodnější ceny a možnost individuálního ceníku. Společnost je na sociálních sítích.

1x1.trans - Elima elektro

Logo – Elima elektro

Představení e-shopu

Elima elektro byla založena v roce 1990. Dlouhou dobu se specializovala pouze na velkoobchodní prodej. V současnosti ale provozuje také maloobchodní prodej v pobočkách v Děčíně a Jičíně. Zákaznická podpora je dostupná přes kontaktní formulář. Firmu lze kontaktovat také přes email či telefon.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Hlavním sortimentem společnosti jsou domovní elektroinstalace od firmy ABB s.r.o. a Elektro-Praga. Najdete zde spínače, zásuvky, datové zásuvky, telefonní zásuvky, stmívače, termostaty, infraspínače a další příslušenství pro klasické a inteligentní domovní elektroinstalace.

V nabídce najdete také termostaty, zvonky, měřící přístroje, svítidla, ventilátory, spínače, čidla vlhkosti, jističe a chrániče, objímky, domovní telefony a videotelefony. Zkrátka zde seženete vše pro dům a zahradu, včetně drobné elektroniky.

Pro stále zákazníky a obchodní partnery jsou připraveny různé slevy. Výhodně můžete nakoupit také pomocí slevového kódu. Ty jsou k dostání na slevových portálech

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Cena dopravy je závislá na ceně a hmotnosti zásilky. Díky velkým skladovým zásobám zboží expedují rychle. Do 48 hodin od objednání bude u vás.

Dopravu zajišťuje společnost PPL. Obchod nenabízí dopravu zdarma. Způsoby platby jsou následující: hotově nebo kartou na dobírku či při osobním odběru na prodejně a předfakturou (bankovním převodem). Pobočky Elima elektro najdete v Děčíně a Jičíně.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • PPL
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Obchod s elektroinstalačním materiálem

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz