Na e-shopu společnosti EMOS najdete výrobky drobného domácího elektra. Kromě zboží vám e-shop nabídne i aktuální přehled slev a akcí. Produkty nakupte online anebo si zboží prohlédněte osobně na prodejně v Přerově. Značky EMOS nakoupíte i ve velkých prodejních řetězcích s elektrem.

Emos

Logo – Emos.cz

Představení e-shopu

Firma EMOS spol. s.r.o. je na trhu již více než 30 let. Dnes, společně se sesterskými společnosti na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku, dodávají své výrobky prostřednictvím distributorů do 26 zemí Evropy k více než 400 milionům zákazníků.

Holding EMOS dosáhl v roce 2020 zisku 2,3 miliard korun. Od neziskové společnosti ECOBAT získala společnost EMOS za svoji činnost Osvědčení o přínosu pro životní prostředí. Zákazníci, kteří na e-shopu EMOS nakoupili, ve svých recenzích chválí především rychlost dodání zboží a příznivé ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Katalog zboží nabídne bezdrátové domácí zvonky, tlačítka ke zvonkům nebo soustavy audiovrátných. K dostání jsou i nejrůznější druhy žárovek. Halogenové, do halogenových van, LED žárovky, speciální žárovky a objímky. Pokud sháníte přenosné světlo, najdete jej v sekci Svítilny a čelovky. Pořídíte zde kapesní svítilny, kempingové a cyklosvítilny, pracovní LED svítilny a samozřejmě klasické čelovky a nabíjecí svítilny s různou silou svítivosti.

V kategorii Váhy nakoupíte jak váhy osobní, tak kuchyňské či digitální minutky. Oproti tomu digitální teploměry či budíky najdete spolu s meteostanicemi v záložce Meteostanice a budíky. Sekce Antény a VF technika vám nabídne antény, napájecí anténní zdroje, rozbočovače nebo zesilovače a držáky antén.

Na e-shopu nakoupíte i příslušenství k TV, jako jsou dálkové ovladače, set-top boxy či TV držáky. Příslušenství k uchycení kabelů, jističe a pojistky, pájky, svorky nebo zásuvkové kryty a vypínače pořídíte v záložce Instalační materiál. Aby váš dům byl o něco bezpečnější, pořiďte si do něj detektory CO a kouře. Na e-shopu je najdete ve stejné sekci jako termostaty.

Služby a ostatní

Pro nákup využijete slevové kódy, které najdete přímo na e-shopu, či na slevových portálech. Doprava je zdarma na všechny objednávky, a zajišťují ji společnosti DPD a PPL. Zboží si vyzvednete i osobně v kamenné prodejně EMOS v Přerově.

Za zboží zaplatíte platební kartou přes portál GoPay či Adyen. Hotově lze platit při objednání na dobírku nebo při osobním vyzvednutí na pobočce v Přerově.

Slevový kód

 • Akce a dárky
 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Získejte slevu 100 Kč na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Dobírka
 • GoPay

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce drobného elektra

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • příznivé ceny
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo