Solární Experti

Solární experti se zabývají prodejem solárních panelů a příslušných komponentů, jako jsou střídače a tepelná čerpadla. Postarají se o návrh technologického řešení na míru. Vyřizují také dotace, instalace zařízení a připojení do sítě. Na jejich stránkách najdete nejen portfolio služeb, ale i blog s články z oblasti energetiky, kde tuto problematiku šikovně vysvětlují tak, že ji pochopí i naprostý laik. Firma je aktivní na sociálních sítích. Přihlaste se k odběru novinek a budete dostávat tipy na slevy a akce.

Solární Experti

Představení společnosti

Recenze firmy Solární experti na Facebooku a Firmy.cz jsou kladné. Zákazníci ocenili například rychlé a ochotné jednání či spolehlivost. Bližší informace o firmě bohužel na webu nenajdete. Jako hlavní technik je na stránkách vedený pan Vladimír Matajs.

Přejít na web

Přehled sortimentu

Solární experti nabízí 3 typy FVE: solární panely o výkonu 2,7 kWp na klíč, FVE o výkonu 4,5 kWp a hybridní solární elektrárny o výkonu 3,6 kWp s baterií. K dispozici jsou také komponenty fotovoltaických systémů jako fotovoltaické panely, jednofázové střídače a třífázové střídače.

Firma zajistí návrh řešení přímo na míru pro vaši domácnost. Stačí vyplnit kontaktní formulář a smluvit si schůzku s technikem. Ten přijede až k vám domů. Po vyplnění formuláře vás budou Solární experti kontaktovat během 2 dní. Pokud se shodnete na spolupráci, firma vám zajistí také vyřízení dotací v rámci programu Nová zelená úsporám. Solární experti zajistí také instalaci panelů na váš dům.

Služby a ostatní

Firma sídlí na adrese Žižkova 15 v Českých Budějovicích. Platba za služby probíhá podle domluvy – můžete ji hradit zcela ze své kapsy, pomocí úvěru či dotací. Solární experti vás celým procesem provedou a budou vás informovat o všech možnostech.

Platební možnosti

  • Platební karta
  • Bankovní převod

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce solárních panelů a komponentů

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • komunikace a ochota
  • přehledný web
  • kvalita služeb
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo