Gearbest.com je online nákupní galerie, která nabízí široký sortiment. Najdete zde například oblečení, doplňky, elektroniku, drogerii a beauty produkty, dekorace do domácnosti, zahradu, nástroje či výbavu pro outdoor aktivity.

Jde o jeden z dalších čínských eshopů, který nabízí levné zboží. Gearbest.com můžete nastavit do českého jazyka a měny, překlad však není dokonalý. K nákupu vám to ale bude stačit.

1x1.trans - Gearbest

Logo – Gearbest

Představení e-shopu

Tak jako u všech čínských eshopů je i u Gearbest.com důležité hledat skutečné uživatelské recenze. Kvalita zboží většinou odpovídá ceně, a tak nemůže očekávat zázraky. Na recenzním webu Trustpilot.com má ale Gearbest poměrně pozitivní ohlasy – lidé si pochvalují ochotnou zákaznickou podporu (která ale není dostupná v češtině), rychlou dopravu a dobrou kvalitu zboží.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Na Gearbest.com najdete velké množství zboží, které je přehledně kategorizováno do jednotlivých sekcí. Pro nákup je nutné se registrovat. To ale zvládnete během pár kroků a nezabere vám to déle než pár minut. V sekci s oblečením pořídíte pánskou, dámskou i dětskou módu.

Dále na Gearbest nakoupíte doplňky, obuv či tašky a kabelky. Velkým tahákem jsou mobilní telefony, notebooky, počítače a elektronika. U té ale doporučujeme opatrnost, aby se nejednalo o padělky. Nabízí také spotřebiče jako jsou vysavače, klimatizace, kávovary atd. V obchodě nakoupíte rovněž vše pro zdraví a krásu včetně dekorativní kosmetiky z Číny.

Zboží často nabízejí ve slevě, v mnoha případech ale může jít jen o marketingový trik a daný produkt nikdy ani víc nestál. Při nákupu lze uplatnit slevový kód, který je k dostání na slevových portálech.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Nakupovat můžete jak přes eshop, tak přes aplikaci. S tou máte navíc šanci ušetřit 3 dolary za nákup. Celý proces je s ní podstatně snadnější, a tak pokud plánujete na Gearbest.com nakupovat častěji, možná byste měli zvážit její instalaci.

Tak jako u každé zásilky ze zahraničí, počítejte s delším časem doručení. Doprava je u každé zásilky zdarma. Hlídejte si cenu zásilky, pokud přesáhne určitou hranici, budete nuceni hradit DPH (od 22 EUR), popř. DPH i clo (od 150 EUR). V celním řízení vás bude zastupovat český dopravce, kterému musíte tuto službu uhradit extra.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Na splátky
 • PayPal
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Online nákupní galerie

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
9.7Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.7
Kvalita sortimentu
9.7
KLADY
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • přehledný web
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

4 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  František Šulec 23.9.2021 v 9:26

  Bohužel stále nemám jakoukoli odpověď na moji objednávku z 24,7,2021

 2. Reagovat
  František 15.9.2021 v 21:41

  Za dva měsíce co jsem objednal nemám ani peníze,ani zboží a nemožnost jakékoli komunikace nebo odpovědi na mé dotazy.Je to neuvěřitelné že tady někdo píše kladné recenze.

 3. Reagovat
  Lukáš 8.5.2021 v 19:55
  4.15
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  80

  Rychlé vyřízení mojí objednávky, jsem spokojený.

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Karolína 29.7.2021 v 16:37

   Taky jsem spokojená s objednávkou. Určitě doporučuji zde nakupovat.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz