Gearbest

Gearbest.com je online nákupní galerie, která nabízí široký sortiment. Najdete zde například oblečení, doplňky, elektroniku, drogerii a beauty produkty, dekorace do domácnosti, zahradu, nástroje či výbavu pro outdoor aktivity.

Jde o jeden z dalších čínských e-shopů, který nabízí levné zboží. Gearbest.com můžete nastavit do českého jazyka a měny, překlad však není dokonalý. K nákupu vám to ale bude stačit.

gearbest

Logo – Gearbest

Představení e-shopu

Tak jako u všech čínských e-shopů je i u Gearbest.com důležité hledat skutečné uživatelské recenze. Kvalita zboží většinou odpovídá ceně, a tak nemůže očekávat zázraky. Na recenzním webu Trustpilot.com má ale Gearbest poměrně pozitivní ohlasy – lidé si pochvalují ochotnou zákaznickou podporu (která ale není dostupná v češtině), rychlou dopravu a dobrou kvalitu zboží.

Přehled sortimentu

Na Gearbest.com najdete velké množství zboží, které je přehledně kategorizováno do jednotlivých sekcí. Pro nákup je nutné se registrovat. To ale zvládnete během pár kroků a nezabere vám to déle než pár minut. V sekci s oblečením pořídíte pánskou, dámskou i dětskou módu.

Dále na Gearbest nakoupíte doplňky, obuv či tašky a kabelky. Velkým tahákem jsou mobilní telefony, notebooky, počítače a elektronika. U té ale doporučujeme opatrnost, aby se nejednalo o padělky. Nabízí také spotřebiče jako jsou vysavače, klimatizace, kávovary atd. V obchodě nakoupíte rovněž vše pro zdraví a krásu včetně dekorativní kosmetiky z Číny.

Zboží často nabízejí ve slevě, v mnoha případech ale může jít jen o marketingový trik a daný produkt nikdy ani víc nestál. Při nákupu lze uplatnit slevový kód, který je k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Nakupovat můžete jak přes eshop, tak přes aplikaci. S tou máte navíc šanci ušetřit 3 dolary za nákup. Celý proces je s ní podstatně snadnější, a tak pokud plánujete na Gearbest.com nakupovat častěji, možná byste měli zvážit její instalaci.

Tak jako u každé zásilky ze zahraničí, počítejte s delším časem doručení. Doprava je u každé zásilky zdarma. Hlídejte si cenu zásilky, pokud přesáhne určitou hranici, budete nuceni hradit DPH (od 22 EUR), popř. DPH i clo (od 150 EUR). V celním řízení vás bude zastupovat český dopravce, kterému musíte tuto službu uhradit extra.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Na splátky
 • PayPal

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Email: support@gearbest.com
 • Sídlo společnosti: ShenZhen Global Egrow E-Commerce Co Ltd, 4. průmyslová zóna Nanyou, Okres Nanshan, Shenzhen, 518 057
 • Facebook: Gearbest
 • Pinterest: Ryo Takemasa
 • Twitter: Gearbest

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Online nákupní galerie

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.5
9.7Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.7
Kvalita sortimentu
9.7
Klady
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  František Šulec 23.9.2021 v 9:26

  Bohužel stále nemám jakoukoli odpověď na moji objednávku z 24,7,2021

 2. Za dva měsíce co jsem objednal nemám ani peníze,ani zboží a nemožnost jakékoli komunikace nebo odpovědi na mé dotazy.Je to neuvěřitelné že tady někdo píše kladné recenze.

 3. 4.15
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  80

  Rychlé vyřízení mojí objednávky, jsem spokojený.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo