Wish

Wish je jeden z největších světových eshopů. Tato platforma propojuje prodávající a nakupující z celého světa. Najdete zde zboží ze všech možných kategorií. Vždy se ale vyplatí ověřovat kvalitu, například pročítat recenze přechozích kupujících.

Přejít do e-shopu

Pokud chcete nakupovat, je nutné se nejprve přihlásit přes email nebo Facebook či Google+. Pro nakupování online lze využít také Wish aplikaci.

wish

Logo – Wish

Představení e-shopu

Wish byl založen v roce 2010 v USA podnikateli Piotrem Szulczewskim a Danny Zhangem. Wish nejprve sloužil jako platforma, kde nakupující vytvářeli vlastní wish listy, které později využívali při nákupu u obchodníků. Dnes už jde o klasický eshop, který propojuje výrobce po celém světě se zákazníky. Výhodou je nízká cena a náklady. Naprostá většina produktů pochází z Číny.

Wish

Náhled webu Wish

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen do několika hlavních kategorií, podle kterých se můžete orientovat. Najdete zde výbavu do domácnosti (hrací deky), módu a doplňky (oblečení, boty atd.), vše pro kutily, přípravky pro péči o krásu a zdraví, kosmetiku, elektroniku a další např. (karimatky, čističe oken, domácí kina, paralyzéry). Wish sází především na vizuálno, a tak místo klasického vyhledávání pomocí kolonky vyhledávače navádí zákazníky, aby hledali právě podle kategorií a prohlédli si co nejvíce zboží.

Wish je často kritizován za nekvalitní zboží. Doporučujeme proto pátrat po skutečných uživatelských recenzích, ideálně s fotografiemi zboží. Zboží často nabízí ve slevě, a tak můžete nakoupit opravdu výhodně. Pamatujte ale na to, že ne vždy inzerovaný obrázek odpovídá realitě. Je potřeba být trochu opatrný. Při nákupu je možné uplatnit slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Jelikož se zboží v naprosté většině případů posílá z Číny, počítejte s delší dodací lhůtou, a to 3 až 8 týdnů. Pokud je navíc vaše zásilka dražší než stanovené maximum, bude muset projít celním řízením a vy zaplatíte DPH popř. DPH i clo. Na Wish je nutné platit předem. Máte na výběr ze dvou možností – buď kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo přes službu PayPal. Pokud objednáváte od různých prodejců, zboží se bude posílat z různých míst. A to znamená vyšší náklady na dopravu.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Když doporučíš přátelé, tak získáš až 2250 Kč Wish Cash.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: 1-800-266-0172
 • Email: support@wish.com
 • Sídlo společnosti: Wish, San Francisco, Kalifornie, USA
 • Facebook: Wish
 • Instagram: wish
 • Twitter: WishShopping

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Prodejce dekorací do domácnosti

8.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8
9.1Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.2
Jednání se zákazníkem
9.2
Kvalita sortimentu
9.1
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
Zápory
 • průměrná kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

10 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Wish šou zloději objednala sem si pytel za 471 Kč ní mi nepřišlo Jana varují všechny lidi nic si od nich neobednavejte pak s vámi nechcou mít nic společného jen umí okrádat lidí peníze lidem nevrátí já se se odstoupila od kupní smlouvy peníze mi nevrátili dám je na ceskou Českou obchodní inspekci na inspekci pak je dám k soudu

 2. Dříve jsem tu objednávala pravidelně, ale poslední dobou chodí balíčky velmi nepravidelně, navíc se mi už stalo, že mi přišlo úplně jiné zboží, než jsem si objednala. Není to špatný obchod, ale už to prostě není, co to bývalo.

 3. Tak já si objednala 5 různých věcí. Z 5 balíčků mi přišel 1 a když jsem reklamovala zbývající 4, přišla mi zpráva z Wish, že jsem je chtěla podvést svou reklamací. Handrkovala jsem se s nimi jak dlouho, až nakonec uznali, že jsem balíčky skutečně neobdržela. Byl to nervák, ale jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře.

 4. Na Wish jsem si objednal sluchátka k počítači, která dorazila v pořádku. Ta dlouhá čekací doba je trochu otrava, ale jinak byl nákup v pohodě.

 5. Na Wish jsem nakupoval už mockrát, často mívají akce, kdy je zboží jen za poštovné, i když kvalit samozřejmě odpovídá ceně. Občas se mi stalo, že nějaký balíček nedorazil, ale reklamaci vyřídili docela rychle a peníze se mi vrátili.

 6. 0.65
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  20

  Už.me dluží peníze a něco jako zboží nemám s nimi dobre skusenost

  Zápory: Těch zaporu je dost
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Levné zboží za nízké ceny

 8. Velký výběr za nízké ceny.

 9. 3.8
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  50

  Kvalita zboží je odpovídající ceně. S doručením jsem neměla problém.

  Přínosný(3) Nepomohl(1)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo