HARMONELO

Společnost Harmonelo prodává doplňky stravy, které by vám měly pomoci k harmonizaci fyzického a duševního zdraví a také k finančnímu obohacení. Proč k finančnímu obohacení? Protože společnost Harmonelo je MLM. Multi-level marketing je marketingová strategie sloužící k prodeji produktů či služeb. Budete-li prodávat produkty firmy, získáte provizi z prodeje a můžete si firemní produkty pořídit se slevou. Seženete-li další prodejce, získáte provizi i z jejich prodejů.

Harmonelo

Představení e-shopu

Společnost Harmonelo v roce 2021 zakoupila firmu MediPharmaVision, která se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou individualizovaných probiotik a služeb. Výzkum, vývoj i výroba produktů firmy Harmonelo probíhá v Brně. Prodejci těchto produktů mají možnost v rámci pravidelných akcí/exkurzí, do výrobny potravinových doplňků Harmonelo, nahlédnout.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Pokud na stránkách Harmonelo chcete nakupovat, musíte se registrovat pod sponzorským číslem („SPONSOR_ID“) registrovaného člena, který vám Harmonelo doporučil. Pokud správné ID nevíte, máte napsat na kontakt uvedený na webu, bez tohoto ID není vaše registrace povolena.

Na svých webových stránkách prodejce nabízí Harmonelo Probio, Harmonelo Lacto, Harmonelo Bifi, Harmonelo zelená, Harmonelo Flexi, Harmonelo život, Harmonelo vitalita, Colostrum Harmonelo, Harmonelo CBD a Harmonelo Slim.

Služby a ostatní

Zakoupíte zde probiotika na míru každému zákazníkovi na základě rozboru jeho střevního mikrobiomu. Jak to funguje? Vyplníte online dotazník, v pohodlí domova vám bude odebrán vzorek, na základě v laboratoři provedené analýzy pro vás budou vyrobena probiotika a dodána kurýrní službou k vám domů.

Mezi výhody produktů Harmonelo patří dle recenzí jeho zákazníků pozitivní působení na organismus, snadné dávkování a rychlé dodání. Jako negativum zákazníci uvádějí vysokou cenu nepřímo úměrnou účinkům. Někteří zákazníci zaznamenali nepříjemné vedlejší účinky.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod

Pobočka

 • Kulkova 8, 615 00 Brno

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce doplňků stravy

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.5Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.4
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.7
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.mapy.cz, www.firmy.cz

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 3.3
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  60
  Kvalita sortimentu
  80

  Nedám dopustit na Harmonelo Flexi. Vyzkoušela jsem opravdu dost podobných výrobků s kolagenem a s žádným jsem nebyla natolik spokojená jako s Flexinou. Já a moje klouby Harmonelu moc děkujeme.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Andrea Tichá 15.1.2024 v 14:55
  3.8
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  80
  Kvalita sortimentu
  80

  Přes svátky mě přepadla nečekaná nemoc. Bohužel jsem na několik týdnů byla vyřazena mimo provoz, x-krát jsem zkoušela nejrůznější probiotika a vitaminy, co jsou na trhu, ale že bych někde pocítila nějaký zázrak, tak to se fakt říct nedá. O to příjemněji jsem byla překvapena z Harmonela. Známá mi na vyzkoušení dala Harmonelo Lacto a Vitality a takový nával energie po chvíli užívání jsem nečekala. Super a doporučuji.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Anna Zatloukalová 8.12.2023 v 13:41
  4.65
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Harmonelo doporučuji. Rychlost, s jakou jsem viděla výsledky mě fakt překvapila. Už po krátké době jsem si všimla zlepšení ohledně pravidelnosti chození na toaletu. Vytratil se nepříjemný pocit nafouklého břicha a dokonce se zlepšila i kvalita mé pleti. Cítím, že mám i více energie. Za mě fakt top. Vyzkoušela jsem Harmonelo Lacto a Probio.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Radek Malovaný 20.8.2023 v 7:55
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Mám skvělou zkušenost s tekutými probiotiky, pomohli mě na bolesti břicha a špatné trávení.Kdy jsem předtím vyzkoušel spoustu jiných produktů a nic se nedělo!
  Tahle zkušenost mě přesvědčila, začít podnikat s Firmou a jsem maximálně spokojený.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo