Joom

Internetový obchod Joom je součástí společnosti Joom Group. Tato společnost vlastní také Joom Logistics, Joompay a Onfy. Joom je nákupní galerie nabízející zboží z celého světa od různých prodejců. Onfy je online trh v Německu s farmaceutickými produkty.

Joom

 

Představení e-shopu

Online obchod Joom vznikl v roce 2016 v Lotyšsku. Jeho pobočky naleznete v Lotyšsku, Portugalsku, Německu, Číně, Hong Kongu, Lucembursku a v USA. Nabízí produkty z Koreje, Indie, Thajska, Německa a dalších zemí.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na úvodní stránce e-shopu si můžete v horním vodorovném menu zvolit kategorii zboží, kterou si chcete prohlédnout nebo skrolovat myší níže a vybírat si zboží podle zemí. Jaké zboží vám Joom nabízí? Dámskou módu, pánskou módu, kosmetiku pro krásu (make-up, parfémy), drogistické zboží, dětské zboží, elektroniku (chytré hodinky, sluchátka, mobilní telefony, fotoaparáty), vybavení pro hobby, sport a volný čas, pro motorkáře a automobilisty, domácí potřeby (textil, osvětlení), potřeby pro zahrádkáře, chovatelské potřeby (obojky, hračky, přepravky, oblečky), produkty pro zdraví, šperky, obuv, tašky, kufry a papírnické potřeby. Hlavní stránka vám také umožní náhled na aktuálně nejzajímavější produkty a nahodilý výběr výrobků přímo pro vás.

Služby a ostatní

Joom Logistic poskytuje logistické služby, infrastrukturu a technologie pro mezinárodní e-commerci. Joompay je FinTech služba pro provádění finančních transakcí. Novým zákazníkům obchod poskytne na první nákup slevu 10 %. Kromě této slevy celoročně nabízí další akce a slevy – například k příležitosti různých svátků či slevy na konkrétní kategorie výrobků.

Podobně, jako tomu u mnoha podobných prodejních platforem bývá, ani Joom se nemůže pochlubit příliš mnoha pozitivními recenzemi. Na co si nejčastěji zákazníci obchodu stěžují? Zboží je nekvalitní, neodpovídají jeho velikosti, přišlo zboží s jiným potiskem, potisk po prvním vyprání téměř zmizel, dlouhá doba dodání, v některých případech zboží nedorazilo vůbec, špatná komunikace s e-shopem (odpovídá robot), nebyly vráceny peníze za zboží, které nedorazilo nebo přišly po velmi dlouhé době.

V obchodních podmínkách prodejce se dočtete, že záruka za nedoručené zboží z Číny začíná 85 dní od zaplacení objednávky a platí čtrnáct dní, do 99. dne po zaplacení. U prodejců z jiných zemí se dodací a záruční lhůty mohou lišit. Pozitivem pak je velký výběr, slevy, nízké ceny a možnost sledování vaší zásilky. Vzhledem k převažujícím negativním recenzím zákazníků Joomu vám nákup zde nemůžeme doporučit. Pakliže se pro zakoupení zboží na této platformě přece jen rozhodnete, pečlivě si pročtěte dodací lhůty a obchodní podmínky u daného zboží/prodejce a obrňte se trpělivostí.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Získejte slevu 10 % na první nákup při přihlášení do newsletteru.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Kontakt

 • Email: support@joom.com (na objednávky)
 • Email: pr@joom.com (na tým PR a médií)
 • Podpora
 • Katalog
 • Vrácení peněz
 • Právní adresa: Riga, ul. Gustava Zemgala, 78-1, LV-1039
 • Facebook: Joom
 • Instagram: joom
 • YouTube: Joom
 • LinkedIn: Joom

Hodnocení

7.5 Celkové hodnocení
Prodejce produktů pro domácnost

7.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
7.5
Jednání se zákazníkem
7.5
Kvalita sortimentu
7.5
8.6Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
8.9
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8.4
Klady
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • pravidelné akce/slevy
Zápory
 • špatná komunikace
 • dlouhá doba dodání
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

11 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.3
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  0

  Chtěl jsem si koupit elektronické kukátko.Objednal a zaplatil 1225 kč.Kukátko nedorazilo tak slíbily že nejpozději do 14dnů.Měsíc je pryč a já nemám ani kukátko ani peníze.Tak nevím co si mám o takovém e-shopu myslet.

  Zápory: Špatná komunikace
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. NEJHORŠÍ eshop
  Zboží nedodano
  Maily bez odezvy
  Nedoporučuji
  Nenakupovat

 3. 4.5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  70

  Čekací doby cca 3 týdny. Poslali mi jiné číslo objednaného zboží, po upozornění a odeslání fota přišly peníze za zboží okamžitě zpět na účet. Komunikace velice dobrá

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Zboží dodáno po měsíci. Cena neadekvátní (1 plast. háček á 83,- Kč) na který
  čekáte 1 měsíc. Obchod nedoporučuji!!!

 5. Zboží objednáno a uhrazeno 19.1.t.r. a dodnes nedodáno.
  Rozhodně n e d o p o r u č u j i!!!!
  Na email nereagují!

 6. Dobrý den, není možnost platit na dobírku. O jednoho zákazníka méně. Škoda.

 7. Reply
  Klimeš Libor 9.11.2023 v 14:41
  0.15
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Zboží jsem zaplatil a ani po měsíci nic nepřišlo tak jsem vyhodil téměř 3000Kč s okna za kabelu jsou to ZLODĚJI

  Klady: Žádné klady
  Zápory: Zaplatil jsem před měsícem téměř 3000Kč za kabelu a nic nedorazilo Joom nedoporučuji zloději
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. Reply
  Marie Opršalová 17.10.2023 v 15:53

  Dobrý den tady je Marie opršelová Mám vám zaplatit 760 Kč za nákup ale nemůžu se nějak k tomu dostat mám objednanou mikinu takovou vínovou pak tam mám návlek na ruku a dva krémy celkem by to mělo dělat 760 Kč ale já se nemůžu dostat na Smart klíč Zítra jdu do nemocnice tak bych ráda to měla zaplacené ta cena běhá Ta cena je 760 Kč nebo 763 a nebo 750 Kč Prosím můžete mi dát vědět Děkuji Marie Opršalová telefonní číslo 724 354 069 děkuji a nashledanou

 9. Reply
  Iveta Jungmanová 7.7.2023 v 15:50

  Zboží jsem objednala 4.5.2023 a dnes je 7.7. a zboží pořád nikde. Stále stejný email: zboží je na cestě, ale ještě nikde není. Prostě zboží neexistuje. Je zaplacené.

 10. 1.65
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Dobrý den, moje zkušenost je taková, že velikosti neodpovídají, stále opakovaně požadují foto zboží, které aby nemohlo být identifikováno má odstraněny štítky
  Já JOOM nedoporučuji a reklamaci jsem raději ukončil, než abych se s nimi stále dokola dohadoval a malé zboží někomu věnuji

  Zápory: neochota uznat reklamaci
  Přínosný(2) Nepomohl(3)You have already voted this
1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo