Allegro je velké online tržiště, na kterém najdete zboží všeho druhu. Firma Allegro.pl zakoupila společnost Mall (tam patří nejen Mall.cz, ale i obchod s elektronikou CZC) – v současnosti probíhá rebranding značky. Brzy se spustí také čistě česká verze e-shopu Allegro. Nakoupíte tu pouze online. Tipy na slevy a akce najdete přímo na stránkách obchodu, jejich Facebook je pouze v polštině.

Allegro

Představení e-shopu

Allegro je rájem všech, kteří rádi nakupují levně, ve velkém a online z pohodlí domova. Jedná se o polskou firmu, která zasílá do všech zemí EU. Recenze Allegro od zákazníků chválí rychlou dopravu a odpovědný přístup při reklamacích. Pamatujte ale na to, že vždy jednáte s konkrétním prodejcem – i tak ale Allegro support bývá při problémech nápomocný a dokáže situace vyřešit.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Co všechno Allegro nabízí? Obdobně jako velká tržiště Ebay nebo AliExpress cokoliv, na co si vzpomenete. V sekci elektronika pořídíte tablety, telefony, tiskárny, herní konzole, počítače. Z domácích přístrojů zase můžete vybírat mezi pračkami, ledničkami, sušičkami a vysavači. Pro dítě tu objednáte lego, ale i praktické věci jako jsou kočárky nebo pleny.

V kategorii krása koupíte depilátory, šampóny či umělé řasy. Pro zdraví Allegro nabídne teploměry, tlakoměry a další. Na sport tu seženete kola, rybářské vybavení, rotopedy na doma nebo sluchátka. Dále tu narazíte na sekce Sbírky a umění, Obchod a služby, Kultura a cestování. Pokud se nechcete napálit, nekupujte podezřele levné značkové zboží a čtěte recenze zákazníků.

Služby a ostatní

Doprava a platba na Allegro probíhá následovně. Do Česka jsou schopni doručit za dva až tři dny, pokud je zboží na skladě. Doručování probíhá přes společnost DPD – čekejte tedy, že se vám ozve kurýr. Svou objednávku můžete sledovat přes její ID. Platí se předem, a to buď online kartou nebo přes PayPal. Jestli chcete ušetřit nějaké peníze navíc, využijte slevové kódy na Allegro, které nabízí slevové portály.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Bankovní převod
  • Platební karta
  • PayPal

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce elektroniky

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
  • komunikace
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • příznivé ceny
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo