Jourlacy

Jourlacy.com je internetový obchod nabízející módní oblečení do práce, na párty, každodenní nošení nebo pro speciální příležitosti. Jde o jeden z mnoha dalších čínských obchodů, který inzeruje distribuci oblečení, obuvi a doplňků do celého světa. Jde o legitimní obchod, nebo je to podvod? Na to se pokusíme odpovědět v následující recenzi.

jourlacy

Představení e-shopu

Jourlacy má na svých stránkách uvedenou pouze adresu v Hong Kongu bez nějakého jména nebo kontaktní osoby. Obchod můžete kontaktovat přes email nebo telefon. Je zde ale varování, že na soukromou poštu vám nikdo neodpoví – pouze za účelem nákupu.

Předpokládáme, že tedy musíte něco objednat, aby vám na email odpověděli. Stejná adresa je uvedená také u obchodu Stylesaday.com. Eshop je kompletně přeložený do češtiny. Najdete ho i na Facebooku, ale pouze v české lokalizaci, což je mírně podezřelé.

Zde se nedá dohledat žádná záložka s recenzemi. Narazili jsme pouze na pár negativních příspěvků, které varují před kvalitou zboží a neférovým jednáním během reklamace. Ačkoliv na stránkách eshopu uvádí stáří přes dva roky, doména není starší jednoho roku.

Přehled sortimentu

Rovněž z komentářů u zboží není jasné, zda je obchod pravý nebo jde o podvod. Celý koncept a sortiment (i fotografie) je velmi podobný Aliexpressu – dlouhá doba dodání, předprodej zboží od čínských výrobců s přirážkou. Seženete zde oblečení, doplňky a obuv pro ženy, muže i děti.

Zboží je podle poslední módy, styl nedbalá elegance i poměrně extravagantní kousky. Otázkou je, jak je to s kvalitou. Na stránkách eshopu nejsou k nalezení žádné důvěryhodné recenze zákazníků. Pouze nicneříkající kladná hodnocení, u kterých ale nelze s jistotou říct, zda jsou pravá.

Služby a ostatní

Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu, službu PayPal a nebo bankovní převod. To je poměrně standartní a běžné u každého důvěryhodného eshopu. Za zboží je nutné zaplatit předem. Na stránkách obchodu nelze dohledat, s jakými dopravci spolupracuje.

Cena poštovného se bude lišit dle typu zboží a výrobce, od kterého výrobek pochází, nicméně by mělo začínat na 94 Kč. Zda je obchod podvod či ne, se nám nepodařilo s jistotou dohledat. Nicméně doporučujeme opatrnost.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • PayPal

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Telefon: 852 9669 0871
 • Email: service@jourlacy.com
 • Sídlo společnosti: ZC HOLDING (HK) LIMITED, 2/F, DAH SING LIFE BLDG, 99105 DES VOEUX ROAD C, CENTRAL, HONG KONG
 • Facebook: Jourlacy Fashion

Hodnocení

8 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

8Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
8
Jednání se zákazníkem
7.5
Kvalita sortimentu
8
6.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
7.6
Jednání se zákazníkem
6.2
Kvalita sortimentu
6.8
Klady
 • přehledný web
 • široký sortiment
 • příznivé ceny
Zápory
 • průměrná komunikace
 • chybí česká zákaznická podpora
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře
5/5 (1 hodnocení)

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

37 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Vacek Jindrich 4.8.2023 v 22:22
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Seriózní nabídka půjčky bez podvodu Ahoj všichni. Poskytuji vám finanční prostředky, které jim mohou pomoci uskutečnit jejich sny a ukončit jejich utrpení. Tento fond také dávám k dispozici každému, kdo hledá investice pro realizaci svých podnikatelských projektů a další. Poskytuji půjčky na pomoc lidem, podnikům, které potřebují aktualizovat svou finanční situaci. Emailová adresa:vacekjindrich36@gmail.com:Děkuji a přeji hezký den.

  Klady: Seriózní nabídka půjčky bez podvodu Ahoj všichni. Poskytuji vám finanční prostředky, které jim mohou pomoci uskutečnit jejich sny a ukončit jejich utrpení. Tento fond také dávám k dispozici každému, kdo hledá investice pro realizaci svých podnikatelských projektů a další. Poskytuji půjčky na pomoc lidem, podnikům, které potřebují aktualizovat svou finanční situaci. Emailová adresa:vacekjindrich36@gmail.com:Děkuji a přeji hezký den.
  Zápory: Seriózní nabídka půjčky bez podvodu Ahoj všichni. Poskytuji vám finanční prostředky, které jim mohou pomoci uskutečnit jejich sny a ukončit jejich utrpení. Tento fond také dávám k dispozici každému, kdo hledá investice pro realizaci svých podnikatelských projektů a další. Poskytuji půjčky na pomoc lidem, podnikům, které potřebují aktualizovat svou finanční situaci. Emailová adresa:vacekjindrich36@gmail.com:Děkuji a přeji hezký den.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. No já čekám na objednávku už 3 měsíce a pochybuji, že vůbec něco někdy přijde. Příště se již nenechám napálit, škoda ztraceného času.

 3. Objednala jsem asi před 12 týdny, ale zatím nic nepřišlo. No když jsem si přečetla komentáře pod tímto článkem, který jsem náhodou objevila, tak mám obavy, jestli vůbec něco dorazí.

 4. Neobjednavejte, nic nepřijde, budou vás houpat emaily, že máte špatnou adresu, ale celé je to jen komedie, nic nedojde a ani už neuvidíte peníze. K**** uz nikdy nic neplaťte dopředu ?.

 5. Reply
  Zemanová Renata 22.9.2021 v 10:56

  Před dvěma měsíci jsem si objednala čtvery boty a zaplatila přišli jedny a hrozná kvalita ostatní už asi neuvidím .Nedoporučuji oni omylem

 6. Zakoupila jsem šaty, které vypadaly velice hezky na modelce. Zděsila jsem se, když mi přišly šaty odpovídající barvě, střihu, ale nemožného materiálu. Polyester, hrůza a děs. Teď abych dala šaty někam do sběru, protože ani na doma se tento materiál nedá nosit.

 7. Nechapu, jak neco takoveho muze byt legalni.

 8. Ještě, že mě napadlo se podívat na recenze…..tak nic, jdu vyprázdnit košík z nákupu nebude nic

 9. 0.8
  Přehlednost obchodu
  30
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Špatná komunikace při vracení zboží. Po dvou měsících urgence stále nemám peníze

  Klady: Zadne
  Zápory: Zaslání zboží zpět mě stalo 500,-(Německo) a ani po dvou měsících mi nevrátili peníze.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. 2.3
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  40
  Kvalita sortimentu
  40

  Uz nikdy Vice,Dodaci lhuta 9 tydnu! Velikosti min o dve cisla vetsi. Kvalita prumerna,odpovida cene

  Klady: Ceny,velky vyber
  Zápory: Dodaci lhuta,kvalita
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 4

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo