Mentis lab

Internetový obchod Mentis lab je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí přírodních doplňků stravy, které se označují jako chytré drogy. Jde o prémiově a pečlivě vyladěné směsi z tradičních i exotických rostlin, jež bojují proti negativním důsledkům moderní doby.

Rychle dodávají energii, zlepšují funkce mozku, posilují paměť, zlepšují schopnost koncentrace a pomáhají při učení. Množství kvalitních produktů si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu nebo v některých prodejnách Makro. Záruka kvality a spokojenosti je pro tento internetový obchod samozřejmostí už několik let a vždy se snaží potěšit své unavené zákazníky.

mentislab

logo Mentislab

Představení e-shopu

Internetový obchod Mentislab.cz je e-shopem, jenž na českém trhu působí už 4 rokem. Firma vznikla v roce 2017 a je zařazena do speciálních programů Evropské unie na podporu vzdělávání a v figuruje v mnoha dalších významných projektech.

E-shop se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou zajímavou novinkou. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem doplňků stravy vysoké kvality, kterou rádi vyhledávají například studenti, manažeři, sportovci, profesionálové nebo aktivní lidé. E-shop si získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní produkty za skvělé ceny.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V nabídce internetového obchodu Mentislab.cz si vybere každý, kdo touží po kvalitní podpoře svého mozku, přívalu energie a povzbuzení. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za příjemné ceny. Sortiment zahrnuje druhy jako Mentis Max, Mentis Vital, Mentis Zen, Mentis Up, Mentis Chill+, Mentis Krill Superba 90, Mentis Imunity Booster nebo Mentis s ostropestřcem.

Každý druh se specializuje na něco jiného. Za perfektní účinky mohou bylinky jako rozchodnice růžová, bakopa drobnolistá, vitánie snodárná, vranec pilovitý a krill. Všechno prospívá duševnímu zdraví, podporuje paměť, koncentraci a pomáhá se lépe zapojit do aktivního života. Stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

Služby a ostatní

Internetový obchod Mentislab.cz působí v rámci České republiky, ale je možné zasílat také do zahraničí.  V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců nebo navštívit prodejnu Makro, kde jsou některé produkty dostupné.

E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Při nákupu nad 850 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, široká nabídka snadné vyřízení reklamace, doprava zdarma, věrnostní program a řada dalších exkluzivních akcí a slev.

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce léků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.9
Kvalita sortimentu
9.9
Klady
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • přírodní složení
 • přehledný web
Zápory
 • u některých produktů je vyšší cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Zdroje: www.heureka.cz, www.zbozi.cz, www.firmy.cz

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Velmi kvalitní produkty za skvělé ceny, které v jiném obchodu neseženete. Nakoupila jsem zde i pro své blízké a několik dárků pro vzdálenější příbuzenstvo. Snad budou spokojení stejně jako já.

 2. Špičkové produkty, příznivé ceny, vysoká kvalita. Nic víc k rozhodnutí o nákupu nepotřebuji.

 3. 4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  E-shop nabízí kvalitní produkty, které jinde nekoupíte. Skvělá domluva.

  Klady: komunikace kvalita zboží
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo