Internetový obchod Mentis lab je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí přírodních doplňků stravy, které se označují jako chytré drogy. Jde o prémiově a pečlivě vyladěné směsi z tradičních i exotických rostlin, jež bojují proti negativním důsledkům moderní doby.

Rychle dodávají energii, zlepšují funkce mozku, posilují paměť, zlepšují schopnost koncentrace a pomáhají při učení. Množství kvalitních produktů si můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu nebo v některých prodejnách Makro. Záruka kvality a spokojenosti je pro tento internetový obchod samozřejmostí už několik let a vždy se snaží potěšit své unavené zákazníky.

1x1.trans - Mentis lab

logo Mentislab

Představení e-shopu

Internetový obchod Mentislab.cz je e-shopem, jenž na českém trhu působí už 4 rokem. Firma vznikla v roce 2017 a je zařazena do speciálních programů Evropské unie na podporu vzdělávání a v figuruje v mnoha dalších významných projektech.

E-shop se postupně rozrůstá a každou chvíli přichází s nějakou zajímavou novinkou. Během své existence se e-shop stal ověřeným a spolehlivým prodejcem doplňků stravy vysoké kvality, kterou rádi vyhledávají například studenti, manažeři, sportovci, profesionálové nebo aktivní lidé. E-shop si získal celou řadu spokojených zákazníků, kteří zde velmi rádi nakupují kvalitní produkty za skvělé ceny.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V nabídce internetového obchodu Mentislab.cz si vybere každý, kdo touží po kvalitní podpoře svého mozku, přívalu energie a povzbuzení. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za příjemné ceny. Sortiment zahrnuje druhy jako Mentis Max, Mentis Vital, Mentis Zen, Mentis Up, Mentis Chill+, Mentis Krill Superba 90, Mentis Imunity Booster nebo Mentis s ostropestřcem.

Každý druh se specializuje na něco jiného. Za perfektní účinky mohou bylinky jako rozchodnice růžová, bakopa drobnolistá, vitánie snodárná, vranec pilovitý a krill. Všechno prospívá duševnímu zdraví, podporuje paměť, koncentraci a pomáhá se lépe zapojit do aktivního života. Stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Mentislab.cz působí v rámci České republiky, ale je možné zasílat také do zahraničí.  V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců nebo navštívit prodejnu Makro, kde jsou některé produkty dostupné.

E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Při nákupu nad 850 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří kvalitní zákaznický servis, široká nabídka snadné vyřízení reklamace, doprava zdarma, věrnostní program a řada dalších exkluzivních akcí a slev.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce léků

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.8Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
9.9
Kvalita sortimentu
9.9
KLADY
 • rychlost doručení
 • komunikace
 • přírodní složení
 • přehledný web
ZÁPORY
 • u některých produktů je vyšší cena
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Zdeněk 30.10.2020 v 22:10
  4.5
  Přehlednost obchodu
  90
  Jednání se zákazníkem
  90
  Kvalita sortimentu
  90

  E-shop nabízí kvalitní produkty, které jinde nekoupíte. Skvělá domluva.

  KLADY: komunikace kvalita zboží
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz