Geis

Geis je nadnárodní logistická skupina, která poskytuje komplexní přepravní a logistické služby. Díky široké paletě služeb jsou schopni vyhovět jak soukromníkům, tak velkým podnikům. V České republice mají na 27 poboček. Pro zákazníky nabízí jak zákaznickou, tak technickou podporu s manuály, softwarem a vzorovými soubory.

1x1.trans - Geis

Logo – Geis

Představení dopravce

Společnost Geis byla založena v Německu v roce 1945 Hansem Geisem. Tento dopravce začínal velmi skromně, pouze s jedním nákladním automobilem na dřevoplyn. Vydělával si stěhováním osob.

V padesátých letech začal s rozšiřováním vozového parku i nabídkou služeb, a učinil tak první kroky k tomu, aby se firma Geis stala gigantem na trhu. V České republice působí od roku 1991. Angažují se také v Českém dnu proti rakovině, Pochodu za zdravá prsa nebo Naše světluška.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Geis nabízí paletovou přepravu, celovozovou přepravu, skladovou logistiku, leteckou a námořní přepravu, logistiku pro e-commerce, obaly a celní služby. Klasické balíkové služby od Geis převzala v roce 2019 společnost DPD.

Paletovou přepravu zajišťují jak vnitrostátní, tak mezinárodní, a to do 30 států. Celovozová přeprava se vztahuje na zásilky těžší než 2,5 tuny. Opět je zajišťují na vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Co se logistiky týče, tak Geis zajistí outsourcing logistiky, a to včetně skladování i různých úprav.

Pokud byste měli zájem, vypracují i komplexní logistický projekt na míru. Potřebujete převést zásilku na jiný kontinent? Geis zajistí leteckou nebo lodní přepravu. Geis vás také zastoupí v celním řízení a postará se o všechny náležitosti.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Klienti mohou využít sledování zásilky nebo zboží ve skladě pomocí klientského rozhraní. Vyplatí se stáhnout také aplikace GPortal, kam můžete zadávat nové zásilky.

Zároveň lze skrze ni jednoduše kontaktovat zákaznickou podporu. Geis je držitelem certifikátů ISO 9001 a 14001, které prokazují kvalitu služeb a také dodržování enviromentálních zásad.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Přepravní a logistická služba

9.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
9.5
3Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.6
Jednání se zákazníkem
2.5
KLADY
 • rychlé doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
ZÁPORY
 • občas není dodržen termín pro doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Jan Gašpierik 16.7.2021 v 8:22
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  týden leží balík na depu a nejsou schopni ho dovést, nemají termíny na doručení takže za mě top s**t. Na infolince řeknou jo doručíme až doručíme.

  KLADY: existence infolinky
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Veronika 21.7.2021 v 12:25
  1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  Objednane zbozi bylo doruceno po vice nez dvou tydnech. Kazdodenne byla dorucena zprava o tom, ze neni misto na vozidle. Ridic, ktery zasilku konecne dorucil mluvil sproste a slovne urazel zakaznika. Pri telefonatu na firmu Geis me bylo zdeleno, ze stiznost musim poslat pisemne, operatorku chovani ridice vubec nezajimalo.

  KLADY: Zasilka byla (sice pozde ale) dorucena
  ZÁPORY: Chovani ridice, urazeni zakazniku, nezajem operatoru na infolince
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz