Geis

Geis je nadnárodní logistická skupina, která poskytuje komplexní přepravní a logistické služby. Díky široké paletě služeb jsou schopni vyhovět jak soukromníkům, tak velkým podnikům. V České republice mají na 27 poboček. Pro zákazníky nabízí jak zákaznickou, tak technickou podporu s manuály, softwarem a vzorovými soubory.

geis

Logo – Geis

Představení dopravce

Společnost Geis byla založena v Německu v roce 1945 Hansem Geisem. Tento dopravce začínal velmi skromně, pouze s jedním nákladním automobilem na dřevoplyn. Vydělával si stěhováním osob.

V padesátých letech začal s rozšiřováním vozového parku i nabídkou služeb, a učinil tak první kroky k tomu, aby se firma Geis stala gigantem na trhu. V České republice působí od roku 1991. Angažují se také v Českém dnu proti rakovině, Pochodu za zdravá prsa nebo Naše světluška.

Přehled služeb

Geis nabízí paletovou přepravu, celovozovou přepravu, skladovou logistiku, leteckou a námořní přepravu, logistiku pro e-commerce, obaly a celní služby. Klasické balíkové služby od Geis převzala v roce 2019 společnost DPD.

Paletovou přepravu zajišťují jak vnitrostátní, tak mezinárodní, a to do 30 států. Celovozová přeprava se vztahuje na zásilky těžší než 2,5 tuny. Opět je zajišťují na vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Co se logistiky týče, tak Geis zajistí outsourcing logistiky, a to včetně skladování i různých úprav.

Pokud byste měli zájem, vypracují i komplexní logistický projekt na míru. Potřebujete převést zásilku na jiný kontinent? Geis zajistí leteckou nebo lodní přepravu. Geis vás také zastoupí v celním řízení a postará se o všechny náležitosti.

Sledování zásilek

Klienti mohou využít sledování zásilky nebo zboží ve skladě pomocí klientského rozhraní. Vyplatí se stáhnout také aplikace GPortal, kam můžete zadávat nové zásilky.

Zároveň lze skrze ni jednoduše kontaktovat zákaznickou podporu. Geis je držitelem certifikátů ISO 9001 a 14001, které prokazují kvalitu služeb a také dodržování enviromentálních zásad.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Přepravní a logistická služba

9.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
9.5
3.1Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.7
Jednání se zákazníkem
2.6
Klady
 • rychlé doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
Zápory
 • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

82 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 2.25
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nevím, proč služba, která doručuje často velké a těžké balíky, nábytek apod., Tak špatně informuje zákazníky o dnu a čase dodání. Jak má asi matka s půlročním miminkem v 8 ráno najednou naběhnout k autu a odnyst si skříň do třetího patra. V 7 přijde mail, že dnes doručí zásilku. 8:30 telefon, že už se to veze. Myslíte, že si ten mail vůbec stihnu přečíst? I kdybych byla v práci, tak se na mail ani k telefonu nedostanu. Jak si můžu zajistit lidi, kteří mi pomůžou odnést ty věci, když na to mám 90 minut, je všední den a všichni jsou v práci. Kdybych věděla, že budete doručovat např. ve středu, tak budu ve středu doma, budu mít nachystaný lidi na pomoc a kurýr možná nebude tak nasraný, arogantní a neslušný. Ušetřilo by to spoustu nervů a vaši řidiči by měli možná i sílu aspoň pozdravit.

  Klady: Doručeno
  Zápory: Neinformuje včas o dnu doručení Arogantní kurýr
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 1.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  50

  Od převzetí zásilky u dodavatele jsme obdrželi zásilku až 4 pracovní den. Za nic neručí.
  Ber nebo neber. A to deklarují rychlost spolehlivost. Měli by si přepracovat webovky.
  Václav

  Klady: nevidím
  Zápory: dlouhá dodací lhůta
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Josef Franěk 28.2.2023 v 14:02

  Dobrý den,

  Dnes mi byl doručen balík panem Topinkou ml. a byl jsem velice spokojen. Tento řidič volal ráno a informoval o dodávce, pak 30minut před příjezdem. Na místě byl poškozený balík drahého obsahu. Neváhal a po převzetí mně ukázal, že zásilka není poškozena a ještě mně pomohl s vynesením těžkého balíku do třetího patra.

  Rád bych poděkoval alespoň touto cestou a ačkoliv jsem v minulosti s firmou Geis nebyl spokojen, tento mladík mě opravdu mile překvapil. Děkuji.

  S pozdravem Josef Franěk

 4. 1.25
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nedaji vedet kdy budou zbozi dorucovat, volaji az jsou pred barakem a jeste se divi, ze nejsem doma. Pry rano volali ale to neni pravda. Takze jeste lzou a byli arogantni.

  S takovou firmou jiz nikdy vice.

  Klady: docela rychle doruceni
  Zápory: spatna komunikace se zakaznikem arogatni kuryri
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Zasilku mi nikdo ani nezkusil doporucit, ani ji ridic nenalozil do auta a ani u me nebyl. V trackingu mate ze ji nalozil a ze me nezastihl.

  Na infolince jsem pani prosil aby trecking upravila tak aby odpovidal realite, beze zmeny.

  Pri osobnim odberu ani nemeli navraceni a tak jsem za to jak jste semnou vyj*** jeste dal dysko, protoze mi nic jineho nezbylo. Ano dojel jsem si pro zasilku na depo, zaplatil jsem 250 za doruceni a jeste jim dal dysko. Fakt prisernost.

  Musim rict ze sem zazil hodne, ale zkusenost s Geis je ta nejhorsi co sem zatim mel ohledne dorucovani cehokoli.

  Klady: Nic
  Zápory: Jednani To jak jste jim ukradeny To jak jim je vas balik ukradenej To jak napisou do trackingu veci ktere se nestaly
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Už dlouho jsem se nesetkal s takovou ochotou personálu jak v kancelářích tak i u samotného řidiče. Super.

  Klady: Rychlé doručení, ochota veškerého personálu
  Zápory: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Absolutně neschopná přepravní společnost, objednávka s výnosem, řidič mě to nechal před prvními dveří, že ho nic nezajímá, nebude to nosit. Další objednávka dnes, k prvním uzamykatelným dveřím, nechal na parkovišti, po prosbě, aby mi do ta k prvním uzamykatelným dveřím, odpověděl, to snad nemyslíte vážně, tady je sníh a já to nebudu nosit.

 8. Katastrofa!!! Meli dorucovat balik, neprisel zadny email, sms, nic, ze ho budou dorucovat. Takze v dobe doruceni jsme nebyli doma, takze zase nemame nic. Na telefonni lince vam automat rekne ze to bylo doruceno a zavesi. Nejhorsi dorucovatelska sluzba v cr.

 9. Dnes mi měla být doručena zásilka,ale bohužel,když jsem v 17.00 kontaktoval p.Altrichtera , který zásilku vezl ,byl na mne sprostý a arogantní. Čekal jsem celý den doma a nic nedodal.

 10. Pokud si něco koupíte byť za polovinu oproti ostatním firmám, tak jste neušetřil, pokud Vám to má přivést tato firma. Nestojí to za to, věřte mi. Rovnou od nákupu odstupte, ušetříte si nervy… bič a pryč.

1 2 3 8

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo