Pidilidi je eshop s dětským a kojeneckým zbožím. Kromě oblečení zde najdete také hračky nebo výtvarné potřeby pro nejmenší. Při nákupu je vám každý všední den k dispozici zákaznická linka a online chat.

Díky velkým skladovým zásobám odesílají opravdu rychle – už do 24 hodin od objednávky. A případné vrácení zboží máte zcela zdarma. Pidilidi funguje také jako velkoobchod a pro obchodní partnery má připraveno spoustu výhod.

1x1.trans - Pidilidi

Logo – Pidilidi.cz

Představení e-shopu

Pidilidi.cz vlastní společnost Nelun s.r.o., která byla založena v roce 2006. Zpočátku se zaměřovali pouze na výrobu a prodej kojeneckého oblečení. S postupem času se rozšiřovala i nabídka až do dnešní podoby.

Jsou držiteli několika certifikátů a licencí, které je opravňují k výrobě zboží s oblíbenými postavičkami z českých pohádek. V roce 2020 získali ocenění Shop roku. Fungují také na Slovensku.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

V sekci Dětské oblečení najdete zimní bundy, kombinézy, pláštěnky, overaly a doplňky jako jsou rukavice, punčocháče nebo čepice a šály. Pidilidi nabízí kompletní výbavu jako do města, pro výjimečné příležitosti i na vycházky do přírody. Obdobně je tomu v sekci Kojeneckého oblečení. Veškeré oděvy jsou z šetrných a kvalitních přírodních materiálů, které se snadno udržují.

V dětské obuvi najdete boty do každého počasí včetně capáčků pro nejmenší. V Hračkách najdete vše pro děvčata, chlapce i malá miminka. Některé jsou dokonce vyloženě praktické např. dětský vysavač nebo dětský set s nářadím. Díky nim můžete pomalu vychovávat malé pomocníky, kteří později rádi přiloží ruku k dílu.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Pokud byste rádi nakoupili ve slevě, doporučujeme navštívit slevové portály, kde jsou k dostání slevové kódy pro nákup na Pidilidi.cz. Mimo to eshop pravidelně připravuje výprodeje a akce.

V případě, že zaplatíte předem, máte dopravu zcela zdarma. Tu zajišťuje společnost DPD. Dále lze platit na dobírku a online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • ePlatba
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce s dětským a kojeneckým zbožím

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz