PoštovnéZDARMA

Nákupní galerie PoštovnéZDARMA.cz je e-shop, který nabízí již od roku 2012 více jak 5000 druhů zboží s dopravou zdarma i na levné produkty.

postovnezdarma.cz logo

Představení obchodníka

Nejen nejlevnější produkty, ale i dopravu zdarma získáte při nákupu produktů z tohoto obchodu. A to i na levné produkty v hodnotě desítek korun.

Motivem byla snaha vytvořit internetový portál, kde budou moci zákazníci nakupovat i zboží malé cenové hodnoty, aniž by převážnou část celkové ceny za objednávku tvořilo poštovné, zkrátka umožnit nákup drobných položek bez výčitek za placení obrovského poštovného v poměru k ceně zboží. – sdělují zakladatelé Ing. Lukáš Česal & Tomáš Česal pro portál Lupa.cz

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Obchod PoštovnéZdarma.cz nabízí i 30 denní lhůtu na vrácení zboží. Výběr je rozsáhlý – své najdou dámy i pánové, pokud chtějí nakoupit oblečení, módní doplňky, ale i sportovní a outdoor vybavení. Dále v sortimentu naleznete i spotřební elektroniku.

 • Dámská a pánská konfekce
 • Hodinky
 • Šperky
 • Dekorace
 • Spotřební elektronika
 • Auto-Moto
 • Výprodej skladovek
postovnezdarma.cz

Ukázka e-shopu PoštovnéZDARMA.cz a sortimentu

Výdejní místo

 • Ateli, s.r.o., Sokolovská 118, Plzeň, 32300, Tel.: +420 374 445 974

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Na e-shopu PoštovnéZdarma.cz, je doprava zdarma

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayU

Kariéra

 • Aktuální volné pozice naleznete zde

Kontakt

Recenze

Na těchto portálech najdete další recenze k tomuto obchodu:

Hodnocení

2 Celkové hodnocení
Prodejce oblečení a doplňků

2Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
2.5
Jednání se zákazníkem
2
Kvalita sortimentu
2
2.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
3.7
Jednání se zákazníkem
2.6
Kvalita sortimentu
2.2
Klady
 • snadné objednání
 • produkty v akci
 • cena
Zápory
 • špatná komunikace
 • dlouhá doba dodání (kromě zboží skladem)
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

76 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 0.5
  Přehlednost obchodu
  10
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Po několika týdnech od objednávky,kdy již měla objednávka dorazit,se mi ozvali v emailu,že dodavatel zboží nemá,již nikdy více v „českém Aliexpressu“ nenakoupim a nikomu nedoporučuji!!

  Klady: Žádný
  Zápory: Jen překupnický eshop
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Josef Lukeš 31.8.2023 v 0:21

  Objednával jsem 14.5.2023 a hned jsem zaplatil. Platba byla potvrzena. dnes je 30.8.2023 a stále jsem nic nedostal. Na možnost reklamace nebo vrácení zboží mi odpovídají, že neznají můj e-mail. Teď po delším pátrání jsem objevil, že jsem zboží dostal 24.8.2023. Takže z jejich strany zřejmě už není žádný důvod, aby se se mnou bavili. Pro mne jsou podvodníci a zloději.

 3. Reply
  Zákazníčka 7.6.2023 v 15:03

  OBROVSKÁ nespokojnosť, tovar objednaný a uhradený 13.03.2023, dodnes nie je (07.06.2023).
  Na žiadne telefónne číslo nie je možné sa dovolať, maily sa vracajú ako nedoručené… Maximálna nespokojnosť!
  Celkové hodnotenie mínusové, neodporúčam nikomu.

 4. Nebrat překupník co za nic neručí…vychcanek první kategorie

 5. Reply
  ádná komunikace 5.2.2023 v 13:49

  Zboží objednáno a zaplaceno (moje blbost) 10. ledna t.r. od té doby doby ani náznak nějaké komunikace, žádná zpráva. Zboží do dnešního dne (5.2.) nedošlo. Stejná kategorie eshopu jako Lapert nebo Lunzo shodou okolností také se sídlem v Plzni.

  • NEODPORÚČAM ! Neodpovedajú na e-maily, na zrušenie objednávky nereagujú ,alebo Vám príde spätný email ,že vaša správa bola poslaná späť z technických dôvodov ..na stránke majú uvedené dodanie do troch dní ,potom sa dočítate že to vlastne bude trvať 50-70dní + ,tipujem ,že peniaze už tiež neuvidím

 6. Zboží objednáno a zaplacení v lednut.r. zatím zatím žádná informace ani pokus o jakoukoliv komunikaci. Do dneška (5.2.) zboží nebylo dodáno (asi podobny e-shop jako Kaper nebo Lunzo.

 7. 1
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  20
  Kvalita sortimentu
  20

  Podvodníci…nikdy více. Po dvou měsících došla špatná objednávka, když jsem chtěla reklamovat zboží, email se vrací zpět jako nedoručitelná zpráva.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. 0.3
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Nedoporučuji. Zákaznický servis nestíhá, emaily se často vrací, neodpovídají na položené dotazy, některé ignorují. Negativní recenzi zveřejnili až po urgenci. Obrázek neodpovídající doručenému zboží vyměnili přes několik upozornění až po výhružce s ČOI. Po měsíci a půl přišla informace, že část zboží nemá dodavatel na skladě a ať pošlu číslo účtu na vrácení peněz. Nejsou schopni mi ale říci, které zboží z objednaných položek to bylo – už třikrát jsem tu otázku položila emailem, stále nevím. Peníze nevrátí automaticky jako u prověřených obchodů – musíte si napsat. Nelituji, počítala jsem s tím, když je to z Číny a některé věci se hodí, ale znovu bych tam už nenakoupila.

  Zápory: nízká kvalita, zboží někdy neodpovídá obrázku, velmi špatná komunikace obchodu se zákazníkem
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Dodnes mi nepřišla zaplacená vesta. Objedenávka číslo 103239119

 10. 0.3
  Přehlednost obchodu
  20
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  – sľúbená dodacia lehota /podľa jedného z prvých mailov/ 40dní??? sa natiahol na 55 (neulakomila som sa na poštovné zdarma; mali plavky ktoré som chcela; a nevšimla som si, nenapadlo ma, že v dnešnej dobe sa takéto môže stať)
  – kvalita otrasná /po prvom oblečení, sa plavky začali párať /nechce sa mi znova komunikovať so zákazníckym servisom, lebo keď som sa zopárkrát ozvala, že kde sú produkty, tak sa ešte urážali že som vulgárna (a to som sa po 40dňoch a po návrate z dovolenky pýtala či si robia zo mňa p****) – ak nezvládajú zákaznícku podporu pri pochybných dodacích lehotách, nech si nájdu inú prácu/
  TAKŽE ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NA „STRÁNKE POŠTOVNÉ ZDARMA“ NENAKUPUJTE!!!

  Klady: žiadne
  Zápory: - dodacia lehota 55 dní od objednania - kvalita - posledná cenová skupina - zákaznícky servis - pod náporom nezvláda
  Přínosný(1) Nepomohl(1)You have already voted this
1 2 3 7

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo