Westwing je nábytkový eshop. Nabízí nábytek a bytové doplňky od známých značek a designéru. Princip eshopu je poněkud netradiční – přístup do něj mají pouze členové.

Ač se to může zdát jako exkluzivní stránka, není tomu tak. V současnosti má Westwing členskou základnu, která čítá téměř 30 milionů lidí po celém světě. Za členství se neplatí žádný poplatek.

westwing

Logo – Westwing

Představení e-shopu

Na Westwingu nenajdete stálou nabídku sortimentu. Nakupovat můžete pouze v rámci kampaní, které mají omezenou časovou platnost. Pro nakupování je nutné přihlásit se.

Můžete se však přidat jednoduše tak, že se přihlásíte skrze Facebook. Obchod založila Delia Lachance v roce 2011, která předtím pracovala jako redaktora časopisu ELLE a ELLE Decoration. Působí hned v několika evropských zemích.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Každá kampaň se od sebe odlišuje. Zboží v kampani spojuje podobný styl, materiály a celkový dojem z produktů. Díky tomuto konceptu si s Westwing můžete poměrně snadno zařídit vkusnou a stylovou domácnost, ve které vše ladí dohromady.

Kampaně sestavují návrháři a designéři. V nabídce najdete jak nábytek a doplňky, tak svítidla. Seženete zde konferenční stolek, koberce, lampy, pohovky, židle i obrazy. Zboží je inzerováno jako se 70 % slevou. To odůvodňují tím, že se zboží objednává přímo u výrobce až tehdy, když o něj zákazník projeví zájem.

Navíc nemají žádné kamenné prodejny, a tak šetří náklady. Při nákupu můžete uplatnit slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

Služby a ostatní

Westwing bohužel nemá v České republice žádnou pobočku ani showroom, kam byste si mohli jít zboží prohlédnout. Nicméně je možné ho bezplatně vrátit.

Dopravu zajišťují nasmlouvané přepravní služby. Platit můžete kartou online přes zabezpečenou platební bránou, bankovním převodem nebo kartou či hotově na dobírku. Dopravu zdarma obchod v současnosti nenabízí.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • DPD
 • Rhenus Logistics

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Prodejce nábytku a dekorací

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
8.5Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
8.5
Kvalita sortimentu
8
Klady
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

7 komentáře
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Pořídil jsem na westwing.cz několik bytových doplňků pro manželku a byla nadšená, no a já pochválený. Zboží dorazilo v pořádku, nic se nerozbilo, vše bylo dobře zabalené.

 2. 3.15
  Přehlednost obchodu
  80
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  10

  Nábytek krásný, moderní, který se na českém trhu jinde sehnat nedá. Bohužel kvalita je otřesná, už bych nenakoupila (maximálně utěrky, ručníky, dekorace).

  Klady: Rychlé vyřízení reklamace při rozbitém výrobku. Komunikace obchodu. Krásné produkty. Možnost slevy při doporučení jinému člověku.
  Zápory: Nelogicky a špatně zabalený nábytek. Kvalita otřesná, i když se jedná o masiv. I vyměněný noční stolek není dokonalý. Stolek se kýve, šrouby se nedají dotáhnout. Výrobek hrozně smrdí lepidlem. Nepoměr cena kvalita.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Tento e-shop se mi líbí hodně, protože prodává krásné dekorace do bytu.

 4. 0.8
  Přehlednost obchodu
  50
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Na začiatku januára som si objednala posteľ ktorú mali na sklade a mali dobu doručenia 1-10 dní. Po 2 týždňoch sa mi nikto neozýval tak som ich kontaktovala že posteľ bude doručená na konci marca čo je viac ako 10 týždňov!!!! a tvárili sa že predlženie doby dodania o aktuálne už 12 týždňov je absolútne v poriadku a ako odškodnenie za nedodržanie zmluvných podmienok mi dajú 20€ kupón na ďalší nákup. To je úplný výsmech…. Za mňa už nikdy viac u nich nič nekúpim. Sú extrémne predražení a ani zďaleka neposkytujú taký servis za aký platíte…. Keby sa im dalo dať mínus 5 hviezdičiek tak by som im dala také hodnotenie…otras!

  Klady: absolútne nič
  Zápory: predraženosť neposkytovanie zaplateného servisu nedodržiavanie termínov
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 1.8
  Přehlednost obchodu
  70
  Jednání se zákazníkem
  30
  Kvalita sortimentu
  10

  Extrémně nizka kvalita, zboží přišlo potlučené a vypadalo, jakoby jej dělal nějaký amatér. Vše je křivé a skoro se rozpadá v rukou. Nedokážu si představit nizsi kvalitu…

  Klady: Zboží vypadá pěkně na fotkách.
  Zápory: Otřesné zpracování Nábytek se rozpadá téměř okamžitě
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Zakoupila jsem lavici a už bych to opravdu neudělala. Šmejd z Indie s odpovídajicím provedením. Vyobrazení na jejich webovkách zdaleka neodpovídá realitě. Masivní deska se tváří jako umělohmotná a dost dobře možná i je, nemám odvahu ji brousit. Dobře mi tak! Příště už jen výrobek MADE IN CZ! Doporučuji vám to samé.

 7. 2.8
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  50
  Kvalita sortimentu
  60

  S obchodem jsem bývala spokojená do doby, než jsem si objednala sedačku. V tu chvíli začaly oplétačky toho charakteru, že se nábytek tvářil (a měli ho popsaný) jako bílý s kovovýma nohama a došla mi krémově žlutá pohovka s dřevěnýma nohama přestříkanýma na zlato.
  Dva týdny trvalo, než zaregistrovali, že jsme sedačku poslali zpět a teď budeme čekat další dva týdny a doufat, že nám vrátí plnou částku.
  Tady jsem s nakupováním větších věcí skončila, max na drobnosti.

  Klady: Zajímavé zboží, které se těžko hledá jinde Značkové zboží má dobou kvalitu U některého zboží rychle dodání
  Zápory: U židlí a sedaček jsou barvy neodpovídající realitě (ani jejich popis barvy) Když nekoupíte značkové zboží, není dobrá kvalita. U mnoha věcí se čeká přes měsíc na dodání. Reklamace trvá dlouho (poslána zpět sedačka - až za dva týdny ji po mé výzvě zaregistrovali a běží ještě dalších deset dní doba na vrácení peněz, čímž drží peníze na své straně) Na sedačky od nich pozor. Nejsem první, kdo s nimi nemá dobrou zkušenost (bez šroubů, místo kovových nohou dřevěné, prasklá místa, jiné barvy i provedení). Obchod se nedá nijak roztřídit podle sektorů.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo