Westwing je nábytkový eshop. Nabízí nábytek a bytové doplňky od známých značek a designéru. Princip eshopu je poněkud netradiční – přístup do něj mají pouze členové.

Ač se to může zdát jako exkluzivní stránka, není tomu tak. V současnosti má Westwing členskou základnu, která čítá téměř 30 milionů lidí po celém světě. Za členství se neplatí žádný poplatek.

1x1.trans - Westwing

Logo – Westwing

Představení e-shopu

Na Westwingu nenajdete stálou nabídku sortimentu. Nakupovat můžete pouze v rámci kampaní, které mají omezenou časovou platnost. Pro nakupování je nutné přihlásit se.

Můžete se však přidat jednoduše tak, že se přihlásíte skrze Facebook. Obchod založila Delia Lachance v roce 2011, která předtím pracovala jako redaktora časopisu ELLE a ELLE Decoration. Působí hned v několika evropských zemích.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Každá kampaň se od sebe odlišuje. Zboží v kampani spojuje podobný styl, materiály a celkový dojem z produktů. Díky tomuto konceptu si s Westwing můžete poměrně snadno zařídit vkusnou a stylovou domácnost, ve které vše ladí dohromady.

Kampaně sestavují návrháři a designéři. V nabídce najdete jak nábytek a doplňky, tak svítidla. Seženete zde konferenční stolek, koberce, lampy, pohovky, židle i obrazy. Zboží je inzerováno jako se 70 % slevou. To odůvodňují tím, že se zboží objednává přímo u výrobce až tehdy, když o něj zákazník projeví zájem.

Navíc nemají žádné kamenné prodejny, a tak šetří náklady. Při nákupu můžete uplatnit slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Westwing bohužel nemá v České republice žádnou pobočku ani showroom, kam byste si mohli jít zboží prohlédnout. Nicméně je možné ho bezplatně vrátit.

Dopravu zajišťují nasmlouvané přepravní služby. Platit můžete kartou online přes zabezpečenou platební bránou, bankovním převodem nebo kartou či hotově na dobírku. Dopravu zdarma obchod v současnosti nenabízí.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • DPD
 • Rhenus Logistics
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce nábytku a dekorací

9.5Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
9.5Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.6
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.6
KLADY
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Jana 30.8.2021 v 12:59
  2.8
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  50
  Kvalita sortimentu
  60

  S obchodem jsem bývala spokojená do doby, než jsem si objednala sedačku. V tu chvíli začaly oplétačky toho charakteru, že se nábytek tvářil (a měli ho popsaný) jako bílý s kovovýma nohama a došla mi krémově žlutá pohovka s dřevěnýma nohama přestříkanýma na zlato.
  Dva týdny trvalo, než zaregistrovali, že jsme sedačku poslali zpět a teď budeme čekat další dva týdny a doufat, že nám vrátí plnou částku.
  Tady jsem s nakupováním větších věcí skončila, max na drobnosti.

  KLADY: Zajímavé zboží, které se těžko hledá jinde Značkové zboží má dobou kvalitu U některého zboží rychle dodání
  ZÁPORY: U židlí a sedaček jsou barvy neodpovídající realitě (ani jejich popis barvy) Když nekoupíte značkové zboží, není dobrá kvalita. U mnoha věcí se čeká přes měsíc na dodání. Reklamace trvá dlouho (poslána zpět sedačka - až za dva týdny ji po mé výzvě zaregistrovali a běží ještě dalších deset dní doba na vrácení peněz, čímž drží peníze na své straně) Na sedačky od nich pozor. Nejsem první, kdo s nimi nemá dobrou zkušenost (bez šroubů, místo kovových nohou dřevěné, prasklá místa, jiné barvy i provedení). Obchod se nedá nijak roztřídit podle sektorů.
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz