Westwing je nábytkový eshop. Nabízí nábytek a bytové doplňky od známých značek a designéru. Princip eshopu je poněkud netradiční – přístup do něj mají pouze členové.

Ač se to může zdát jako exkluzivní stránka, není tomu tak. V současnosti má Westwing členskou základnu, která čítá téměř 30 milionů lidí po celém světě. Za členství se neplatí žádný poplatek.

1x1.trans - Westwing

Logo – Westwing

Představení e-shopu

Na Westwingu nenajdete stálou nabídku sortimentu. Nakupovat můžete pouze v rámci kampaní, které mají omezenou časovou platnost. Pro nakupování je nutné přihlásit se.

Můžete se však přidat jednoduše tak, že se přihlásíte skrze Facebook. Obchod založila Delia Lachance v roce 2011, která předtím pracovala jako redaktora časopisu ELLE a ELLE Decoration. Působí hned v několika evropských zemích.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Každá kampaň se od sebe odlišuje. Zboží v kampani spojuje podobný styl, materiály a celkový dojem z produktů. Díky tomuto konceptu si s Westwing můžete poměrně snadno zařídit vkusnou a stylovou domácnost, ve které vše ladí dohromady.

Kampaně sestavují návrháři a designéři. V nabídce najdete jak nábytek a doplňky, tak svítidla. Seženete zde konferenční stolek, koberce, lampy, pohovky, židle i obrazy. Zboží je inzerováno jako se 70 % slevou. To odůvodňují tím, že se zboží objednává přímo u výrobce až tehdy, když o něj zákazník projeví zájem.

Navíc nemají žádné kamenné prodejny, a tak šetří náklady. Při nákupu můžete uplatnit slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech na internetu.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Westwing bohužel nemá v České republice žádnou pobočku ani showroom, kam byste si mohli jít zboží prohlédnout. Nicméně je možné ho bezplatně vrátit.

Dopravu zajišťují nasmlouvané přepravní služby. Platit můžete kartou online přes zabezpečenou platební bránou, bankovním převodem nebo kartou či hotově na dobírku. Dopravu zdarma obchod v současnosti nenabízí.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • DPD
 • Rhenus Logistics
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce nábytku a dekorací

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz