Skip Pay

S platební službou Skip Pay možná již máte zkušenosti, v minulosti jste se s ní mohli setkat pod názvem MallPay. Tato platební služba jednoduše umožňuje zákazníkovi odložit platbu za objednané zboží v internetových obchodech či v těch kamenných za pomocí Skip Pay platební karty, a to zcela bez poplatků v obou zmíněných případech. V následující recenzi se dočtete, co přesně se pod službou Skip Pay skrývá, co vám vše nabízí a jak ji jednoduše můžete využít.

Skip Pay

Co je Skip Pay?

Skip Pay, tedy odložená platba, pro zákazníka nese spoustu výhod. Jako příklad uvedeme situaci, kdy zakoupíte zboží, které dorazí poničené, stane se z něj nevhodný dárek, nebo vám prostě a jednoduše nesedne. V případě placení skrze Skip Pay se tak nemusíte obávat, že o své peníze přijdete, nebo jejich vrácení bude trvat déle, neb jste neplatili svými finančními prostředky, ale použili metodu Skip Pay, která za vás objednávku u obchodníka uhradila.

Platební metoda Skip Pay je pro zákazníky zcela zdarma a nákup zboží probíhá naprosto stejným způsobem jako při zvolení jakékoliv jiné platební metody v platební bráně. K dispozici je samozřejmě i již zmíněná platební karta, kterou zákazník může využít při platbě v kamenných obchodech přijímajících plateb Mastercard.

Skip Pay si navíc svých zákazníků opravdu váží a má pro ně připraven bonusový program. Za každých utracených 100 Kč lze získat jednu korunu do bonusového programu a nasbírané body lze posléze směnit za různé odměny mezi kterými mohou být slevy na zboží či doprava zdarma. V případě aktivace účtu Plus, na který se spolu záhy podíváme pak můžete za každých utracených 100 Kč získat až trojnásobek toho, co účet bez registrace.

Skip Pay

Náhled webu Skip Pay

Varianty Skip Pay účtů a jejich založení

Na samém počátku má zákazník na výběr ze dvou variant účtů. Samotná registrace nového uživatele probíhá online na webových stránkách nebo v mobilní aplikaci Skip Pay. Během registrace je nutné vyplnit požadované osobní údaje a celou registraci následovně potvrdit v e-mailu. První variantou účtu je balíček MINI. U tohoto typu není třeba další ověřování, ovšem nese podstatně méně výhod nežli varianta účtu balíček MAXI. Pokud zvolíte variantu balíček MAXI je nutné dokončit ověření vašich měsíčních příjmů stejně tak, jako výdajů z internetového bankovnictví. Jako poslední krok k aktivaci účtu Plus, který je samozřejmě zdarma a bez poplatku, je nutné doložit kopii vašeho občanského průkazu.

U neověřeného účtu balíček MINI jste v nákupech limitováni poměrně nízkou částkou a zakoupené zboží je nutné uhradit do 30 dnů. Zatímco u ověřeného účtu balíček MAXI máte rovnou na první nákup předschválený limit 10 000 Kč. V případě že první objednávku zvládnete bez problémů uhradit v daný čas, může vám být navýšen limit až na 60 000 Kč pro libovolné nákupy. S účtem plus navíc získáváte prodlouženou záruku až o 1 rok.

Skip Pay platební karta

S účtem balíček MAXI lze získat kartu Skip Pay, jednoduše o ni můžete požádat v uživatelském rozhraní Skip Pay účtu. Karta slouží k nákupu v kamenných obchodech a její použití je totožné jako při platbě klasickou bankovní kartou. Výhodou platební karty od Skip Pay je v bezesporu samozřejmě odložená platba, cashback a dokonce lze kartu využít k proplacení služeb řemeslníka až do výše 3 000 Kč a to až dvakrát ročně.

Poplatky za Skip Pay

Založení, vedení a užívání účtu je zcela zdarma, žádný váš nákup není nadhodnocen a nemusíte se rozhodně obávat skrytých poplatků. Jediné, na co je nutné dbát je včasná úhrada závazků který vám u Skip Pay s každou platbou za zboží či služby vzniká. Pokud platíte řádně ve sjednaných lhůtách, pro neověřený účet 14 dnů a pro ověřený účet 50 dnů, není třeba se obávat žádných pokut či sankcí. Ovšem pokud se stane že zboží uhradíte až po uplynutí lhůty, dostanete zpravidla dalších 5 dní k dobru za které si Skip Pay účtuje 100 Kč.

Pokud ani v této době nákup neuhradíte, bude vám účtováno znovu 100 Kč a lhůta je automaticky prodloužena o dalších 10 dní, takto to může pokračovat ještě dalších 15 dní a vy tak prodloužíte za pár korun dobu až o 20 dnů. V žádném případě se nejedná o likvidační částky, přesto nedoporučujeme tento způsob praktikovat. Změní vám u platební služby Skip Pay platební morálku a nejspíš by pro vás služba mohla přestat být výhodná.

Výhody Skip Pay

Hlavní výhodou platební metody Skip Pay je bezesporu nulová cena. Nestojí vás nic a přináší jen výhody, mezi tu hlavní samozřejmě spadá odložení platby za zakoupené zboží. Nakoupit se Skip Pay přes internet není navíc žádná věda, v platebních branách disponuje touto možností velké množství internetových obchodů, mezi které patří i Kosik.cz, Slevomat.cz či Mall.cz a tisíce dalších. Zákaznická podpora je pro vás denně k dispozici ve všech možných formách kontaktu. Velké plus rozhodně získává pohodlný online chat a Facebookový messenger. Kontaktovat Skip Pay lze samozřejmě i telefonicky či e-mailem.

Shrnutí

Možná i vás zaujala možnost odložených plateb bez úroků a poplatků s možností získání bonusů a záruky navíc. Pokud jste služeb odložených plateb ještě nevyužili, Skip Pay může být tou pravou volbou nejen z toho důvodu, že je opravdu zdarma za předpokladu že řádné platíte své závazky.

Pokud jste fanouškem platby na dobírku, kdy platíte až ve chvíli fyzického převzetí zboží, možná je pro vás způsob odložené platby atraktivní novinkou. Ostatně Skip Pay služeb využívá již velké množství zákazníků a ti si služby na základě vlastních reálných zkušeností velmi chválí. My vám nejen z těchto důvodů můžeme nabízené služby Skip Pay bez starostí doporučit.Zdroje: www.skippay.cz, www.shoptet.cz, www.vinnyshop.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (190 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Díky za zajímavý článek, o takové platební metodě jsem neměla ani tušení. Zase je člověk o něco moudřejší.

Přidat komentář

Recenzer
Logo