Pračky se sušičkou Bosch

Pračky se sušičkou Bosch jsou stejně jako jiné produkty tohoto německého výrobce velmi kvalitní a oblíbené. Nabízí velmi precizní výsledky praní, ale také sušení a to u jakéhokoliv typu textilie. Pokud jde o kapacitu, tak u praní je to až 10 kg špinavého prádla, a v případě sušení až 6 kilogramů prádla. Pračky se sušičkou disponují technologií AutoDry, která zaručuje šetrné usušení prádla dle zvoleného stupně sušení.

Jedinečná konstrukce bubnu se postará o co nejjemnější a nejefektivnější praní díky rovnoměrně distribuované vodě. Co u praček se sušičkou Bosch potěší je EcoSilence Drive, což je nejmodernější, maximálně tichý a velmi efektivní motor, u kterého je zaručena dlouhá životnost. Samozřejmostí je jednoduché a praktické ovládání prostřednictvím displeje.

Všechny pračky se sušičkou Bosch

zpět k obsahu ↑

O značce Bosch

Společnost Bosch založil roku 1886 Robert Bosch ve Stuttgartu. Tehdy to byla jen malá dílna určená pro jemnou mechaniku a elektrotechniku. Postupně se však vypracovala a rozvětvila do několika odvětví. U nás začala poprvé obchodovat na konci 19. století a první oficiální pobočka vznikla v Praze roku 1920. V současnosti se společnost Bosch prezentuje v oblasti automobilového průmyslu, ve výrobních závodech, průmyslové technice, spotřebním zboží či technice budov.

Pokud jde o spotřební zboží, stal se Bosch expertem na velké i malé domácí spotřebiče, jako jsou pračky, sušičky prádla, kombinace pračky se sušičkou, myčky nádobí, ledničky, ale také kuchyňské roboty, kávovary, odšťavňovače, žehličky, vysavače a mnoho dalších.

zpět k obsahu ↑

Pračky se sušičkou Bosch můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Recenze praček se sušičkou

Volně stojící předem plněná pračka se sušičkou Bosch WVH30542EU se stane nepostradatelným pomocníkem každé domácnosti, kde nemají místa nazbyt a přitom chtějí ...

Recenzer.cz
Logo