Pračky se sušičkou LG

Pračky se sušičkou LG jsou ideálním řešením tam, kde není dostatek místa pro samostatnou pračku i sušičku. Vynikají perfektními výsledky praní, ale také sušení. Svým majitelům nabízí moderní a velmi elegantní design, snadné i praktické ovládání a jednoduché plnění. Potěší také příznivé ceny a u některých modelů záruka až 10 let.

Všechny pračky se sušičkou LG

Programy, kterými pračky se sušičkou disponují, umožňují úsporu elektrické energie i nízkou spotřebu vody na základě skutečného objemu vloženého prádla. K dispozici jsou prostorná přední dvířka, stejně jako velký a kapacitně dostatečný buben. Kapacita se pohybuje od 7 do 9 kilogramů špinavého prádla na praní a 4 – 7 kg mokrého prádla k sušení. Obsluha není nijak složitá a díky displeji máte přehled o zvoleném programu, ale zároveň o průběhu celého cyklu.

O značce LG

Společnost LG vznikla původně pod názvem Goldstar roku 1958 v Koreji. Na začátku se specializovala na výrobu televizorů, rádií, chladniček, praček a klimatizačních zařízení. V roce 1995 pak vznikla dnes již známé označení LG.

Společnost zažila mnoho významných okamžiků, jmenujme například rok 1998, kdy byl vyvinut první šedesátipalcový plazmový televizor, což byl tehdy světový unikát. V roce 2003 vstoupila značka LG na trh mobilních telefonu GSM a to na severu Evropy a na Středním východě.

Vedle praček se sušičkou, samostatných praček a sušiček, nabízí LG také chladničky, včetně amerických, dále mikrovlnné trouby, myčky nádobí nebo také vysavače. Samozřejmostí jsou již zmiňované klimatizační jednotky, IT produkty, domácí kina atd.

Pračky se sušičkou LG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo