Pračky Bosch

Pokud jde o pračky této značky, vždy máte záruku, že každý kus je jedinečný a pokud možno vysoce kvalitní. Bosch je znám tím, že dříve, než byť jen jediná pračka opustí výrobní továrnu, vždy je otestována až do toho nejmenšího detailu a zároveň s tím musí absolvovat velké množství zátěžových testů.

Výrobce říká, že správná pračka je připravena k prodeji a tedy i používání v domácnostech jen tehdy, když všech asi 1 000 komponentů naprosto splní veškeré standardy kvality, funkčnosti i spolehlivosti, které jsou nastaveny značně vysoko. Pouze tehdy je pračka 100 % ready.

Všechny pračky Bosch

Pokud jde o pračky s předním plněním, jsou vhodné do jakékoliv koupelny, prádelny či jako součást kuchyňské linky. SlimLine pračky jsou štíhlé, praktické a i přes klasickou šíři 60 cm mají do hloubky pouhých 40 až 45 cm. Snoubí se zde pohodlí a kompaktnost, zejména pokud nemáte dostatečně velký prostor pro klasické rozměry pračky.

Vrchem plněné pračky jsou výkonné a díky šířce 40 cm vhodné zejména do malých koupelen či kuchyní. Mezi produkty nechybí kromě praček také sušičky či kombinace pračka se sušičkou. Společnost Bosch byla založena 1886 a patří k nejvíce inovativním společnostem, které přichází se stále novými inovacemi a vlastní přes 3 800 různých patentů.

zpět k obsahu ↑

O značce Bosch

U nás je tato značka známá zejména díky domácím spotřebičům, ať už jde o pračky, vysavače, varné desky, mixéry, myčky nádobí, sporáky, vařiče, různé mlýnky, roboty a podobně. Záběr společnosti je však mnohem obsáhlejší, neboť zasahuje i do automobilového průmyslu, průmyslových technologií, elektrických přístrojů a řady bezpečnostních řešení.

zpět k obsahu ↑

Recenze praček Bosch

Added to wishlistRemoved from wishlist 1

Hlavním předmětem zájmu u předem plněné pračky Bosch WAW28560EU je opravdu velká kapacita bubnu, který pojme 9 kg špinavého prádla. Účinnost praní je třídy A, ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 1

Předem plněná pračka Bosch WAT24360BY má tak vynikající prací schopnosti, že díky ní bude vaše prádlo stále vypadat, jako když jste ho koupili nové. Kapacita ...