Pračky Bosch

Pokud jde o pračky této značky, vždy máte záruku, že každý kus je jedinečný a pokud možno vysoce kvalitní. Bosch je znám tím, že dříve, než byť jen jediná pračka opustí výrobní továrnu, vždy je otestována až do toho nejmenšího detailu a zároveň s tím musí absolvovat velké množství zátěžových testů.

Výrobce říká, že správná pračka je připravena k prodeji a tedy i používání v domácnostech jen tehdy, když všech asi 1 000 komponentů naprosto splní veškeré standardy kvality, funkčnosti i spolehlivosti, které jsou nastaveny značně vysoko. Pouze tehdy je pračka 100 % ready.

Všechny pračky Bosch

Pokud jde o pračky s předním plněním, jsou vhodné do jakékoliv koupelny, prádelny či jako součást kuchyňské linky. SlimLine pračky jsou štíhlé, praktické a i přes klasickou šíři 60 cm mají do hloubky pouhých 40 až 45 cm. Snoubí se zde pohodlí a kompaktnost, zejména pokud nemáte dostatečně velký prostor pro klasické rozměry pračky.

Vrchem plněné pračky jsou výkonné a díky šířce 40 cm vhodné zejména do malých koupelen či kuchyní. Mezi produkty nechybí kromě praček také sušičky či kombinace pračka se sušičkou. Společnost Bosch byla založena 1886 a patří k nejvíce inovativním společnostem, které přichází se stále novými inovacemi a vlastní přes 3 800 různých patentů.

zpět k obsahu ↑

O značce Bosch

U nás je tato značka známá zejména díky domácím spotřebičům, ať už jde o pračky, vysavače, varné desky, mixéry, myčky nádobí, sporáky, vařiče, různé mlýnky, roboty a podobně. Záběr společnosti je však mnohem obsáhlejší, neboť zasahuje i do automobilového průmyslu, průmyslových technologií, elektrických přístrojů a řady bezpečnostních řešení.

zpět k obsahu ↑

Recenze praček Bosch

Added to wishlistRemoved from wishlist 1

Hlavním předmětem zájmu u předem plněné pračky Bosch WAW28560EU je opravdu velká kapacita bubnu, který pojme 9 kg špinavého prádla. Účinnost praní je třídy A, ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Předem plněná pračka Bosch WAT24360BY má tak vynikající prací schopnosti, že díky ní bude vaše prádlo stále vypadat, jako když jste ho koupili nové. Kapacita ...Jak se vám líbí tato stránka? Pomohla vám?


Recenze Bosch WAW28560EU
Průměrné hodnocení 4 z 4 hlasů