Pračky se sušičkou Candy

Pračky se sušičkou Candy jsou skvělé v tom, že vám uspoří spoustu potřebného místa, kterého nikdy není dost. Zvolit můžete volně stojící provedení nebo vestavné. Kapacita pro praní se pohybuje v rozmezí zhruba 8 až 10 kg, zatímco u sušení je to mezi 4 – 6 kilogramy prádla, to vždy záleží na daném modelu.

Přehled o veškerém dění nabízí LED, LCD, dotykový či digitální displej. S hlučností na tom pračky se sušičkou Candy nejsou nejhůř, stejně jako se spotřebou elektrické energie, i když samozřejmě nespadají do těch nejlepších energetických tříd, jako je tomu u samostatných praček či sušiček.

Všechny pračky se sušičkou Candy

V závislosti na jednotlivých typech praček se sušičkou se liší i jejich vybavení, systémy a funkce. K dispozici tak můžete mít odložený start, rychlé programy, Smart Touch, Antioverflow, Woolmark Apparel Care, dětský program a mnoho dalších.

U některých kombinací je dokonce možnost ovládání pomocí hlasu, vedení statistik o praní i čerpání energie, dále detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení praní, pára, senzorové sušení a v neposlední řadě může potěšit také invertorový motor, který má dlouhou životnost.

zpět k obsahu ↑

O značce Candy

Společnost Candy je známá tím, že má ryze italské kořeny a tím i historii. Ostatně byla to právě tato značka, pod kterou se roku 1945 objevila první italská pračka, kterou vyrobil Eden Fumagalli. V současné době se Candy řadí mezi specialisty vyrábějící zejména velkou bílou techniku, tedy spotřebiče pro praní, mytí, sušení i vaření.

Propojení se strategickými partnery vedlo k tomu, že společnost Candy expandovala a začala vyrábět i prodávat domácí spotřebiče po celém světě. Výrobce si dává záležet na kvalitě i technologickém rozvoji, snadno tak dokáže držet tempo s konkurencí. Kromě praček se sušičkou, můžete pod značkou Candy pořídit pračky, sušičky prádla, myčky nádobí, lednice, vinotéky, sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, odsavače par a další.

zpět k obsahu ↑

Pračky se sušičkou Candy můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Alza.cz

Recenze praček se sušičkou

Vybrat si dneska pračku je mezi tolika modely a značkami docela náročné, ale na druhou stranu je přeci fajn si mít z čeho vybrat. Mezi unikáty na trhu patří ...

Výhodný

Předem plněná pračka se sušičkou Candy CSW4 364D/2-S patří k tzv. SLIM modelům, protože do hloubky má pouhých 45 cm, hravě se tak vmáčkne i do malého prostoru. ...

Recenzer.cz
Logo