Výhodný

Recenze Candy CSW4 364D/2-S

Předem plněná pračka se sušičkou Candy CSW4 364D/2-S patří k tzv. SLIM modelům, protože do hloubky má pouhých 45 cm, hravě se tak vmáčkne i do malého prostoru. Kapacita prádla pro praní je 6 kg, zatímco pro sušení jsou to 4 kg. Provedení sušičky je kondenzační, třída pracího výkonu je A, přičemž účinnost odstřeďování je třídy B. Candy CSW4 364D/2-S se řadí do energetické třídy B, spotřeba vody je 110 litrů na 1 cyklus a 4,85 kWh elektrické energie (při praní, odstřeďování i sušení).

Pokud jen perete a odstřeďujete, ale nebudete určitý druh oděvů sušit, pak bude spotřeba jen 1,14 kWh za cyklus. Když se podíváme na hlučnost, tak sice není úplně nejtišší, ale přesto je to stále slušné. Při praní dosahuje maximálně 57 dB, během odstřeďování je to 75 dB a hlučnost sušení je 62 dB. Candy CSW4 364D/2-S se skvěle hodí do středně velké domácnosti zhruba o čtyřech až pěti členech.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Candy CSW4 364D/2-S je vybavena bezdotykovou technologií ovládání pračky Smart Touch, umožňující propojení s chytrým telefonem. Dále hlasovým asistentem, detekcí množství vloženého prádla, senzorovým sušením se třemi úrovněmi a také ochranou proti úniku vody Antioverflow. K dispozici máte 16 programů, délka standardního programu je 120 minut.

Uvítáte rychlé cykly praní na 14, 30, 44 a 59 minut. Potěší také nerezový buben Shiatsu s masážními boty, jež zajišťuje maximálně šetrnou péči o prádlo. Technologie Antioverflow se stará o ochranu proti úniku vody. Samozřejmostí je možnost odloženého startu. Candy CSW4 364D/2-S získala certifikát Woolmark, ten zaručuje, že bude šetrně postaráno i o to nejjemnější prádlo, jako jsou halenky, šaty či spodní prádlo.

Díky možnosti Bluetooth a NFC si snadno zjistíte, jaký problém u pračky se sušičkou nastal v případě, že by došlo k její poruše. Když pračku propojíte se smartphonem nebo i tabletem, můžete si stáhnout aplikaci Candy Simply-Fi, která je kompatibilní s Androidem i iOS a stáhnout si spoustu nových programů a funkcí. K běžné programové nabídce tak můžete nainstalovat program na praní plyšových hraček, záclon, ubrusů, prošívaných bund, ale i takové co odstraní skvrny od čokolády nebo zápach kouře.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Candy
Zařazení:pračka se sušičkou
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:57 dB
Účinnost praní:A
Počet programů:16
Spotřeba vody:110 l
Energetická třída:B
Spotřeba el. energie:4.85 kWh
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:44 cm (reálně 49 cm)
Hmotnost:66 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze Candy CSW4 364D/2-S

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Pračka se sušičkou Candy CSW4 364D/2-S má rozhodně co nabídnout, zejména pak její chytré funkce a možnost spolupráce s chytrým telefonem nebo tabletem. Energetická třída sice není nejslavnější, ale kapacita je dostačující pro středně velkou domácnost, navíc spousta zajímavých programů ve výbavě, možnost odložit start, nerezový buben s masážními body a mnoho dalších vychytávek dělají z Candy CSW4 364D/2-S velmi zajímavý model. Pro srovnání se podívejte na recenzi AEG SensiDry L9WBC61B a zkuste porovnat funkce, programy atd.

Design
7.5
Ovládání
8
Údržba
8
KLADY
 • krátké programy
 • odložený start
 • nízká cena
 • do menších prostor
ZÁPORY
 • hlučnější
 • složitější nastavení
Napsat hodnocení

Více o této pračce Candy najdete na stránkách výrobce tady.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz