Candy CSWS40 364D 2 S

Vybrat si dneska pračku je mezi tolika modely a značkami docela náročné, ale na druhou stranu je přeci fajn si mít z čeho vybrat. Mezi unikáty na trhu patří jistě výše zmíněný model pračky Candy, protože za velmi nízkou cenu získáte skvělou pračku se sušičkou, která má disponuje řadou užitečných funkcí. Pračka má kapacitu 6 kg a skvěle se hodí pro domácnosti s méně členy nebo do menších bytů. Právě tento kompaktní model jsme se pro Vás rozhodli s redakcí otestovat.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Někteří lidé říkají, že v jednoduchosti je krása, a to platí právě u pračky Candy CSWS40 364D 2 S. Její celistvý bílý elegantní design působí velice něžně a krásně jej doplňuje světle modré značení mechanického kolečka na ovládání programů pračky.

Menší LED displej je pak zakomponován přesně na střed pračky. Velice zajímavě působí i otevírání pračkového bubnu, které je zakomponováno na dvou hodinách místo standardních tří, jak jsme u předem plněných praček zvyklí.

Funkce

O této pračce bychom mohli bezesporu říct, že za málo peněz poskytuje hodně muziky. Tento model totiž kromě sušičky nabízí i řadu funkcí, které bychom hledali spíše u dražších kousků. Jedná se například o funkci automatického dovažování prádla, díky kterému Vám pračka navrhne ideální dobu praní.

Dalším překvapením je i možnost použití páry při praní, tato funkce Vám následně pomůže u žehlení, protože změkčí přehyby prádla. Největším benefitem a překvapením pro nás je možnost ovládání pračky za pomoci chytrého mobilního telefonu. Za tak nízkou cenu jsme opravdu smart pračku nečekali.

Test

Rozhodli jsem se otestovat pračku na pořádně znečištěných montérkách. Zadali jsme na ovládání typ vlákna, úroveň znečištění a zbytek jsme již nechali na pračce. Pračka byla poměrně tichá, jak po dobu praní, tak i napouštění.

Zaskočilo nás však, že se pračka rozhodla cestovat po prádelně při ždímání tolik poskakovala, že se posunula o několik centimetrů, přitom si nejsme vědomi, že bychom ji špatně vyrovnali nebo něco zanedbali. Po doprání jsme zkontrolovali výsledek a byli jsme mile překvapeni, samozřejmě, že nepustilo vše, ale přeci jen jsme použili běžný prací prášek.

Rozhodli jsme se vyzkoušet ještě sušičku a nastavení mobilním telefonem. Aplikace v mobilním telefonu, která se spárovala s pračkou jednoduše díky NFC chipu má intuitivní ovládání. Takže se nám požadovaný program podařilo docela rychle nastavit a teď jen počkat až sušička dokončí svou práci. Výsledek byl skvělý a montérky hned mohli putovat do skříně!

Parametry

Výrobce: Candy
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 6 kg
Hlučnost: 60 dB
Hlučnost při odstřeďování: 78 dB
Počet otáček: 1 300 ot./min
Hmotnost: 62.5 kg
Počet programů: 16
Energetická třída: A
Spotřeba el. energie:
Spotřeba vody:  110 l
Šířka:  60 cm
Hloubka:  40 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu:

Fotografie

Candy CSWS40 364D/2-S

Candy CSWS40 364D/2-S

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Pračka je vhodná pro malé koupelny

Kdo hledá menší pračku kombinovanou se sušičkou koupí tohoto modelu neprohloupí. Tato pračka vypadá hezky, má nízkou pořizovací cenu a skvělé funkce, se kterými strčí mnoho dražších modelů do kapsy. Jediné, co bychom mohli výrobcům vytknout je absence českých přelepek na programátor.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • snadné ovládání
  • mnoho programů
  • poměr cena/kvalita
  • Pračka a sušička v jednom
Zápory
  • poměrně hlučná
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo