Pračky se sušičkou Candy

Pračky se sušičkou Candy jsou skvělé v tom, že vám uspoří spoustu potřebného místa, kterého nikdy není dost. Zvolit můžete volně stojící provedení nebo vestavné. Kapacita pro praní se pohybuje v rozmezí zhruba 8 až 10 kg, zatímco u sušení je to mezi 4 – 6 kilogramy prádla, to vždy záleží na daném modelu.

Všechny pračky se sušičkou Candy

Přehled o veškerém dění nabízí LED, LCD, dotykový či digitální displej. S hlučností na tom pračky se sušičkou Candy nejsou nejhůř, stejně jako se spotřebou elektrické energie, i když samozřejmě nespadají do těch nejlepších energetických tříd, jako je tomu u samostatných praček či sušiček.

V závislosti na jednotlivých typech praček se sušičkou se liší i jejich vybavení, systémy a funkce. K dispozici tak můžete mít odložený start, rychlé programy, Smart Touch, Antioverflow, Woolmark Apparel Care, dětský program a mnoho dalších.

U některých kombinací je dokonce možnost ovládání pomocí hlasu, vedení statistik o praní i čerpání energie, dále detekce množství vloženého prádla a přizpůsobení praní, pára, senzorové sušení a v neposlední řadě může potěšit také invertorový motor, který má dlouhou životnost.

O značce Candy

Společnost Candy je známá tím, že má ryze italské kořeny a tím i historii. Ostatně byla to právě tato značka, pod kterou se roku 1945 objevila první italská pračka, kterou vyrobil Eden Fumagalli. V současné době se Candy řadí mezi specialisty vyrábějící zejména velkou bílou techniku, tedy spotřebiče pro praní, mytí, sušení i vaření.

Propojení se strategickými partnery vedlo k tomu, že společnost Candy expandovala a začala vyrábět i prodávat domácí spotřebiče po celém světě. Výrobce si dává záležet na kvalitě i technologickém rozvoji, snadno tak dokáže držet tempo s konkurencí. Kromě praček se sušičkou, můžete pod značkou Candy pořídit pračky, sušičky prádla, myčky nádobí, lednice, vinotéky, sporáky, mikrovlnné trouby, varné desky, odsavače par a další.

Pračky se sušičkou Candy můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Pračku se sušičkou od Candy jsme měli, ale moc spokojená jsem s ní nebyla. Hned jak skončila záruka, přestala sušit a oprava by pomalu vyšla na víc, než kolik původně stál celý spotřebič, takže už pak sloužila jen jako pračka a sušila jsem na sušáku, než jsme pořídili stejnou kombinaci od jiné značky.

Přidat komentář

Recenzer
Logo