AEG ProSteam L7FEE68SC

AEG ProSteam L7FEE68SC je předem plněná pračka určená pro velké rodiny, však také kapacita bubnu činí parádních 8 kilogramů prádla. Jakmile jí uvidíte, určitě se do ní zamilujete na první pohled, už jen díky elegantnímu bílému provedení, kterému sekundují nerezové detaily.

Pokud si zakládáte na tom, abyste co nejvíce uspořili, pak rozhodně uvítáte minimální roční spotřebu energie, která činí pouhých 137 kWh, ostatně ne nadarmo patří pračka AEG ProSteam L7FEE68SC do energetické třídy A+++, tedy té nejúspornější. Co se týká spotřeby vody, ta se pohybuje kolem 10 999 litrů za rok.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Díky inovativnímu motoru je poměrně tichá, neboť hlučnost během praní nepřesahuje 51 dB a při odstřeďování se vejde do 77 dB. Ve chvíli, kdy se odstřeďování spustí, může AEG ProSteam L7FEE68SC dosáhnout až 1 600 otáček za minutu, to je hodně slušná hodnota. Nemusíte se tak obávat, že byste vytáhli příliš mokré prádlo. Navíc se účinnost odstřeďování řadí do třídy A.

Vybavení a funkce

Dá se říci, že automatická pračka AEG ProSteam L7FEE68SC vděčí za svou úspornost, tichý chod i praktičnost inovativnímu motoru ÖKOInvertor, díky kterému je zajištěn stabilní výkon vždy a za všech okolností, bez ohledu na to, jaký program právě zvolíme. Motor je v prvé řadě energeticky úsporný, to ostatně pocítíte i ve své peněžence. Zároveň si můžete být jistí tím, že bude spotřebič odolný s dlouhotrvající životností.

Speciální technologie ProSteam umožňuje zakončení pracího cyklu přidáním páry, což dokáže snížit mačkání prádla až o cca 30 – 40 %. To uvítají zejména hospodyňky, které nesnáší žehlení a snaží se ušetřit co nejvíce času.

AEG ProSteam L7FEE68SC má i samostatnýparní program, ten je ideálním pomocníkem pro ultra rychlé osvěžení prádla. Technologie Fuzzy Logic, dokáže zvážit množství náplně bubnu, tedy kolik prádla do něj bylo vloženo a tomu následně přizpůsobit délku pracího cyklu i spotřebu vody a elektrické energie.

Samozřejmostí je protipěnový systém ochrany a také senzor AquaControl, ten hlídá, aby nedošlo k náhodnému přetečení pračky, a v případě jakékoliv poruchy okamžitě uzavře přívod vody. Celkově máte k dispozici 10 pracích programů – bavlna, syntetické, jemné, vlna plus, pára – osvěžení, antialergický, rychlý 20 minutový 3 kg, sportovní, peřiny a džíny.

Parametry

Výrobce: AEG
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 8 kg
Hlučnost: 51 dB
Hlučnost při odstřeďování: 77 dB
Počet otáček: 1 600
Hmotnost: 73.5 kg
Počet programů: 10
Energetická třída: A+++
Příkon: 2 200 W
Spotřeba el. energie: 137 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 57.1 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu: 55 l
Twindos: ne
EcoBubble: ne
AquaFusion: ne
Aqua Stop: ano
Displej: ano
Odložený start: ano

Fotografie

AEG ProSteam L7FEE68SC

AEG ProSteam L7FEE68SC

Vývoj ceny

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – AEG ProSteam L7FEE68SC

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Jestli patříte k opravdu velkým rodinám, pak je AEG ProSteam L7FEE68SC ideální volbou. Skvěle pere, je tichá, uspoří elektrickou energii i vodu, snadno se ovládá, má dostatečnou programovou nabídku a prádlo je po vyndání téměř suché, takže i odstřeďování zvládá na jedničku. Podle nás si určitě tento model zaslouží oba palce nahoru. To ale neznamená, že není dobré porovnat pračku AEG ProSteam L7FEE68SC s nějakou jinou, jejíž recenzi jsme pro vás rovněž připravili. Zkuste třeba pračku Gorenje WE723 a uvidíte, v čem se liší, co mají třeba společného a co bude klíčovou vlastností, podle níž zvolíte jeden nebo druhý model.

Design
9.5
Ovládání
10
Údržba
9.5
Klady
 • tichá
 • úsporná
 • funkce páry
 • antialergický program
Zápory
 • 8 kg náplň lze pouze u programu bavlna a antialergický
 • hůře se mačkají tlačítka (necitlivá)
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. krasna pračka a pri prani je ozaj ticha,počut len pradlo ako sa prevaluje,zmiznu aj flaky z pradla na ktore stara prac
  ka nemala

 2. NEDOPORUČUJI KUPOVAT ZA 5 MĚSÍCŮ JSEM PRALA 2X, DATARD NEVYMĚNÍ ZBOŽÍ,
  ODBYDOU VÁS A NA OPRAVU ČEKÁTE DLOUHO AEG NEDOPORUČUJI !!!!!!!

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo