Pračky AEG

Díky nové úrovni péče o prádlo, se už není potřeba bát o nejoblíbenější kousky oblečení, které bychom si rádi uchovali co nejdéle. Pračky AEG jsou důkazem toho, že i během praní může být zachován dokonalý vzhled oděvů, které i po několikerém praní stále vypadají jako nové. Maximálního výsledku praní je dosaženo při minimální spotřebě elektrické energie.

Všechny pračky AEG

Zasloužila se o to technologie SoftWater, kterou dostaly do výbavy pračky řady 9000. Ta dokáže hravě odstranit z vody nečistoty, které jsou zodpovědné za poškození tkanin. Prací prostředek se mnohem jednodušeji mísí s vodou, a i když se pere při nízké teplotě, výsledek praní je dokonalý a prádlo bylo propráno opravdu důkladně. Hravě tak třeba černá zůstane černou, jako v den, když jste si dotyčný kousek oblečení koupili.

Nové řady praček AEG jsou určené přímo pro péči o prádlo a poradí si i s nejchoulostivějšími částmi oblečení. Základem všeho je revoluční a zcela nový způsob, jak o své oblečení pečovat, ať už jde o barvy, vlákna či strukturu.

Pračky dokonce získaly certifikát od Woolmarku, který je specialistou na vlnu a péči o ni. Zasloužila se o to řada SensiDry, což je speciální funkce, která tzv. pumpuje teplo a tím je prádlo sušeno velmi jemně i při nízkých teplotách, což je mnohem šetrnější než u běžného sušení.

O značce AEG

Značka AEG je specializována na nejnovější technologie a produkuje výrobky z řad velkých i malých domácích spotřebičů. Zakládá si zejména na designu každého jednotlivého výrobku, na což má vlastní tým špičkových světových designérů.

Stejně jako pračky drží krok s konkurencí jak v oblasti technologických pokroků, tak inovací, chladničky a myčky jsou zase známé energetickou šetrností, přičemž např. modely třídy A++ potřebují až o 45 % méně energie než klasické, které mají běžnou spotřebu.

Produkty AEG jsou známé také tím, že v nich nejsou obsaženy freony ani fluoruhlovodíky, takže neškodí životnímu prostředí. Na výběr je spousta domácích spotřebičů, ať už jde o volně stojící či vestavné spotřebiče jako jsou mikrovlnné trouby, odsavače par, sporáky, trouby, varné desky, ale také šicí stroje, žehlicí prkna a spousta dalšího vybavení pro domácí kutily či švadlenky.

Pračky AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo