Pračky AEG

Díky nové úrovni péče o prádlo, se už není potřeba bát o nejoblíbenější kousky oblečení, které bychom si rádi uchovali co nejdéle. Pračky AEG jsou důkazem toho, že i během praní může být zachován dokonalý vzhled oděvů, které i po několikerém praní stále vypadají jako nové. Maximálního výsledku praní je dosaženo při minimální spotřebě elektrické energie.

Všechny pračky AEG

Zasloužila se o to technologie SoftWater, kterou dostaly do výbavy pračky řady 9000. Ta dokáže hravě odstranit z vody nečistoty, které jsou zodpovědné za poškození tkanin. Prací prostředek se mnohem jednodušeji mísí s vodou, a i když se pere při nízké teplotě, výsledek praní je dokonalý a prádlo bylo propráno opravdu důkladně. Hravě tak třeba černá zůstane černou, jako v den, když jste si dotyčný kousek oblečení koupili.

Nové řady praček AEG jsou určené přímo pro péči o prádlo a poradí si i s nejchoulostivějšími částmi oblečení. Základem všeho je revoluční a zcela nový způsob, jak o své oblečení pečovat, ať už jde o barvy, vlákna či strukturu.

Pračky dokonce získaly certifikát od Woolmarku, který je specialistou na vlnu a péči o ni. Zasloužila se o to řada SensiDry, což je speciální funkce, která tzv. pumpuje teplo a tím je prádlo sušeno velmi jemně i při nízkých teplotách, což je mnohem šetrnější než u běžného sušení.

O značce AEG

Značka AEG je specializována na nejnovější technologie a produkuje výrobky z řad velkých i malých domácích spotřebičů. Zakládá si zejména na designu každého jednotlivého výrobku, na což má vlastní tým špičkových světových designérů.

Stejně jako pračky drží krok s konkurencí jak v oblasti technologických pokroků, tak inovací, chladničky a myčky jsou zase známé energetickou šetrností, přičemž např. modely třídy A++ potřebují až o 45 % méně energie než klasické, které mají běžnou spotřebu.

Produkty AEG jsou známé také tím, že v nich nejsou obsaženy freony ani fluoruhlovodíky, takže neškodí životnímu prostředí. Na výběr je spousta domácích spotřebičů, ať už jde o volně stojící či vestavné spotřebiče jako jsou sušičky prádla, mikrovlnné trouby, odsavače par, sporáky, trouby, varné desky, ale také šicí stroje, žehlicí prkna a spousta dalšího vybavení pro domácí kutily či švadlenky.

Pračky AEG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (92 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Tak my máme pračku AEG už zhruba 10 let a pořád je skvělá. Zatím s ní nebyl žádný problém, tak doufám, že ještě nějakou dobu vydrží. U nás je tedy zkušenost se spotřebiči této značky velmi pozitivní, nemáme si na co stěžovat, a to máme několik přístrojů od AEG, nejen pračku.

  2. Také musím souhlasit s panem Leošem, doporučená špičková pračka AEG po necelých třech letech v pytli, odešlo ložisko a cena opravy by byla cca 9 500 Kč tak to raději novou. První automatickou pračku jsem měla 24 let, předchozí jsem měla přes deset let a nyní ji užívá ještě vnuk, a to bez problému. No hold jsem chtěla mít lepší a úspornější. Po pravdě sděluji, že žádný výrobek mi po tak krátké době neodešel.

  3. Naprosto souhlasím s panem Leošem. Zakoupila jsem si pračku před dvěma roky s tím, že mi odešla stará, kterou jsem měla víc jak 20let a naprosto spolehlivá, s možností dodání prádla, ždímala kdy měla, ne jako AEG, ta začne ždímat na syntetice, kdy tam dáte např. záclony a nevyždíme při praní bavlny, kdy potřebujete dostat např. z ručníků prášek, aby stačilo jak je naprogramované pouze dvojí máchání. Takže se stane, že vyndaváte prádlo ve kterém poznáte, že je ještě prášek. zjistila jsem, když jsem byla již naštvaná a namočila jsem vymáchané prádlo ještě do kýble s vlažnou vodou.Pokud jste alergik, záruka toho, že se vám to kvůli tomuto, ještě zhorší, popř. si vypěstujete alergii. Naprosto nedostatečné máchání a v době, kdy se mluví, jak se má šetřit s vodou, bych tyto pračky zakázala vyrábět, protože aby se deklarovaly tím, jak jsou úsporné a vy jste musely myslet na to, že musíte dodat ještě znova máchání, no prosě htůza.O tom, že stará pračka od naprosto perfektní firmy dokázala to co tyto ukazují jako něco extra je pěkná ostuda pro výrobce. jako například to, že měla schopnost dodání prádla již před 20lety a teď to tak není,což takhle se zamyslet a zapustit buben níže? Poté volba teploty, že si člověk mohl navolit teplotu od 20, 30, 40, 45,50,55,60, 90,95, taky bomba v době, kdy je spousta bakterií, nás výrobci přesvědčují, že prát ve studené vodě je super, co na to naši epidemiologové, kdy se ničejí bakterie? A takové vážení u AEG – do pračky jsem dala jednu záclonu a do pračky nateklo stejné množství vody jako když jjsem tam dala 5ručníků. Takže milí vážení- jejich propagace, toho co pračka doopravdy umí je tak možná plácat prádlo ve zbytečně dlouhém praní ve studené vodě, neboť doba toho, než je pračka schopna zahřát vodu alespoň na 40stupňu je skoro 15min. Pračka rozhodně nedokáže rozpoznat prádlo a naprogramovaný čas na vypouštění a odstřeďování je téměř vždy při 29 min. Je mi smutno z toho, že pokud s tímto souhlasí renomovaná značka, tak je tedy lepší kupovat naše výrobky – možná budete mít rychleji vypráno a kvalitněji i v ROMO pračce, s tím, že vám takové froté ručníky po 5 praních nezačnou zeslabovat a pouštět vlákna. Při staré pračce, jsem měla nádherné prádlo, nadýchané a čisté a nyní mám obavy dát do ní jemnější prádlo, protože i na tomto programu s ním plácá, že máte pocit, zda vyndáte prádlo takové, jaké jste ho tam daly.

  4. AEG?😀. Tak jsem si myslel, že se jedná o špičkovou značku, ale velice jsem se zmýlil. Sušička za 20 tisíc, vydržela pouze necelých. 2,5 roku. A motor v háji. Po rozebrání – vyrobeno v Polsku, další na Ukrajině (informace od opraváře). Co nejlevněji vyrobit a za co nejvíce prodat. Všude reklama, jak jsou jejich výrobky naprosto nejlepší. Mikrovlnná trouba po 2 letech uvnitř odlouplá barva a pod tím rez. Po těchto zkušenostech a dle mého názoru jen podvod na zákazníky, zklamání velké ☹️☹️☹️

Přidat komentář

Recenzer
Logo