Cena / kvalita

Beko WRE 6512 BWW

Jestliže hledáte menší pračku za příznivou cenu s rozšířenou nabídkou funkcí, neměla by Vaší pozornosti uniknout pračka BEKO WRE 6512 BWW. Tato pračka je praktickým pomocníkem do menších domácností, který nezatíží Vaši peněženku, protože je energeticky úsporná a její pořizovací cena se drží dlouhodobě při zemi.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato pračka má jednoduchý bílý design, kterému dominuje průzor do bubnu. Co se týče ovládacího panelu, tak je nevýraznějším prvkem LCD displej a následně pak mechanické ovládání ve formě ovládacího kolečka. Co nejvíce uživatelé této pračky ocení je především její kompaktní rozměr, protože hloubka pračky je pouhých 41,5 cm.

Funkce

Ačkoli se jedná o levnější model nabízí tato pračka řadu zajímavých funkcí, které Vám dopomohou k dokonalému vyprání. Jedná se třeba o program Hygiene, který odstraní z tkanin většinu alergenů, bakterií a mikroorganismů.

Dalším zajímavým programem je také Denní express a Xpress Super Short, jedná se o velmi rychlé praní, které trvá 28, respektive 14 minut. Dalším programem, který si zaslouží být zmíněn je jistě program Sport, díky kterému vyperete sportovní oděvy ze speciálních vláken, aniž by byla vlákna jakkoli poškozena.

Pračka Beko WRE 6212 BWW pak nabízí ještě dalších 11 programů, takže mezi nimi jistě vždy najdete ten ideální. Technologie AquaFusion se pak postará, o to, aby byl využit veškerý vložený prací prášek.

Test

Jelikož nás nejvíce zaujal program sport, rozhodli jsme se, že si půjdeme dát trénink fitboxu a následně dáme propocené prádlo vyprat a uvidíme. Při napouštění je pračka trochu hlučnější, ale pokud ji nebudete mít ve vedlejším pokoji, tak Vás tento zvuk v noci neprobudí. Samotné praní je pak docela tiché.

Po doprání při vyjmutí prádla zjišťujeme, že se nám zdá prádlo nedostatečně vyždímané, ale nejsme si jistí, zda se jedná o součást programu, aby nedošlo k poškození sportovního oblečení. Abychom tedy mohli zhodnotit funkci odstřeďování dáme do pračky ještě pár bavlněných kousků.

Po doprání jsme tedy zkusili, jak jsou vyždímané shodli jsme se na tom, že odstřeďování se může zdát mnohým lidem nedostatečné. Pochválit však musíme dokonalý výsledek, že všechny skvrny pustili.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 6 kg
Hlučnost: 61 dB
Hlučnost při odstřeďování: 77 dB
Počet otáček: 1 000 ot./min
Hmotnost: 55 kg
Počet programů: 15
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 152 kWh
Spotřeba vody:  40 l
Šířka:  60 cm
Hloubka: 41.5 cm
Výška: 84 cm
Aqua Stop: ne
AquaFusion: ano
Displej: ano
Odložený start: ano
Program pro outdoor: ano
Slim: ano

Fotografie

Beko WRE 6512 BWW

Beko WRE 6512 BWW

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení

Pračka Beko WRE 6212 BWW jistě nepatří mezi špičky na trhu, ale vzhledem k její velmi nízké pořizovací ceně, vlastně velmi příjemně uživatele překvapí. Pro jednotlivce nebo malé rodiny tento model můžeme vřele doporučit.

8.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
8.5
9.5Hodnocení čtenářů
Design
8.6
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • poměr cena/kvalita
 • snadné ovládání
 • úsporná
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Pračku jsem použil párkrát, ale zatím jsem spokojený s produktem.

  Klady: doře pere jednoduché ovládání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo