Beko WTV 6502 B0

Pračka Beko WTV 6502 B0 s předním plněním vyniká zejména svými malými rozměry, protože do hloubky má jen 45 cm, takže se snadno vmáčkne i do malých prostor. Kapacita bubnu je 6 kilogramů, což je u tohoto úzkého provedení velmi slušné. Vystačí na prádlo početnější rodiny, která nemá moc místa na velkou pračku. Díky nízké spotřebě, která ročně činí pouhých 152 kWh, patří do energetické třídy A+++, tedy do té nejúspornější.

Potěšující je i spotřeba vody, kdy na jeden cyklus pračka potřebuje jen 40 litrů vody. Hlučnost je maximálních 58 dB při praní a během odstřeďování se nepřehoupne přes 75 dB, takže není nijak zvlášť hlučná. Pokud jde o prací výkon, tam je účinnost třídy A, zatímco účinnost odstřeďování spadá do třídy C.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pračka Beko WTV 6502 B0 nabízí 13 pracích programů, mezi nimiž najdete nejen ty klasické, ale také třeba šetrný program na košile, antibakteriální na dětské oblečení nebo program speciálně určený pro sportovní a outdoorové oblečení.

Program Xpress Super Short je určen na rychlé praní lehce zašpiněného prádla nebo třeba oblečení, které jste si vzali pouze jednou a chcete ho zase čisté uložit. Celá náplň je vypraná během neuvěřitelných 14 minut.

Díky programu Mix 40 můžete prát bez problémů současně oblečení z bavlny i syntetiky, aniž byste ho museli třídit. Systém AquaFusion zajistí maximální využití pracího prostředku během praní.

Nestane se, že by jen tak odtekl do odpadu, praní je tak mnohem účinnější. Je dobré zmínit, že pračka Beko WTV 6502 B0 má Hi-Tech topení, které je pokryto vrstvou niklu, ten zabraňuje usazování vodního kamene. Nechybí dětská pojistka a možnost odloženého startu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Beko
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:6 kg
Hlučnost:58 dB
Hlučnost při odstřeďování:75 dB
Počet otáček:1 000
Hmotnost:57 kg
Počet programů:13
Energetická třída:A+++
Výkon:2200 W
Spotřeba el. energie:152 kWh
Šířka:60 cm
Hloubka:45 cm
Výška:85 cm
Objem bubnu:50 l

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Beko WTV 6502 B0

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Beko WTV 6502 B0

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Nemůžeme jinak než hodnotit kladně. Pračka Beko WTV 6502 B0 se může pochlubit super funkcemi a systémy jako Xpress Super short, kdy máte vypráno během 14 minut, dále systém na efektivní využití pracího prostředku AquFusion nebo Hi-Tech topení na kterém se nedrží žádný vodní kámen. Skvělá je maximální úspornost díky třídě A+++ a také spousta vychytávek. Za nás dáváme rozhodně palec nahoru. Není na škodu, když pračku Beko WTV 6502 B0 srovnáte s jiným modelem jako například Electrolux EWT 1266 ELW.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • úsporná
 • skvěle pere
 • 5 let záruka
 • nízká cena
ZÁPORY
 • po vyprání vždy zůstane trochu vody v těsnění
 • celkem krátká hadice na vodu
Napsat hodnocení

Více o pračce Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz