Beko WTV 6502 B0

Pračka Beko WTV 6502 B0 s předním plněním vyniká zejména svými malými rozměry, protože do hloubky má jen 45 cm, takže se snadno vmáčkne i do malých prostor. Kapacita bubnu je 6 kilogramů, což je u tohoto úzkého provedení velmi slušné. Vystačí na prádlo početnější rodiny, která nemá moc místa na velkou pračku. Díky nízké spotřebě, která ročně činí pouhých 152 kWh, patří do energetické třídy A+++, tedy do té nejúspornější.

Potěšující je i spotřeba vody, kdy na jeden cyklus pračka potřebuje jen 40 litrů vody. Hlučnost je maximálních 58 dB při praní a během odstřeďování se nepřehoupne přes 75 dB, takže není nijak zvlášť hlučná. Pokud jde o prací výkon, tam je účinnost třídy A, zatímco účinnost odstřeďování spadá do třídy C.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pračka Beko WTV 6502 B0 nabízí 13 pracích programů, mezi nimiž najdete nejen ty klasické, ale také třeba šetrný program na košile, antibakteriální na dětské oblečení nebo program speciálně určený pro sportovní a outdoorové oblečení.

Program Xpress Super Short je určen na rychlé praní lehce zašpiněného prádla nebo třeba oblečení, které jste si vzali pouze jednou a chcete ho zase čisté uložit. Celá náplň je vypraná během neuvěřitelných 14 minut.

Díky programu Mix 40 můžete prát bez problémů současně oblečení z bavlny i syntetiky, aniž byste ho museli třídit. Systém AquaFusion zajistí maximální využití pracího prostředku během praní.

Nestane se, že by jen tak odtekl do odpadu, praní je tak mnohem účinnější. Je dobré zmínit, že pračka Beko WTV 6502 B0 má Hi-Tech topení, které je pokryto vrstvou niklu, ten zabraňuje usazování vodního kamene. Nechybí dětská pojistka a možnost odloženého startu.

Parametry

Výrobce: Beko
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 6 kg
Hlučnost: 58 dB
Hlučnost při odstřeďování: 75 dB
Počet otáček: 1 000
Hmotnost: 57 kg
Počet programů: 13
Energetická třída: A+++
Výkon: 2200 W
Spotřeba el. energie: 152 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 45 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu: 50 l

Fotografie

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Beko WTV 6502 B0

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Nemůžeme jinak než hodnotit kladně. Pračka Beko WTV 6502 B0 se může pochlubit super funkcemi a systémy jako Xpress Super short, kdy máte vypráno během 14 minut, dále systém na efektivní využití pracího prostředku AquFusion nebo Hi-Tech topení na kterém se nedrží žádný vodní kámen. Skvělá je maximální úspornost díky třídě A+++ a také spousta vychytávek. Za nás dáváme rozhodně palec nahoru. Není na škodu, když pračku Beko WTV 6502 B0 srovnáte s jiným modelem jako například Electrolux EWT 1266 ELW.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • úsporná
  • skvěle pere
  • 5 let záruka
  • nízká cena
Zápory
  • po vyprání vždy zůstane trochu vody v těsnění
  • celkem krátká hadice na vodu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o pračce Beko najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo