Indesit IWSC 51051 C ECO

Předem plněná automatická pračka Indesit IWSC 51051 C ECO je perfektní volbou do malých koupelen. Díky hloubce necelých 42 cm a příznivé ceně, si jí může dovolit každý, navíc nezabere moc místa. Malá velikost ovšem nesnížila její výkonnost, zvládne totiž pojmout až 5 kg špinavého prádla, které hravě vypere i odstředí při otáčkách až 1 000 otáček za minutu.

Zásadní je, že je Indesit IWSC 51051 C ECO velmi úsporná, neboť patří do energetické třídy A+, zvládne dostačující množství prádla a je nadupaná programy a technologiemi, a hlavně se jednoduše obsluhuje.

Jediným mráčkem na dokonalosti volně stojící pračky Indesit IWSC 51051 C ECO je její hlučnost. Během praní totiž může dosahovat až 60 dB, zatímco při odstřeďování je to až 76 dB. Naopak potěší spotřeba elektrické energie, která činí kolem 166 kWh za rok a také spotřeba vody, což je 7 456 litrů za rok.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Indesit IWSC 51051 C ECO má k dispozici celkem 16 dokonalých programů, mezi nimiž nechybí ani speciální, jež je určen k tomu, aby se přizpůsobil všem typům prádla i stupni zašpinění.

Funkce Eco Time, umožňuje praní prádla, aniž by byla zcela zaplněná pračka, hravě tak přeperete menší náplň prádla za krátký čas a ještě ušetříte za vodu. Například můžete vyprat 3 kg lehce znečištěného bavlněného či syntetického prádla až o 30 % rychleji a uspořit až 40 % energie a vody.

Technologie Energy Saver pro program jeans, syntetika a bavlna pomáhá dosáhnut optimální úspory energie až ve výši 70 %. Speciální programy zajistí efektivitu praní různě choulostivých či citlivých druhů tkanin. Velmi potěšující jsou programy pečující o sportovní oděvy či obuv.

Nechybí ochrana proti přetečení pračky, což je velká výhoda, protože nehrozí, že byste vytopili sousedy, a také kontrola, jestli je prádlo v bubnu vyvážené. Pračka se ovládá klasicky prostřednictvím tlačítek a díky čtyřem LED ukazatelům máte přehled o dění v pračce.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Indesit
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:5 kg
Hlučnost:59 dB
Hlučnost při odstřeďování:76 dB
Počet otáček:1 000
Hmotnost:58.5 kg
Počet programů:9
Energetická třída:A+
Příkon:2.3 W
Spotřeba el. energie:196 kWh
Šířka:59.5 cm
Hloubka:41.4 cm
Výška:85 cm
Objem bubnu:40 l
Displej:ne
Slim:ano
Regulace spotřeby vody:ano
Odložený start:ano
BabyProtect:ano
Aqua Stop:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení
Menší pračka s dobrým výkonem

Automatická pračka Indesit IWSC 51051 C ECO nás zaujala tím, že ač je to malý diblík, má řadu užitečných funkcí a zejména programů, díky kterým můžeme vyprat i náročnější druhy oděvů. Mezi pračkami je skvělým kandidátem, co se týká poměrů cena versus kvalita. Za přijatelnou cenu máte nadupaný přístroj v mini provedení. Přestože nepatří k úplně nejtišším, své si odpracuje na výbornou a ještě u toho šetří vodu i elektrickou energii. Tak trochu nám připomíná Bosch WAT24360BY, kterou jsme se již v recenzi také zabývali.

8.5Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9
Údržba
8.5
9.5Hodnocení uživatelů
Design
9.3
Ovládání
9.8
Údržba
9.4
KLADY
 • malé rozměry
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
ZÁPORY
 • chybějící displej
 • trochu hlučnější
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce Indesit najdete na stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

5 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  B.Prokopova 26.11.2021 v 12:53

  Dobry den, s prackou bych byla spokojena krome toho, ze mi beha po koupelne. Nevim co s tim…

 2. Reagovat
  Jan Mareš 25.12.2019 v 20:27
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Po zkušenostech ostatních uživatelů v rodině jsme zvolili tento typ, obzvláště po špatně zkušenosti s asi třikrát dražší pračkou.

  KLADY: Cena, dlouhodobá spolehlivost, odolná korozi.
  ZÁPORY: Jako u skoro každé pračky nemožnost zkrácení programu, zůstává pod nasypkou pracího prášku zbytky tohoto prášku.
  (0) (0)You have already voted this
 3. Reagovat
  Vydrís 4.7.2018 v 9:54
  4.8
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Pračka s malými rozměry. Má krátký program, který můžu používat téměř denně. S předchozí pračkou nelze srovnat. Jsem spokojený.

  KLADY: je tichá
  ZÁPORY: silněji se musí otevírat dvířka
  (0) (0)You have already voted this
 4. Reagovat
  Košťálová 3.7.2018 v 17:47
  4.8
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  100

  S pračkou jsem spokojena, ale podle návodu při nadzvednutí zásobníku prášku má jít šuplík vyndat, ale bohužel vyndat nejde a bojím se použít větší síly.

  (0) (2)You have already voted this
 5. Reagovat
  Bára 17.5.2018 v 23:49
  4.65
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  90

  Vzhledem k tomu, že je pračka o polovinu levnější, než je průměr (cca 10 tisíc), tak nabízí mnoho funkcí. Je úzká a nabízí snadné ovládání.

  KLADY: cena vs výkon, lze měnit i nastavení teplot
  ZÁPORY: nejde po spuštění programu vypnout blokování zámku a dodat zapomenuté prádlo
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz