Indesit IWSC 51051 C ECO

Předem plněná automatická pračka Indesit IWSC 51051 C ECO je perfektní volbou do malých koupelen. Díky hloubce necelých 42 cm a příznivé ceně, si jí může dovolit každý, navíc nezabere moc místa. Malá velikost ovšem nesnížila její výkonnost, zvládne totiž pojmout až 5 kg špinavého prádla, které hravě vypere i odstředí při otáčkách až 1 000 otáček za minutu.

Zásadní je, že je Indesit IWSC 51051 C ECO velmi úsporná, neboť patří do energetické třídy A+, zvládne dostačující množství prádla a je nadupaná programy a technologiemi, a hlavně se jednoduše obsluhuje.

Jediným mráčkem na dokonalosti volně stojící pračky Indesit IWSC 51051 C ECO je její hlučnost. Během praní totiž může dosahovat až 60 dB, zatímco při odstřeďování je to až 76 dB. Naopak potěší spotřeba elektrické energie, která činí kolem 166 kWh za rok a také spotřeba vody, což je 7 456 litrů za rok.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Indesit IWSC 51051 C ECO má k dispozici celkem 16 dokonalých programů, mezi nimiž nechybí ani speciální, jež je určen k tomu, aby se přizpůsobil všem typům prádla i stupni zašpinění.

Funkce Eco Time, umožňuje praní prádla, aniž by byla zcela zaplněná pračka, hravě tak přeperete menší náplň prádla za krátký čas a ještě ušetříte za vodu. Například můžete vyprat 3 kg lehce znečištěného bavlněného či syntetického prádla až o 30 % rychleji a uspořit až 40 % energie a vody.

Technologie Energy Saver pro program jeans, syntetika a bavlna pomáhá dosáhnut optimální úspory energie až ve výši 70 %. Speciální programy zajistí efektivitu praní různě choulostivých či citlivých druhů tkanin. Velmi potěšující jsou programy pečující o sportovní oděvy či obuv.

Nechybí ochrana proti přetečení pračky, což je velká výhoda, protože nehrozí, že byste vytopili sousedy, a také kontrola, jestli je prádlo v bubnu vyvážené. Pračka se ovládá klasicky prostřednictvím tlačítek a díky čtyřem LED ukazatelům máte přehled o dění v pračce.

Parametry

Výrobce: Indesit
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 5 kg
Hlučnost: 59 dB
Hlučnost při odstřeďování: 76 dB
Počet otáček: 1 000
Hmotnost: 58.5 kg
Počet programů: 9
Energetická třída: A+
Příkon: 2.3 W
Spotřeba el. energie: 196 kWh
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 41.4 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu: 40 l
Displej: ne
Slim: ano
Regulace spotřeby vody: ano
Odložený start: ano
BabyProtect: ano
Aqua Stop: ano

Fotografie

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Menší pračka s dobrým výkonem

Automatická pračka Indesit IWSC 51051 C ECO nás zaujala tím, že ač je to malý diblík, má řadu užitečných funkcí a zejména programů, díky kterým můžeme vyprat i náročnější druhy oděvů. Mezi pračkami je skvělým kandidátem, co se týká poměrů cena versus kvalita. Za přijatelnou cenu máte nadupaný přístroj v mini provedení. Přestože nepatří k úplně nejtišším, své si odpracuje na výbornou a ještě u toho šetří vodu i elektrickou energii. Tak trochu nám připomíná Bosch WAT24360BY, kterou jsme se již v recenzi také zabývali.

8.5Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9
Údržba
8.5
9.5Hodnocení čtenářů
Design
9.3
Ovládání
9.8
Údržba
9.4
Klady
 • malé rozměry
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Zápory
 • chybějící displej
 • trochu hlučnější
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce Indesit najdete na stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

5 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Dobry den, s prackou bych byla spokojena krome toho, ze mi beha po koupelne. Nevim co s tim…

 2. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Po zkušenostech ostatních uživatelů v rodině jsme zvolili tento typ, obzvláště po špatně zkušenosti s asi třikrát dražší pračkou.

  Klady: Cena, dlouhodobá spolehlivost, odolná korozi.
  Zápory: Jako u skoro každé pračky nemožnost zkrácení programu, zůstává pod nasypkou pracího prášku zbytky tohoto prášku.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 4.8
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Pračka s malými rozměry. Má krátký program, který můžu používat téměř denně. S předchozí pračkou nelze srovnat. Jsem spokojený.

  Klady: je tichá
  Zápory: silněji se musí otevírat dvířka
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Košťálová 3.7.2018 v 17:47
  4.8
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  100

  S pračkou jsem spokojena, ale podle návodu při nadzvednutí zásobníku prášku má jít šuplík vyndat, ale bohužel vyndat nejde a bojím se použít větší síly.

  Přínosný(1) Nepomohl(3)You have already voted this
 5. 4.65
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  90

  Vzhledem k tomu, že je pračka o polovinu levnější, než je průměr (cca 10 tisíc), tak nabízí mnoho funkcí. Je úzká a nabízí snadné ovládání.

  Klady: cena vs výkon, lze měnit i nastavení teplot
  Zápory: nejde po spuštění programu vypnout blokování zámku a dodat zapomenuté prádlo
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo