Pračky Indesit

Kdo by pračky Indesit neznal, však jsou známé díky funkčnímu a velmi modernímu designu, které jsou ruku v ruce s inovativními technologiemi. To je také důvod, proč si jejich pořízením zajišťujete minimální spotřebu elektrické energie i vody, ale zato maximálně dokonalé výsledky praní spolu s dokonalou péčí o veškeré tkaniny. Inteligentní senzor, kterým disponuje technologie Smart optimálně nastaví spotřebu díky automatickému rozpoznání množství prádla v bubnu.

Energy Saver oproti tomu spoří téměř 70 % energie díky praní menšího množství prádla ve studené vodě, kdy je změněna rotace bubnu pro lepší výsledky. U praček Indesit je skvělá i funkce Eco Time, která se hodí pro vyprání až 3 kilogramů mírně zašpiněného prádla, čímž se uspoří až 20 % vody. Všechny pračky, které tato značka uvádí na trh, mají ve výbavě speciální programy, jež drží tempo s životním stylem každého zákazníka.

Jako příklad uveďme programy jako Sport, Sportovní obuv, Jeans, Outwear a další. Z modelů jsou v nabídce standardní, slim a ultraslim. Poslední jmenované mají hloubkou jen 33 cm. Kapacita praní, respektive bubnu se u jednotlivých praček pohybuje v rozmezí 4 až 9 kilogramů špinavého prádla.

Všechny pračky Indesit

zpět k obsahu ↑

O značce

Značka Indesit působí na trhu od roku 1987, kdy na něj poprvé vtrhla a momentálně patří k TOP společnostem, které působí v oblasti domácích spotřebičů. Pod logem Indesit najdete celou řadu produktů – pračky, sušičky, kombinace praček se sušičkami, myčky nádobí, ledničky, mrazničky, sporáky, trouby, varné desky a mnoho dalších.

Indesit se po celou dobu svého fungování snaží maximálně usnadnit život každému uživateli, který zakoupí některý z produktů se znakem I v kruhu, tedy Indesit, ostatně to hlásá i jejich heslo – My pracujeme, vy žijte.

Třeba řada ledniček Trilogic ulehčí rozhodování, jak ve vnitřním prostoru umístit jednotlivé potraviny. Máte možnost je ukládat do klasického chladicího prostoru, dále do mrazáku, kde se dá použít i hluboké mražení nebo také do speciálního tzv. třetího boxu, který je umístěn mezi chladicí a mrazicí část. Podobně jsou na tom i pračky Indesit, kde třeba kolekce Prime pomáhá šetřit spotřebu energie díky mnohým technologiím.

zpět k obsahu ↑

Recenze praček Indesit

Added to wishlistRemoved from wishlist 1

Předem plněná automatická pračka Indesit IWSC 51051 C ECO je perfektní volbou do malých koupelen. Díky hloubce necelých 42 cm a příznivé ceně, si jí může ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 1

Pokud se soustředíte na co nejlevnější modely, které i přesto patří do energetické třídy A+++, pak je předem plněná volně stojící SLIM pračka Indesit IWSC ...