Výhodný

Indesit IWSC 61253 C ECO

Pokud se soustředíte na co nejlevnější modely, které i přesto patří do energetické třídy A+++, pak je předem plněná volně stojící SLIM pračka Indesit IWSC 61253 C ECO ideální volbou. O vaše prádlo se postará s maximální účinností, aniž by vám jakkoliv překážela. Nejúspornější třída je zárukou, že pračka nebude zatěžovat vaší peněženku.

Úzká pračka Indesit IWSC 61253 C ECO má roční spotřebu elektrické energie 152 kWh, zatímco u vody je to ročně 8 391 litrů. Buben o objemu 40 litrů umožňuje maximální náplň pračky 6 kg špinavého prádla, takže si s tímto modelem vystačí středně velká domácnost.

Co se týká hlučnosti, tak během praní nepřesahuje hodnotu 60 dB, ovšem během odstřeďování je to až 81 dB. Počet otáček při odstřeďování dosahuje až 1 200 za minutu. Účinnost pracího cyklu spadá do třídy A, naopak účinnost odstřeďování je třída B.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Díky velkému přehlednému panelu je používání pračky Indesit IWSC 61253 C ECO absolutně pohodlné a jednoduché. Vedle mnoha praktických funkcí, disponuje i dostatečným počtem programů, celkově jich má 16. Najdete mezi nimi klasiku jako je Bavlna, Syntetika, Barevné, Choulostivé prádlo, 20 min refresh, Hedvábí, Vlna, Džíny, Sportovní oblečení nebo také Sportovní obuv.

Pračka Indesit IWSC 61253 C ECO, dostala do výbavy množstevní automatiku, v podobě funkce Eco Time. S pomocí této funkce můžete snížit optimální spotřebu, aniž by bylo nutné, abyste pračku zapínali až po zaplnění celé její kapacity, naopak se vyplatí vyprat i pouhé 3 kilogramy prádla.

Zajímavá je funkce Energy Saver, která umožňuje praní i ve studené vodě, čemuž je přizpůsobeno i otáčení bubnu. Nechybí ochrana proti přetečení, což je hodně velká pomoc pro každou domácnost nebo funkce odloženého startu. Sami si nastavíte, kdy se má pračka Indesit IWSC 61253 C ECO pustit do praní. Zahájení pracího cyklu se dá odložit až o 12 hodin, přičemž je možné odkládat start o 3, 6, 9 a 12 hodin.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Indesit
Zařazení:pračka s předním plněním
Max. náplň:5 kg
Hlučnost:60 dB
Hlučnost při odstřeďování:81 dB
Počet otáček:1 200
Hmotnost:60.2 kg
Počet programů:16
Energetická třída:A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie:152 kWh
Šířka:59.5 cm
Hloubka:42 cm
Výška:85 cm
Objem bubnu:40 l

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Indesit IWSC 61253 C ECO

zpět k obsahu ↑

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Indesit IWSC 61253 C ECO

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení
Poměr cena/kvalita

Pokud jde o pračku Indesit IWSC 61253 C ECO, tak má rozhodně co nabídnout. Pro začátek je to poměr cena/výkon, dále dostatek pracích programů, včetně těch speciálních jako třeba na sportovní oblečení. Ovládání pračky je jednoduché, snadno se s ní manipuluje a prádlo je ve výsledku velmi čisté. Určitě se s takovým modelem nedá šlápnout vedle. Mrkněte i na další recenze praček, které na našich stránkách najdete.

8.5Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9
Údržba
8.5
9.5Hodnocení uživatelů
Design
9.3
Ovládání
9.8
Údržba
9.4
KLADY
 • rozměry
 • snadné ovládání
 • cena
ZÁPORY
 • hlučnější
 • design
 • displej
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce Indesit najdete na stránce výrobce.

Zmiňovaný model je možné nakoupit v těchto obchodech: Kasa.cz, Datart.cz, Mall.cz, Euronics.cz, Alza.cz a další

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Jonatán 9.6.2021 v 12:34
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tento typ pračky mám poměrně dlouho, pořád je funkční a dobře pere prádlo. Jsem s ní spokojený.

  KLADY: příznivá cena dobře pere jednoduché ovládání
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz