Výhodný

Indesit IWSC 61253 C ECO

Pokud se soustředíte na co nejlevnější modely, které i přesto patří do energetické třídy A+++, pak je předem plněná volně stojící SLIM pračka Indesit IWSC 61253 C ECO ideální volbou. O vaše prádlo se postará s maximální účinností, aniž by vám jakkoliv překážela. Nejúspornější třída je zárukou, že pračka nebude zatěžovat vaší peněženku.

Úzká pračka Indesit IWSC 61253 C ECO má roční spotřebu elektrické energie 152 kWh, zatímco u vody je to ročně 8 391 litrů. Buben o objemu 40 litrů umožňuje maximální náplň pračky 6 kg špinavého prádla, takže si s tímto modelem vystačí středně velká domácnost.

Co se týká hlučnosti, tak během praní nepřesahuje hodnotu 60 dB, ovšem během odstřeďování je to až 81 dB. Počet otáček při odstřeďování dosahuje až 1 200 za minutu. Účinnost pracího cyklu spadá do třídy A, naopak účinnost odstřeďování je třída B.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Díky velkému přehlednému panelu je používání pračky Indesit IWSC 61253 C ECO absolutně pohodlné a jednoduché. Vedle mnoha praktických funkcí, disponuje i dostatečným počtem programů, celkově jich má 16. Najdete mezi nimi klasiku jako je Bavlna, Syntetika, Barevné, Choulostivé prádlo, 20 min refresh, Hedvábí, Vlna, Džíny, Sportovní oblečení nebo také Sportovní obuv.

Pračka Indesit IWSC 61253 C ECO, dostala do výbavy množstevní automatiku, v podobě funkce Eco Time. S pomocí této funkce můžete snížit optimální spotřebu, aniž by bylo nutné, abyste pračku zapínali až po zaplnění celé její kapacity, naopak se vyplatí vyprat i pouhé 3 kilogramy prádla.

Zajímavá je funkce Energy Saver, která umožňuje praní i ve studené vodě, čemuž je přizpůsobeno i otáčení bubnu. Nechybí ochrana proti přetečení, což je hodně velká pomoc pro každou domácnost nebo funkce odloženého startu. Sami si nastavíte, kdy se má pračka Indesit IWSC 61253 C ECO pustit do praní. Zahájení pracího cyklu se dá odložit až o 12 hodin, přičemž je možné odkládat start o 3, 6, 9 a 12 hodin.

Parametry

Výrobce: Indesit
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 5 kg
Hlučnost: 60 dB
Hlučnost při odstřeďování: 81 dB
Počet otáček: 1 200
Hmotnost: 60.2 kg
Počet programů: 16
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 152 kWh
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 42 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu: 40 l

Fotografie

Indesit IWSC 61253 C ECO

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Indesit IWSC 61253 C ECO

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Poměr cena/kvalita

Pokud jde o pračku Indesit IWSC 61253 C ECO, tak má rozhodně co nabídnout. Pro začátek je to poměr cena/výkon, dále dostatek pracích programů, včetně těch speciálních jako třeba na sportovní oblečení. Ovládání pračky je jednoduché, snadno se s ní manipuluje a prádlo je ve výsledku velmi čisté. Určitě se s takovým modelem nedá šlápnout vedle. Mrkněte i na další recenze praček, které na našich stránkách najdete.

8.5Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
9
Údržba
8.5
9.5Hodnocení čtenářů
Design
9.3
Ovládání
9.8
Údržba
9.4
Klady
 • rozměry
 • snadné ovládání
 • cena
Zápory
 • hlučnější
 • design
 • displej
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Další informace o pračce Indesit najdete na stránce výrobce.

Zmiňovaný model je možné nakoupit v těchto obchodech: Kasa.cz, Datart.cz, Mall.cz, Euronics.cz, Alza.cz a další

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tento typ pračky mám poměrně dlouho, pořád je funkční a dobře pere prádlo. Jsem s ní spokojený.

  Klady: příznivá cena dobře pere jednoduché ovládání
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo