Samsung WW70J5446DW

Volně stojící předem plněná pračka Samsung WW70J5446DW vypere veškeré prádlo s maximální péčí. Na jedno vyprání zvládne 7 kg špinavého prádla, což je ideální pro středně velkou domácnost nebo při větším objemu oblečení u jednotlivců či párů. Díky nízké spotřebě energie, která činí skvělých 103 kWh za jeden rok, patří do energetické třídy A+++.

V případě spotřeby vody si vystačí se 7 400 litry ročně. Účinnost odstřeďování je třídy B a otáčky dosahují maximálně 1 400 za minutu. Pračka Samsung WW70J5446DW je velmi tichá, neboť hlučnost při praní nepřekročí 51 dB. Při odstřeďování je sice hlučnost 74 dB, ale stále je to dobré.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Největší předností pračky Samsung WW70J5446DW je technologie Eco Bubble. Tato inovativní vychytávka zajistí výkonné a hlavně efektivní praní a to i při nízkých teplotách. Tím dochází k velké roční úspoře elektrické energie. Principem této technologie je přeměna pracího prostředku na aktivní pěnu, ta mnohem rychleji pronikne do všech textilií a zbaví prádlo veškerých nečistot a to s maximální šetrností, aniž by docházelo k poškozování prádla.

S odolnými skvrnami od kávy, rajské omáčky a mnoha dalších si poradí funkce Bubble Soak, která je přímo určena pro likvidaci odolných skvrn. K dispozici máte 14 pracích programů (Bavlna, Vlna, Ruční praní, Hedvábí, Snadné žehlení, Antialergické programy). Specialitou je funkce StayClean Drawer, která se postará o dokonalé vypláchnutí zásuvky na prací prostředek, takže je využit na 100 %, aniž by jeho zbytky znečišťovaly zásobník.

O bezproblémový chod pračky Samsung WW70J5446DW se stará digitální invertorový motor, který je zárukou vysoké energetické účinnosti, stálého výkonu a hlavně minimálního hluku. Systém Smart Check automaticky odhalí jakýkoliv problém a diagnostikuje veškeré potíže, které mohou u pračky nastat. Vedle stylového designu, má pračka jednoduché ovládání a díky přehlednému ovládacímu panelu s LCD displejem si všechny potřebné funkce nastavíte naprosto bez problémů.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 7 kg
Hlučnost: 51 dB
Hlučnost při odstřeďování: 74 dB
Počet otáček: 1 400
Hmotnost: 63 kg
Počet programů: 14
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 103 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 55 cm (63,5 cm s dvířky a zadním krytem)
Výška: 85 cm
Objem bubnu:

Fotografie

Samsung WW70J5446DW

Chcete si o pračce zjistit ještě více? Stáhněte si Návod – Samsung WW70J5446DW

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Pračka Samsung WW70J5446DW je výkonná a přitom maximálně šetrná. Poradí si s odolnými skvrnami a ještě skvěle očistí zásobník pracího prostředku, takže se vlastně sama udržuje v čistotě. Je velmi inteligentní, dokáže si diagnostikovat problémy a ještě nabídne řešení, jak se dá opravit. V naší recenzi tato pračka rozhodně uspěla, ale pokud byste chtěli malé srovnání, můžete se podívat na Beko WTV 6502 B0 a posoudit, který z modelů vám bude vyhovovat lépe.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9
9Hodnocení čtenářů
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
 • tichá
 • spotřeba
 • dobře ždímá
 • popisy v češtině
 • poměr cena/výkon
 • dostatečně velký buben
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této pračce Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 4.5
  Design
  90
  Ovládání
  90
  Údržba
  90

  Velmi dobře pere, má mnoho programů, velký otvor pro buben. Jsem velmi spokojená.

  Klady: tichá snadné ovládání design cena/výkon
  Přínosný(5) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo