Samsung WW80J5446EW

Volně stojící předem plněná pračka Samsung WW80J5446EW na vás udělá dojem hned na první pohled svým dokonale vyladěným designem, který ještě podtrhuje luxusní provedení dvířek Crystal Gloss Šedá. Skvěle zapadne do každé moderní domácnosti.

Roční spotřeba elektřiny je parádních 116 kWh, za což si vysloužila zařazení do energetické třídy A+++, tedy té nejúspornější. Špatně na tom není ani v případě spotřeby vody, ta činí pouhých 8 100 litrů za rok, to je také velmi pěkná hodnota.

Samsung WW80J5446EW nabízí účinnost pracího výkonu i odstřeďování třídy A, ale také slušnou kapacitu bubnu, který je schopen pojmout až 8 kilogramů špinavého prádla. To je dostatečně velká náplň pračky vhodná pro středně velkou a větší domácnost o cca 4 až 6 členech, při menším objemu prádla samozřejmě i více.

Pokud jde o hlučnost, tam to je hodně dobré, neboť je pračka Samsung WW80J5446EW velmi tichá a během pracího cyklu nepřekračuje hlučnost 49 dB, zatímco v průběhu odstřeďování dosahuje hlučnost maximálně 74 dB, takže rovněž žádná katastrofální hodnota. Díky tomu, že počet otáček při odstřeďování dosahuje až 1 400 otáček za minutu. Nemusíte se tak bát, že byste z pračky vytahovali příliš mokré prádlo.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pro začátek je dobré zmínit digitální invertorový motor, na který dává výrobce dokonce desetiletou záruku. Právě zásluhou tohoto motoru je pračka Samsung WW80J5446EW tichá, úsporná a má velmi slušný výkon. Potěší také přehledný LED displej s ovládáním v českém a slovenském jazyce.

Kvalitní výsledky praní i při nízké teplotě zajišťuje technologie Eco Bubble, kdy se prací prostředek přeměňuje v aktivní pěnu. Díky tomu mnohem rychleji pronikne do jakékoliv textilie a odstraní veškeré nečistoty s maximální účinnosti. Výhodou je, že nedochází k poškození prádla, praní je velmi účinné a ještě uspoříte spoustu energie.

Vynikající je také funkce Bubble Soak, kterou spustíte stisknutím jediného tlačítka. Tato funkce dokáže odstranit i ty nejodolnější skvrny, neboť prádlo v podstatě potopí do aktivní pěny, vytvořené z pracího prostředku a následně se tak uvolňují skvrny z vláken a prádlo je pak krásně čisté i svěží.

S pračkou Samsung WW80J5446EW se nemusíte bát zaneřáděné zásuvky od pracího prostředku, neboť ve chvíli, kdy prášek/prací gel postoupí do bubnu pračky, se spustí speciální funkce StayClean Drawer a celou zásuvku propláchne, takže je po skončení pracího cyklu naprosto čistá a nezůstane v ní ani stopa po pracím prostředku.

K dispozici je také systém Smart Check určený pro automatické odhalení jakýchkoliv problémů, které mohou v pračce nastat a je schopen nabídnout vhodné a hlavně snadné řešení. Díky této aplikaci pro chytré telefony je práce s pračkou mnohem jednodušší a ušetří vám spoustu času i finančních prostředků v případě servisních služeb.

Nesmíme zapomenout zmínit, že Samsung WW80J5446EW má ve výbavě celkem 17 pracích programů, mezi nimiž nechybí ani Bavlna, Jemné prádlo, Syntetika, Dětské prádlo, Rychlé praní, Tmavé oblečení, Lůžkoviny, Vlna a mnoho dalších. Samozřejmostí je dětská pojistka, možnost odloženého konce praní, a také keramické topné těleso.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 8 kg
Hlučnost: 49 dB
Hlučnost při odstřeďování: 74 dB
Počet otáček: 1 400
Hmotnost: 61 kg
Počet programů: 17
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 116 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu:

Fotografie

Samsung WW 80J5446EW

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod – Samsung WW80J5446EW

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Chytrá pračka za dobrou cenu

Musíme uznat, že pračka Samsung WW80J5446EW má rozhodně co nabídnout. Je maximálně tichá, kapacita bubnu vynikající, programová nabídka bohatá a výsledky praní dosahují vynikajícího hodnocení. Digitální invertorový motor šlape skvěle a díky tichému chodu tak pračka neruší ani ve večerních či nočních hodinách. Za nás si tento model zaslouží opět oba palce zdvihnuté nahoru. Neváhejte a porovnejte s podobným modelem od stejného výrobce. Doporučujeme přečtení recenze o pračce Samsung WW90M740NOA.

9.5Naše hodnocení
Design
10
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
9.3Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
 • velký buben
 • tichá
 • snadné ovládání
 • úsporná
Zápory
 • při ždímání na 1400 otáček je dost hlučná
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této pračce Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Tento model můžete koupit v těchto obchodech: Kasa, Datart, Electro World

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 4.65
  Design
  100
  Ovládání
  90
  Údržba
  90

  Je úsporná a má velký buben.

  Klady: příznivá cena údržba úsporná tichá
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo