Samsung WW70K5210UW

Samsung WW70K5210UW je úsporná, předem plněná pračka energetické třídy A+++ s velkým bubnem a kapacitou 7 kilogramů špinavého prádla. Výrobce zaručuje 10 let záruku na motor. Při odstřeďování dosahuje rychlosti až 1 200 otáček za minutu. Péče o prádlo je maximálně šetrná díky pracímu bubnu s výstupními otvory ve tvaru diamantu, který chrání textilie proti poškození.

Tato pračka má při praní hlučnost pouhých 54 dB, zatímco v průběhu odstřeďování je to 74 dB. Samsung WW70K5210UW je unikátní svou možností přidávat prádlo i poté co započal prací proces, což je super, když se dáte do praní, zapnete pračku a vaše dítko si vzpomene, že mělo ještě pod postelí oblíbený svetr, který je nutné okamžitě vyprat, protože si ho chce vzít ráno na sebe, až půjde do školy.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Samsung WW70K5210UW je vyzbrojena technologií Eco Bubble, ta vstřikuje vzduch a vodu do pracího prostředku, díky čemuž se ještě předtím, než je zahájeno praní vytvoří hustá pěna. Tím se vytvoří bublinky, jež proniknou do prádla mnohem rychleji, než je to u klasického koncentrovaného pracího prostředku. Výhodou je, že se dá prát jak ve studené, tak v teplé vodě a účinnost praní bude naprosto stejná, jen s tím rozdílem, že ušetříte spoustu elektrické energie.

Pokud jde o uspoření trošky času, pomůže program SuperSpeed, který značně zkracuje čas pro odstřeďování. Hravě tak máte během hodinky hotovo a prádlo je čisté přesně podle vašich představ, aniž by to jakkoliv ohrozilo kvalitu praní. Samsung WW70K5210UW disponuje inovativní technologií Smart Check, která dokáže rozpoznat a diagnostikovat chyby v jejich počátku a nabídnout jejich jednoduché řešení, k čemuž poslouží chytrý telefon.

Funkce Bubble Soak si poradí s různými skvrnami díky možnosti strávit 30 minut v lázni z aktivní pěny ještě před pracím cyklem. Prádlo bude čisté, bez použití vysokých teplot a také chemických prostředků. Pračka vás upozorní, že je potřeba vyčistit buben a to vždy po každém 40. praní. Slouží k tomu program Ekologického čištění bubnu, bez použití chemie, jen za pomoci vysokých teplot.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 7 kg
Hlučnost: 54 dB
Hlučnost při odstřeďování: 74 dB
Počet otáček: 1 200
Hmotnost: 65 kg
Počet programů: 14
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 122 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 55 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu:

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Jestli chcete pračku, která si hravě poradí se skvrnami třeba od ostružin či borůvek, pak máte jasného kandidáta. Navíc pro zapomnětlivé je výhodou možnost přidat prádlo i během pracího cyklu. Samočištění bubnu, možnost prát ve studené i teplé vodě, zkrácený program odstřeďování atd. Dokážete si představit lepší výbavu pro pračku než má právě Samsung WW70K5210UW? Ostatně značka Samsung je vždy zárukou dokonalosti, což potvrzuje i model Samsung RB30J3215SA, o které píšeme v jiné recenzi.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
8.5
Klady
  • velký buben
  • dvířka Addwash
  • funkce Bubble Soak
  • tichá
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této pračce Samsung najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo