Kimbi půjčka

Potřebujete si půjčit peníze a vaše banka vám nepůjčí? Pokud zvažujete nad čerpáním úvěrového produktu ze sfér nebankovního sektoru, může být pro vás zajímavá třeba právě Kimbi půjčka kterou lze vyřídit zcela online.

Kimbi půjčka je finanční značkou spadající pod mezinárodní skupinu 4finance Group jenž je zároveň jednou z největších společností specializujících se na mikropůjčky. Kimbi půjčka sice není mezi veřejností tak známá jako například půjčka od Zaplo spadající pod tutéž společnost, ovšem i Kimbi půjčka toho má mnoho co nabídnout.

Kimbi půjčka

V následující recenzi se dozvíte, jak Kimbi půjčka funguje, jaké jsou její klady a zásadní stinné stránky. Doufáme, že vám pomůžeme v rozhodování, zda jste či nejste ideální klient právě vy, nebo pro vás bude lepší poohlédnout se ještě někde jinde.

Jak Kimbi půjčka funguje?

Kimbi půjčka funguje na velmi sympatickém principu jenž může dobře sloužit za předpokladu, že je k němu přistupováno zodpovědně. Půjčka Kimbi funguje na principu revolvingového úvěru, je tedy možné čerpat výši schváleného úvěrového limitu opakovaně. To v praxi znamená, že již zaplacenou částku lze znovu čerpat a v některých případech i navyšovat. Tento způsob čerpání úvěru může být užitečný, může ovšem způsobit i nekonečnou dluhovou spirálu.

Veškeré náležitosti, od žádosti o úvěr až po jeho výplatu, probíhají kompletně online. Půjčku si bez problémů zvládnete zařídit třeba z vašeho chytrého telefonu, a to ať už jste kdekoliv. Jako podpis smlouvy je brán číselný kód. Kód je jednoduše zaslán na telefonní číslo, které jako klient uvedete do žádosti o úvěr, je proto stěžejní vlastnit funkční mobilní telefon. Klient svou žádost uzavírá identifikací, ta probíhá zasláním 0,01 Kč z osobního účtu na účet věřitele.

Žadatelem o Kimbi půjčku může být pouze občan České republiky či cizinec s trvalým pobytem na území ČR jenž v době žádosti dovršil plnoletosti, je mu tedy minimálně 18 let. Kimbi půjčka nabízí možnost ověření totožnosti nejen klasickým doložením platného osobního dokladu. K dispozici je zcela bezpečné ověření službou Bankovní identity. Využití BankID zároveň urychluje posouzení žádosti o úvěr.

I přes benevolentnější podmínky pro získání úvěru od Kimbi musí každý žadatel počítat s ověřením příjmů. Společnost Zaplo Finance s.r.o. nahlíží do registrů a ověřuje bonitu klientů, i přesto je možné dojít ke kladně vyhodnocené žádosti i s negativní platební historií. Na výplatu peněz navíc nečekáte dlouho, pokud se rozhodnete ověřit identitu za pomocí BankID a vaše osobní banka disponuje službou akceptování okamžitých plateb, může být úvěr vyplacen již v řádu pouhých několika minut. Dokonce i o víkendu.

Půjčky od Kimbi půjčka

Kimbi tvoří jeden produkt a tím je mikroúvěr s možností flexibilního splácení. Výši Kimbi půjčky lze zvolit v rozmezí od 5 000 Kč až do 30 000 Kč se splatností 3 až 24 měsíců. Výše minimální splátky je známá již během samotné kalkulace úvěru a je v podstatě jedinou splátkou kterou klient musí měsíčně bezpodmínečně hradit.

Půjčku lze opakovaně čerpat, celková správa Kimbi půjčky je přehledně k dispozici na oficiálních webových stránkách v sekci Zákaznický účet či prostřednictvím mobilní aplikace.

Odložené splátky a předčasné splacení Kimbi půjčky

Úvěr Kimbi nelze pojistit proti nemožnosti splácet, je proto naprosto nutné měsíčně uhradit alespoň minimální sjednanou částku či ho platit po vyšších částkách, zcela flexibilně, dle vašich finančních možností. Splátky Kimbi nelze oddalovat, přeskakovat ani prodlužovat, celý úvěr je ovšem možné uhradit předčasně naprosto kdykoliv a bez jakýchkoliv nesmyslných poplatků. Celkovou zbývající výši k doplacení máte kdykoliv k dispozici ve svém Zákaznickém účtu.

V případě, kdy nejste schopni uhradit ani minimální měsíční částku, doporučujeme neprodleně kontaktovat společnost Zaplo Finance s.r.o. a pokusit se celou situaci řešit ještě ve chvíli, kdy je to možné, nejlépe ještě před samotným datem splatnosti. I pozdní splátka je fixována sankcemi. Pracovník zákaznického centra je vám k dispozici nejen na e-mailové adrese, dotazy či případné problémy lze řešit od pondělí do neděle na telefonní lince.

Výhody

Podmínky a náležitosti Kimbi půjčky jsou žadateli o úvěr známé ještě před podpisem smlouvy, transparentnost a férové jednání společnosti Zaplo Finance proto vnímáme jako hlavní výhodu.

Významnou roli v oblasti mikroúvěrů hraje i rychlost vyplacení a posouzení žádosti. Kimbi půjčka je posuzována nejen v pracovních dnech a výplata probíhá i o víkendu, což z Kimbi půjčky dělá velmi dostupnou službu.

Nevýhody

Díky transparentní smlouvě, která neskrývá žádné poplatky kdesi pod čarou, by zkušenosti s Kimbi půjčkou měly být jen pozitivní a klienta by zkrátka nemělo překvapit nic, co předem nečetl a nepodepsal.

Nevýhody plynou snad jen z neplnění povinnosti úhrady alespoň minimální částky či aktivního řešení problémů. V takových situacích obvykle naskakují penále a sankce za každý den prodlení. Tak tomu zkrátka je u naprosto drtivé většiny nebankovních společností.

Shrnutí

Skupina 4finance Group je z našeho pohledu opravdu důvěryhodná a není proto nutné obávat se neférového jednání. Půjčka Kimbi může být tím pravým úvěrovým produktem pro všechny kteří hledají výpomoc od společnosti s dlouhodobou historií, kterým vyhovuje jednoduché podání žádosti online a kteří na půjčku spěchají, neboť právě Kimbi půjčka všechna tato kritéria splňuje.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo