Expresscash

Zvažujete-li sjednání krátkodobého úvěru, nejspíše hledáte také nejvhodnějšího poskytovatele, který vám kromě peněz poskytne i záruku férového jednání. Mezi takové nebankovní instituce se řadí i společnost EC Financial Services, a.s. která pod značkou ExpressCash nabízí nejen hotovostní úvěry pro fyzické osoby, ale i podnikatele. My jsme pro vás připravili obsáhlou recenzi zahrnující nejen veškeré podrobnosti o finančních produktech ExpressCash a za jakých okolností jich můžete využít.

Celou recenzi jsme stavěli zejména na faktech a osobních zkušenostech uživatelů které mohou v této rešerši pomoci v rozhodování, a to nejednomu žadateli o půjčku. Pokud je ve vašem hledáčku i hotovostní úvěr ExpressCash, v následujících řádcích se zkrátka dozvíte veškeré informace, které byste o ExpressCash měli vědět ještě předtím, než se společností EC Financial Services osobně uzavřete smlouvu.

Expresscash

Jak ExpressCash funguje?

Jak jsme již zmínili v samotném úvodu, půjčka ExpressCash je hotovostní, nevyplácí se proto na účet a je vhodná nejen pro klienty kteří u své banky nepochodili, zejména ale pro ty, kteří žádným osobním účtem nedisponují. Půjčku vzhledem k jejímu charakteru nelze sjednat online, na oficiálních webových stránkách lze ovšem pohodlně vypočítat na úvěrové kalkulačce výši úroku a měla by vám být předem známá i celková splatná výše úvěru. Vyplněním kontaktního formuláře a poskytnutím základních údajů o vaší osobě se ovšem ještě žádné smlouvě nezavazujete.

Ostatně úvěrová kalkulačka vás obecně ničemu zavázat ani nemůže, případná a přesná výše měsíčních splátek a celková výše úvěru je vám sdělena až zástupce společnosti, a to během osobního setkání. Úroky se v době psaní této recenze pohybují od 8 %.

Osobního zástupce, který s vámi případně bude uzavírat úvěrovou smlouvu, k sobě jednoduše přivoláte vyplněním kontaktního formuláře, do kterého se dostanete skrze úvěrovou kalkulačku. Zažádat o úvěr můžete také po telefonu. Celá věc ovšem nefunguje tak, že by se k vám zástupce ExpressCash dostavil bez předchozí domluvy. Pokud si v mezičase žádost rozmyslíte, nemusíte se ničeho obávat.

Pokud dojde na osobní setkání a podpis smlouvy, mějte s sebou připraven platný občanský průkaz, nebo povolení k trvalému pobytu v ČR a potvrzení výše příjmů ve formě výplatních pásek nebo daňového přiznání. ExpressCash individuálně posuzuje kromě bonity klienta i všechny jeho pravidelné měsíční výdaje.

Přejít na web

Půjčky od ExpressCash

ExpressCash má pro své klienty připravený úvěrový rámec v rozmezí 5000 Kč až 70 000 Kč přičemž splácet lze nejméně 14, 17 a maximálně pak 20 měsíců. Úvěr je poskytován bez nutnosti přizvání ručitele, nebo zástavy majetku, zároveň není nutné dokládat účel za kterým půjčku sjednáváte.

Veškeré dotazy můžete kdykoliv směřovat na zákaznickou linku ExpressCash, tu lze kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo můžete zvolit, pro někoho možná příjemnější formu kontaktu, v podobě online chatu. Předběžnou výši splátek si můžete vypočítat v úvěrové kalkulačce, avšak konkrétní informace vám společnost poskytne až během osobní schůzky po prověření vaší schopnosti úvěr splácet. Veškeré půjčky řeší ExpressCash opravdu individuálně a pro kladné vyhodnocení žádosti o úvěr nemusí být překážkou například ani exekuce.

V případě, že vaše žádost o ExpressCash půjčku bude vyhodnocena kladně, bude vám vyplacena v hotovosti třeba u vás doma, v běžné praxi a dle zkušeností klientů víme, že doba, která uplyne od schválení půjčky až po výplatu peněz bývá nejdéle 24 hodin. Měsíční splátky fungují na stejné bázi, tedy v hotovosti. Obchodní zástupce zkrátka a jednoduše přijede každý měsíc na sjednané místo v určitý datum a čas.

Předčasné splacení ExpressCash půjčky

Půjčku ExpressCash lze kdykoliv a bez jakýchkoliv sankcí a pokut předčasně splatit, to je benefit, který nenabízí většina konkurenčních poskytovatelů krátkodobých půjček.

Pokud se v průběhu trvání smlouvy dostanete do potíží a nebudete moci svůj závazek řádně hradit, snaží se ExpressCash společně s vámi najít nejvhodnější řešení vaší situace a po domluvě vám může krátkodobě splátky snížit. Pokud přestanete úvěr platit úplně, budete kontaktováni nejen telefonicky, osobně, ale i písemně za stejným účelem. Tím je najít řešení ještě předtím, než bude úvěr předán k vymáhání.

Výhody ExpressCash

Evidentní výhodou ExpressCash je individuální posuzování žádostí a rychlost jejich vyřízení včetně výplaty zapůjčené částky v hotovosti, což zajisté ocení zejména ti, kteří bankovní účet z nějakého důvodu nevlastní a vlastnit ho ani pro pravidelné splácení nemusí. Jako další výhodu, oproti jiným nebankovním společnostem, shledáváme v celkovém zaměření společnosti na klienta a hledání řešení i v nepředvídatelných situacích které mohou vést k nemožnosti úvěr splácet včas.

Nevýhody ExpressCash

Nevýhoda sama plyne zejména pro ty klienty, kterým příliš nevyhovuje osobní kontakt, tomu se v případě Expresscash zkrátka nevyhnete. Další nevýhoda může být viděna i v orientačním a mnohdy nepřesném výpočtu kalkulace úvěru na webových stránkách. Vzhledem k povaze úvěru a posuzování žádosti poslední bod ovšem nelze brát příliš vážně neboť před samotným podpisem jste již obchodním zástupcem jasně seznámeni s finálním úrokem, výší splátky a celkové částky ke splacení.

Shrnutí

Pokud patříte mezi klienty, kteří upřednostňují výplatu půjček v hotovosti, může být pro vás půjčka od ExpressCash dobrou volbou. My společnost vnímáme velmi kladně s jasně danými podmínkami, transparentním a férovým jednáním. Pokud jste si jistí nutností čerpání úvěru, který budete mít z čeho v následujících měsících splácet, rozhodně se nemusíte ničeho obávat. Pokud ovšem nehodláte svůj závazek nikdy uhradit, doporučujeme vyhnout se nejen úvěrům od ExpressCash, ale konkrétně všem společnostem, velkým obloukem, neboť při neplnění závazků vůči věřiteli se můžete velice jednoduše a poměrně rychle dostat do existenčních potíží.

Přejít na ExpressCash

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo