Zaplo

Zaplo půjčku znáte nejspíše zejména z televizních reklam, své obliby se na našem trhu dostala prakticky okamžitě. Proč tomu tak je? Je to jednoduché, Zaplo půjčka se pyšní faktem, že první úvěr, který žadateli poskytnou neskrývá žádné poplatky a dokonce ani úroky. Zda je tomu opravdu tak, jak tvrdí reklama, jsme se pro vás rozhodli zjistit a o zkušenosti uživatelů se s vámi podělit v této recenzi. Pokud tedy uvažujete o krátkodobé půjčce od společnosti Zaplo, určitě se vám vyplatí číst dál.

Zaplo

Jak Zaplo funguje?

Princip úvěru od Zaplo není jinak složitý, ve své podstatě se jedná o jedinečný koncept minutových mikropůjček, kterých může využít každý plnoletý občan České republiky. Žadatel o půjčku si z pohodlí svého domova na webových stránkách společnosti Zaplo zvolí požadovanou částku k zapůjčení, rozhodne se pro délku splatnosti a dále následuje krátké kroky k ověření totožnosti.

K tomu je třeba doložit nejen výpis svého bankovního účtu, ale i platný občanský průkaz. Jako pomyslné finále, můžeme tomu říkat podpis, si úvěrová společnost žádá převod symbolické částky na účet. Není v tom žádný háček, stačí odeslat pouze 0,01 Kč z vašeho účtu, tedy bankovního účtu žadatele ve prospěch Zaplo a po schválení půjčky bude na totožný účet vyplacena vámi žádaná suma.

Přejít na web

První půjčka od Zaplo

Jak jsme již zmínili, první půjčka od společnosti Zaplo je zcela zdarma za daného předpokladu že bude celý úvěr splacen ve vámi sjednané lhůtě, tedy v rozmezí 7 až 30 dnů. Bezúročně je vám tak při první půjčce vyplaceno až 16 000 Kč a opravdu je to tak jednoduché, jak to zní.

Celkovou částku pak máte zpravidla v kapse během několika minut v závislosti na rychlosti ověření totožnosti, zejména pak na úspěšném dokončení odchozí transakce z vaší bankovní společnosti, ze které jste odeslali symbolický poplatek pro dokončení registrace.

Další půjčky od Zaplo

Každá další půjčka od Zaplo je připsána na váš účet prakticky ihned po odeslání její žádosti, neboť již máte registrovaný účet a do něj se stačí pouze přihlásit. Během žádosti o druhou půjčku jste již ověřený uživatel s dobrou platební morálkou a společnost Zaplo vám nabízí částku k čerpání až 30 000 Kč. Nutno podotknout že druhá a každá další půjčka od Zaplo již není bez úroků, v době psaní tohoto článku platí roční úroková sazba 279,83 %. Doba splatnosti je i v případě opakovaných půjček vždy v rozmezí 7 až 30 dnů.

Půjčka na splátky

Zaplo dokonce nabízí i půjčku na splátky, ta je k dispozici pro všechny, kteří potřebují peněžní prostředky ihned a zejména ve větším objemu, než nabízí mikropůjčka. Půjčka na splátky není zdarma. Zaplo půjčku na splátky je možné čerpat ve výši od 10 000 do 60 000 Kč. Podmínky pro získání úvěru jsou naprosto totožné s těmi, které má Zaplo u klasických mikropůjček. I v tomto případě je ovšem nutné počítat s vyšším úrokem a maximální doba po kterou lze půjčku splácet je 12 měsíců.

Výhody Zaplo

Zaplo se na našem trhu pohybuje již několik let, obecně se specializuje na mikropůjčky i v dalších sedmnácti státech a nejedná se proto o žádnou začínající či dokonce pochybnou společnost. Pravidla půjček jsou zcela transparentní a přístupná, každý potencionální žadatel o úvěr proto přesně vidí na přehledné kalkulačce, kolik si půjčí a kolik vrátí zpět.

Velkou výhodu vidíme u krátkodobé mikropůjčky zejména v její dostupnosti a možnosti vše vyřídit z pohodlí domova. Absenci kamenných poboček nevnímáme v případě Zaplo jako zápornou věc, ačkoliv někomu by možná mohl scházet fyzický kontakt s pracovníkem u přepážky. Pro tyto případy se stačí kdykoliv v pracovním týdnu obrátit na klientskou telefonní linku nebo Zaplo kontaktovat prostřednictvím emailu.

Jako další výhodu musíme uvést možnost předčasného splacení úvěru a to zcela zdarma. V opačném případě, kdy se vám naopak nepodaří půjčku uhradit ve stanovený termín je Zaplo ochotné s vámi individuálně projednat možné prodloužení doby splácení.

Nevýhody Zaplo

V případě půjček od Zaplo jsme již naše klady vypsali, nyní přišel čas seznámit vás také s nevýhodami které tato služba může nést. Jak jsme již zmiňovali, veškeré případné poplatky Zonky neskrývá a každý potencionální zákazník si je může kdykoliv projít a seznámit se s nimi, my ovšem shledáváme zásaní a naprosto výraznou nevýhodu ve výši RPSN u dalších půjček které navíc nelze nijak pojistit proti nemožnosti splácení.

Každému také nemusí zrovna vyhovovat fakt, že Zaplo všechny své potencionální klienty prověřuje a většina neschválených úvěrů ztroskotá právě při zjištění negativního záznamu v registru dlužníků či nesplacené půjčky u jiného nebankovního poskytovatele.

Shrnutí

Na závěr v našem celkovém shrnutí musíme konstatovat, že nebankovní mikropůjčka od Zaplo při řádném plnění všech smluvních podmínek nenese absolutně žádná rizika. Ostatně toto tvrzení podtrhují i stovky recenzí na internetu, které na základě osobních zkušeností opravdových zákazníků Zaplo konstatují, že krátkodobá půjčka například před výplatou či náhlých výdajích doslova vytrhla trn z paty mnoha lidem.

Přejít na Zaplo

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (53 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo