Zaplo – navýšení půjčky

V poslední době je velmi oblíbený krátkodobý mikroúvěr od společnosti Zaplo. Zaplo sází na jistotu a již od samého počátku působení na tuzemském trhu, tedy již od roku 2013, nabízí všem novým klientům první půjčku zdarma.

Zaplo

Pokud jste třeba právě vy využili prvního úvěru zdarma, nebo máte u nebankovní společnosti Zaplo svůj další úvěr, možná právě zjišťujete, že vámi zvolená částka vám nestačí a potřebujete si půjčit ještě něco navíc. Je to vůbec možné? V následujících řádcích se dozvíte, jak a o kolik peněz lze úvěr od Zaplo navýšit.

Lze navýšit půjčku Zaplo?

Jestliže toužíte po navýšení vašeho stávajícího úvěru od Zaplo, máme pro vás dobrou zprávu. Zaplo svým klientům vychází vstříc a umožňuje úvěr navýšit i v době jeho čerpání.

Jak půjčku Zaplo navýšit?

Nebankovní společnost Zaplo funguje na online principu, žádost o navýšení půjčky lze proto samozřejmě provést stejným způsobem. Půjčku je možné navýšit v pouhých pár krocích, ty každý klient podnikne po přihlášení se ke svému Zaplo účtu na oficiálních webových stránkách.

V osobním profilu si stačí povšimnout sekce navýšení půjčky, tuto sekci stačí zvolit a následně o navýšení tímto způsobem taktéž požádat. Je to přesně tak jednoduché, jak to zní.

Půjčku můžete navýšit také po telefonu, stačí vám k tomu pouze kontaktovat společnost Zaplo prostřednictvím telefonní linky a celou záležitost nechat zpracovat pracovníka zákaznického centra.

Půjčka od Zaplo ovšem není na splátky, neopomíjejte tak fakt, že navýšení částky v žádném případě nemění datum splatnosti a ani jej nedvojí. Datum splatnosti je dané, na splacení celkové dlužné částky máte nejdéle 61 dní které se počítají od data podpisu původní úvěrové smlouvy.

O kolik lze půjčku Zaplo navýšit?

Každý klient disponuje svým kreditním limitem. V současné době lze půjčku, se splatností 61 dnů, čerpat od 1000 Kč do 16 000 Kč. Pokud půjčku čerpáte v celé výši, nelze ji navyšovat, neboť již neexistuje žádná disponibilní částka k navýšení.
Pokud jste ovšem nevyčerpali celý úvěrový rámec, máte k dispozici zbylou částku z 16 000 Kč poníženou o již vyčerpané peníze.

Další půjčky od Zaplo

První půjčka od společnosti Zaplo je za předpokladu řádného dodržení termínu splatnosti zcela bezúročná a zdarma. Pokud se klient tímto prokáže jako úvěruschopný, společnost Zaplo mu následně může nabídnout i navýšení kreditního limitu pro další půjčky.

Druhý a každý další úvěr od Zaplo lze čerpat až po splacení předchozí půjčky. V žádném případě tak nelze čerpat dva úvěry najednou.

Prodloužení splatnosti půjčky Zaplo

Termín splatnosti lze v případě potřeby prodloužit o 30 dní. To vše již ovšem za procentuální poplatek z výše čerpaného úvěru.

Shrnutí

Společnost Zaplo nemá žádný problém s dočerpáním celého kreditního limitu i v době, kdy již první půjčku čerpáte a o navýšení úvěru žádáte třeba několik málo dní před datem splatnosti.

Mějte však vždy na paměti, že pokud nebudete schopni celou částku splatit v pevně a předem dané datum splátky, bude celkově splatná částka obohacena o úroky z prodlení, smluvní pokuty a sankce. V případě nutnosti proto raději využijte možnosti prodloužení splatnosti půjčky.

Pokud se budete nacházet v tíživé životní situaci, kdy si jako klient budete jisti svou neschopností celý úvěr řádně splatit, neprodleně kontaktujte zákaznické centrum, které se společně s vámi bude snažit najít nejvhodnější řešení.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (80 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo