Concept VR 3510

Robotický vysavač s vytíráním Concept VR 3510 je ideálním pomocníkem do každé domácnosti, včetně těch, kde bydlí alergici nebo majitelé domácích mazlíčků. Poskytuje dokonalý komfort i pohodlí a skvěle vás zastoupí v úklidu.

KLADY
 • Vysoká sací síla.
 • Efektivní úklid.
 • Špičková výdrž baterie.
 • Praktická a přehledná aplikace plně v češtině.
 • Automatické vysypávání sběrné nádoby.
 • Možnost vytírání a vysávání současně.
 • Inovativní laserová navigace.
 • Vynikající poměr cena/kvalita.
 • Kvalitní zpracování.
 • Kompaktní rozměry.
 • Jednoduché ovládání.
 • Senzory zabraňující narážení do nábytku.
 • Možnost ovládání i na dálku.
ZÁPORY
 • Pořizovací cena.

Do výbavy dostal špičkový moderní způsob mapování, který zvládne celou vaši domácnost perfektně naskenovat, stejně jako si jí rozdělit v rámci jednotlivých místností. Vzhledem k tomu, že se umí sám vysypat, hravě může uklízet 2 měsíce v kuse, aniž by bylo nutné nečistoty vysypat ručně.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Tento robotický vysavač Concept VR 3510 nadchne elegantním designem v bílé barvě. Když nepočítáme nápisy, je dokovací/dobíjecí stanice celá bílá, přičemž tělo vysavače je kombinací bílé barvy, spolu s černými a modrými prvky.

Na těle robota najdete hned dva zásobníky, kdy jeden je na suchý a druhý na mokrý úklid. Zásobník pro běžný úklid disponuje kapacitou 300 ml. Pro vytírání nasadíte mopovací modul osazený textilií z mikrovlákna.

Součástí vysavače jsou tři hlavní kartáče a dva boční kartáčky. Vypadají nadčasově a dostanou se do každého rohu i kolem stěn a nábytku. Co se týká rozměrů, tak na výšku má 10 cm, jinak šířka i hloubka je 35 cm. Hmotnost je 7 kg, takže docela cvalík, ale i tak se pohybuje po podlaze rychle a lehce, to vše s hlučností 70 dB.

Funkce

V nabíjecí stanici je integrováno automatické vysypávání nečistot. O chod robotického vysavače Concept VR 3510 se stará BLCD motor s kvalitní Li-Ion baterií s kapacitou 5200 mAh, která na jedno jediné nabití vydrží pracovat až 250 minut.

Jakmile energie v baterii klesne pod 15 %, robot si automaticky dojede do nabíjecí stanice doplnit energii a poté bude pokračovat v práci. Inovativní laserová navigace LaserTec 2.0 zvládne důkladně naskenovat celou domácnost a vytvořit podrobnou mapu, díky níž budete přesně vědět, kterou část dané místnosti aktuálně uklízí.

Úklid je efektivní a nestane se, že by zbytečně projížděl plochu, kde již uklízel. Concept VR 3510 zvládne jakýkoliv druh podlahové krytiny a nezalekne se ani členitého prostoru. Dokonce umí překonat různé překážky o výšce až 1,8 cm.

Ve chvíli, kdy dokončí úklid, vrátí se zcela automaticky do své nabíjecí/dokovací stanice. Vzhledem k tomu, že má vysavač třístupňovou filtrační technologii s HEPA filtrem 13, zvládne zachytit až 99,9 % prachových částic, pylu, virů i bakterií. Funkce Roomplan 3.0 se dá úklid naplánovat do nejmenšího detailu.

Pomocí aplikace si snadno a rychle nastavíte vhodný čas, kdy má robot uklízet nebo vyznačíte požadovanou zónu určenou pro úklid, případně zvolíte úroveň sacího výkonu. Concept VR 3510 poté na základě tohoto nastavení sám přejde do režimu ON a začne uklízet.

Po dokončení úkolu opět pojede zpět do nabíjecí stanice. V nabíjecí stanici je sáček, do kterého se ukládají veškeré nečistoty, které vysavač během úklidu posbírá. Pokaždé, kdy robot dojede do stanice, přesunou se nečistoty do sáčku.

Sáček vydrží zhruba na 2 měsíce a když bude plný, vysavač na to sám upozorní a bude nutné jej vyměnit. Problémem není ani domácnost o více patrech, jen si je musí zmapovat každé zvlášť a vy jej musíte přesunout do příslušného patra a v aplikaci zvolit úklid toho poschodí, kde se nachází.

Funkce Carpet Turbo je určena pro domácnosti, kde je i koberec a vy nasadíte Carpet kartáč. Jakmile totiž najede Concept VR 3510 na koberec, automaticky se zvýší jeho sací výkon na maximální možnou hodnotu a dojde k prvotřídnímu vysátí povrchu a poté až z koberce opět sjede, vrátí se výkon zpět na výchozí hodnoty.

Chytrá aplikace Concept Home je zdarma pro všechny majitele chytrých telefonů s operačním systémem iOS nebo Android. Výhodou je, že je plně v češtině, takže si s nastavením poradíte kdykoliv, kdekoliv a bez pomoci. Možné je kromě aplikace použít také dálkový ovladač, případně robota ovládat prostřednictvím domácího asistenta nebo pomocí Google Home.

Funkce Total Surface zajistí, že když dojde k vybití robota během úklidu, dojede se nabít a pak se vrátí na to stejné místo, kde mu došla energie a bude pokračovat v úklidu. TOF senzor je speciální čidlo, které zabrání pádu robota ze schodů i orientovat se podél stěn a nábytku.

Příslušenství

Dá se říci, že výbavičku má Concept VR 3510 dost slušnou, a kromě samotného robotického vysavače a nabíjecí stanice, nechybí také CARPET hlavní kartáč, PET hlavní kartáč, mopovací nástavec, 2 kusy mopovací textilie, 6 sáčků na nečistoty, 6 bočních kartáčků, 3 HEPA filtry 13 a 3 pěnové filtry. K tomu dálkové ovládání a čisticí kartáček.

Parametry

Výrobce: Concept
Zařazení: robotický vysavač
Hlučnost: 70 dB
Typ podlah: tvrdé podlahy i koberce
Rozeznání překážek: bezdotykové
Kapacita akumulátoru: 5200 mAh
Doba provozu: 250 min
Doba nabíjení: 4 h
Maximální výška překážky: 1.8 cm
Výška robota: 10 cm
Hmotnost: 3.1 kg
Automatické dobíjení: ano
Dálkové ovládání: ano
Virtuální zábrana: ano

Fotografie

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení

S jistotou můžeme říci, že robotický vysavač Concept VR 3510 je opravdový dříč, protože má hromadu funkcí a vysává s maximálním nasazením. Když pomineme pořizovací cenu v rozmezí od 12 000 do 17 000 korun, která se mnohým uživatelům zdá vysoká, je to šikovný pomocník, co zastane spoustu práce a ušetří vám hodně času. Potěší i fakt, že robot nejen vysaje, ale zároveň s tím i vytře a pomocníci 2v1 jsou v dnešní době rozhodně v kurzu. Za nás dáváme jednoznačně oba palce nahoru.

Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • pěkný design
 • výdrž baterie
 • poměr cena/kvalita
 • jednoduché ovládání
 • mobilní aplikace v češtině
Zápory
 • pořizovací cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě 4home.cz

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo