Robotické vysavače Concept

Robotické vysavače Concept se řadí mezi špičkové pomocníky v domácnosti, kteří vám ušetří mnoho času při úklidu podlah. Podobně jako klasické vysavače Concept, vynikají i tito roboti výbornou kvalitou i zpracováním.

Všechny vysavače Concept

Mají elegantní design, jsou praktické a mají spoustu užitečných funkcí i technologií. Pracují zcela samostatně, nepotřebují dohled a dají se ovládat v podstatě odkudkoliv. Jednoduše jim nastavíte pravidelný režim, kterého se bude každý robotický vysavač striktně držet.

Je to tichý pomocník, který přesně hlásí, co aktuálně dělá. Kromě klasických robotických vysavačů, je možné pořídit robotické vysavače 2v1 nebo také 3v1. Pokud jde o robotické vysavače 2v1, ty zvládnou nejen podlahu vysát, ale zároveň také vytřít.

Máte tak jedním tahem hotové hned dvě činnosti. Pokud jde o robotické vysavače 2v1, ty zvládnou nejen podlahu vysát, ale zároveň také vytřít. Máte tak jedním tahem hotové hned dvě činnosti. Vynikající jsou i robotické vysavače 3v1 s UVC lampou.

Právě tato technologie je špičkovým pomocníkem pro dezinfekci. Je vysoce účinná a maximálně efektivní, dokáže totiž zničit 99,9 % bakterií, virů, plísní, roztočů a ostatních nežádoucích mikroorganismů.

UVC technologie vaši domácnost takových problémů zbaví a zanechá jí dokonale čistou. Touto vynikající technologií jsou vyzbrojeny robotické vysavače VR2020, VR3205, VR3210 a VR3520. Pro domácnost s tvrdými podlahami jsou perfektní robotické vysavače s mopem, u kterých je možné pomocí mobilní aplikace dávkovat množství vody, ale také nastavit vytírání Y-wash.

V praxi to znamená, že se vysavač pohybuje v pravidelném rytmu po podlaze v trajektorii Y. Během tohoto pohybu přejede přes každý kousek podlahy opakovaně, takže ji snáze zbaví špíny, zaschlých skvrn i jiných nečistot.

U inovativních modelů robotických vysavačů VR3510 a VR3520 najdete zásobník na prach a nabíjecí stanici najednou. Zásobník obsahuje sáček, do něhož se vždy automaticky vyprázdní nádoba vysavače.

Pokud jde o kapacitu tohoto sáčku, ta vydrží zhruba 2 měsíce a po celou dobu se tak nemusíte dotýkat nádoby s prachem. Tyto robotické vysavače Concept jsou vynikající volbou pro domácnosti s alergiky. Základní balení obsahuje 6 sáčků pro sběr nečistot, potom 6 bočních kartáčků a rovněž 3 sady filtrů.

Laserová technologie LaserTec

U robotických vysavačů Concept najdete také inovativní laserovou navigaci LaserTech, která dokáže hravě a rychle naskenovat komplet celou domácnost. Sestaví si dokonalou mapu s jejíž pomocí získáte přehled o tom, kde se robot aktuálně zdržuje. Díky této navigaci bude vždy špičkově uklizena podlaha a nemůže dojít k tomu, že by již uklizená místa uklízel znovu.

Funkce Roomplan

Tato zajímavá a velmi praktická funkce potěší každého, kdo si rád vše přesně a do detailu plánuje. Pomocí aplikace si určitě, v kterou dobu bude vysavač uklízet, nastavíte si požadovanou úklidovou zónu, režim úklidu i úroven sacího výkonu. Ušetříte tak spoustu užitečného času.

UVC sterilizační režim

Jedná se o velmi unikátní technologii, která se postará o perfektní úklid i se sterilizací. UVC sterilizační režim s LED technologií vyšle ultrafialové záření typu C, které je rovněž možné ovládat prostřednictvím mobilní aplikace.

Během procesu sterilizace se vypne automatické sání, tím dojde ke snížení rychlosti pohybu vysavače až na polovinu a budou nižší také otáčky u hlavního kartáče i bočních kartáčků. UVC světlo se dá snadno spustit během standardního úklidu a zajistit tak dezinfekci podlahy, kterou vysavač zbaví virů a bakterií.

O značce Concept

Společnost Concept byla založena v roce 1991. Jejím zakladatelem je Jindřich Valenta, který je zároveň i vlastníkem samostatné značky elektrospotřebičů Concept. Původně totiž firma fungovala jako distributor elektrospotřebičů, které sem dovážela z Německa pod jménem ELKO.

Ve stejném roce otevírá v Chocni úplně první zcela soukromou prodejnu, kde nabízí domácí spotřebiče. Netrvalo dlouho a již o 4 roky později, tedy roku 1995 představuje značka Concept svůj první ruční šlehač, který byl vyroben v Německu.

Na trhu se objevuje jako Concept 100 Plus. Dokonce dochází k otevření/založení první pobočky na Slovensku, a to konkrétně v Trenčíně. Postupně se nabídka spotřebičů začíná rozšiřovat a v roce 2001 bylo možné pořídit pod značkou Concept rychlovarnou konvici, konvektor, vlasovou techniku, ale také první vysavače.

Dá se říci, že společnost Concept rozhodně nezahálí a neustále se řítí kupředu. To je také důvod, proč došlo k postavení a slavnostnímu otevření špičkového moderního logistického centra v Chocni, k čemuž došlo v roce 2003.

Hned o rok později se otevřely dveře nové polské pobočky ve Wroclavi. Čtyři roky poté, tedy roku 2008, spatří světlo světa vestavné spotřebiče, mezi nimiž byly sporáky, myčky nádobí i lednice. Jindřich Valenta dobře ví, co taková česká domácnost potřebuje a jaký spotřebiče se hodí do české kuchyně.

Takže když v roce 2015 přinesla značka Concept na trh oblíbené americké lednice, byly špičkově vyladěné a přizpůsobené potřebám a celkové koncepci české rodiny. Netrvalo dlouho a přišla i první zkušenost v rámci televize, k čemuž došlo v roce 2016.

V roce 2017 byla uvedena designová linie Black, White a Sinfonia, díky nimž došlo k propojení malých a velkých domácích spotřebičů. V stejném roce získal šnekový odšťavňovač LO7065 od Conceptu vysoce prestižní ocenění na serveru Heuréka, a to Produkt roku 2017. To samé i v roce 2018 a 2019.

Samozřejmě, že se čekalo i na robotické vysavače, které dorazily v roce 2019 a ještě ten samý rok došlo ke spuštění aplikace Concept Vaření. Ta umožňuje vyhledat si spoustu receptů určených speciálně pro použití s výrobky Concept.

Rok 2020 přinesl ocenění společnosti Czechdesign pro designovou linii Titania i rozšíření sortimentu na kuchyňské dřezy a dřezové baterie. Samotné výrobky jsou pod značkou Concept vyráběny v Turecku, Polsku, Číně, ale také v Itálii.

Přestože Concept není odpovědný za jejich vývoj, ovlivňuje design každého výrobku, druh použitého materiálu a mnoho dalších zásadních faktorů.

Robotické vysavače Concept můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz, Roboticke-vysavace.cz, Tipa.eu

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (92 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo