TOP produkt

Robzone Duoro XCLEAN Profi

V posledních letech se s robotickými vysavači roztrhl pytel a může tak být poměrně těžké se v jejich nabídce vyznat. Právě z tohoto důvodu patří robotické vysavače mezi produkty, které zkoušíme v naší redakci velice často a už víme, na co se při testování zaměřit. Dnes jsme se rozhodli posvítit si na velmi oblíbený model Robzone Duoro XCLEAN Profi.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Většina robotických vysavačů Robzone má nadčasový design, který by měl zapadnout do interiéru i když se trochu změní módní trendy. Velmi moderně pak působí díky svému displeji a podsvícení tlačítek, vlastně dotykového displeje.

Oproti mnohým modelům je trochu robustnější, ale velikost je dána řadou jeho funkcí, kapacitou nádobky na nečistoty apod. Když to člověk zváží, nejednou se vysavač zdá být poměrně malý. Design a velikost tedy hodnotíme velice kladně.

zpět k obsahu ↑

Funkce a příslušenství

Robotický vysavač Robzone Duoro XCLEAN Profi má širokou škálu praktických funkcí a vychytávek. To nejdůležitější je, že si můžete zvolit, zda má vysavač jen vysávat, vysávat a zároveň i vytírat na sucho, nebo vysávat + vytírat na mokro + vysoušet. Tento vysavač je taky skvělým pomocníkem pro vytírání, pokud máte podlahy choulostivé na vyšší vlhkost. Navíc dokáže vysát všechny povrchy. Pro různé druhy podlah a nečistot má vysavač dva různé kartáče, ze kterých si můžete vždy vybrat.

Vysavač můžete ovládat dálkovým ovládáním, mobilním telefonem, ale také za pomoci tlačítek na jeho povrchu. Možností tak máte celou řadu a zavděčí se tak rozličným skupinám uživatelů. Volit můžete ze 4 uklízecích režimů, které se zaměřují na pohyb vysavače po místnosti.

Což jistě oceníte zejména ve chvíli, kdy potřebujete v určité části místnosti něco během vysávání udělat. Na jedno nabití dokáže vysavač uklidit až 180 m2 a pojmout až 1 litr odpadu, nepřetržitě uklízet dokáže až 2 hodiny.

zpět k obsahu ↑

Bezpečnost

Robzone Duoro XCLEAN Profi je vybaven standardními bezpečnostními čidly proti pádu ze schodů nebo proti nárazu do nábytku, navíc je možné použít i virtuální zeď, aby vysavač uklízel jen tam, kde chcete.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Nastavení v mobilní aplikaci, která je naštěstí v češtině nám nejdřív připadalo složité, ale během chvilky jsme se s ní sžili. Nastavili jsme si jaký úklid bychom si přáli a pustili jsme robota do práce po naší kanceláři.

Zvolili jsme si vysávání + vytírání + sušení, protože podlaha už opravdu potřebovala uklidit. Nečistoty opravdu mizely velice rychle a robot se spokojeně proháněl prostorem. Jen jsme byli trochu zaskočeni jeho hlučností.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Robzone
Zařazení:robotický vysavač 
Hmotnost:3,5 kg
Hlučnost:70 dB
Sací výkon:
Filtr:Hepa filtr
Objem sáčku/nádoby na prach:0,1 l
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie:Li-Ion
Baterie:2200 mAh
Doba provozu:100 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Robzone Duoro XCLEAN Profi

Robzone Duoro XCLEAN Profi

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Mopování a vysávání 2v1

Za nás se jedná o nejlepší model robotického vysavače, který jsme doposud zkoušeli. Spokojeni jsme byli s hodně modely, ale tento předčil. Samozřejmě, že je zde pár věcí, na které by se mohli vývojáři do budoucna zaměřit, ale nijak neovlivňují jeho funkčnost.

Design
9.0
Ovládání
9.5
Údržba
9.0
KLADY
 • pěkný design
 • výdrž baterie
 • snadné ovládání
 • mobilní aplikace
 • mopování a vysávání 2v1
Napsat hodnocení

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz