Robotické vysavače Robzone

Robotické vysavače Robzone se postarají nejen o koberce, ale i veškeré hladké podlahy. Nezalekne se dokonce ani dřevěných či laminátových. Pro domácnost, kde žije nějaké zvířátko, jsou nepostradatelným pomocníkem a poradí si i s dlouhými vlasy.

Všechny vysavače Robzone

Vysavače na pro vysávání i mokré vytírání jsou vhodné pro alergiky, protože zachytí i ten ultra jemný prach, se kterým si mnohé vysavače často vůbec neporadí. Díky dlouholeté tradici má Robzone mnoho fanoušků, kteří dobře ví, že právě tyto robotické vysavače jsou ideální volbou pro kvalitní úklid.

Využívají k tomu nejmodernější a unikátní technologie, díky kterým je úklid efektivní, komfortní a hlavně rychlý. Velkou výhodou je, že se veškeré informace dozvíte přímo od výrobce, protože Robzone své produkty nabízí přímo a za co nejlepší možnou cenu.

Robotické vysavače Robzone pro zdravý úklid

Pokud chce člověk opravdu čistou a svěží domácnost, kde se bude bez problémů dýchat, musí jí neustále udržovat v čistotě a hlavně bez prachu. Ten totiž dokáže značně potrápit nejen dýchací cesty, ale usadí se prakticky na čemkoliv, včetně podlahy.

Podle statistik až 98 % prachu dopadá na podlahu, přičemž jemný prach je to úplně nejhorší, protože se zdvihá do vzduchu i při sebemenším pohybu. Robotické vysavače Robzone Health Concept byly speciálně vytvořený pro likvidaci jemného prachu.

S tím jim pomáhá i zcela nová unikátní uhlíková Nano Air filtrace. Pro zdravé uklízení jsou určeny modely Roomy Supra Profi, Roomy Supra Homevac, Duoro X-Max Profi, Duoro Ultimate Profi a Duoro X-Max Homevac.

Robotické vysavače Robzone s mokrým vytíráním

Některé domácnosti si na koberce nepotrpí a volí různé typy podlah, které je potřeba pravidelně vytírat. Pokud nechcete neustále řešit kbelík s mopem nebo mop s rozprašováním, pomohou s tím robotické vysavače, které mají ve výbavě vytírání a jednoduše vytřou za vás, kdekoliv, kdykoliv a tak často, jak je potřeba.

Když se k tomu ještě přidá systém Aquamax, je nejen perfektně vytřeno, ale také proběhne šetrná dezinfekce a vše krásně voní. Tyto spotřebiče mají velmi vysokou sací sílu, baterii, která dlouho vydrží a v neposlední řadě také značkové invertorové motory, na které neustále dohlíží počítač a zamezuje tak jejich poruše.

Pro vytírání jsou určeny modely Duoro XClean Profi, Duoro Xcontrol Profi, Duoro X-Max Profi, Duoro Ultimate Profi a Duoro X-May Homevac.

Technologie Airmax

Inovativní technologie Airmax je zcela unikátním způsobem, jak zajistit efektivní úklid hladkých podlah a koberců. Inovativní vysokotlaký ventilátor značně navýší proudění vzduchu za pomoci speciálního lamelového kartáče, který má aerodynamický tvar.

Díky moderní konstrukci jsou tak nečistoty zdolávány rychlostí skoro 10 000 cyklů každou minutu. Efektivita čištění je tak v případě koberců vyšší o 70 % a na hladkých podlahách až o 50 %.

Systém Aquamax

Komplexní systém Aquamax nahrazuje ruční vytírání pomocí mopu, odpadne vám tak tahání kbelíku, ve kterém by bylo nutné běžný mop vyprat a vyždímat.

Veškeré nečistoty nachytají chytrá mikrovlákna Addsorb fibre, v nichž zůstane každé smítko uzamčeno a mop tak při každém kontaktu s podlahou zůstane naprosto čistý až do konce úklidu.

Na podlahu se tak vždy dostane jen čistá voda, kterou moc setře a zanechá plochu čistou. To je oproti klasickým mopům hodně velké plus a skvělá inovativní vychytávka.

O značce Robzone

Společnost Robzone patří k těm značkám, které jsou tu v kategorii robotické vysavače od samého počátku. V roce 2008 bylo Robzone založeno v Praze a ještě téhož roku se na trhu objevil Roomy Gold, první robot, který zajistil našim hospodyňkám možnost ušetřit trochu času při úklidu podlahy.

Postupně se pak mezi robotické vysavače Robzone přidal Roomy 2.0 – 3.0 a Roomy Silver Dog. Rok 2013 znamenal příchod prvního robotického vysavače, který podlahu nejen vysaje, ale také vytře. Jde o model Duoro.

Ostatně v roce 2015 se stal nejoblíbenějším robotickým vysavačem právě Duoro XClean. Od českých domácností dostal 5 hvězd z 5. O rok později přichází robotický mop s předvysáváním Moppy. No, a jelikož i Robzone se snaží držet krok s moderní dobou, od roku 2017 se už vysává a vytírá s pomocí mobilní aplikace Duoro Xcontrol.

Velký úspěch oslavily robotické vysavače Robzone v roce 2020, kdy se Duoro XClean Profi, stal vítězem v kategorii nejlepší robotický vysavač. V témže roce představil Robzone zcela inovativní a hlavně unikátní technologii vysávání Airmax.

Loni se na trhu objevil Duoro Ultimate, který se pyšní špičkovou laserovou navigací. No a letošní rok byl zrozením pro Duoro X – Max Homevac, což je nový super pomocník, s jehož pomocí bude váš domov dokonale čistý a svěží. Dá se říci, že celých 14 let od vzniku této společnosti, se v našich domácnostech daří jednoduše a spolehlivě udržovat čistota všech podlah.

Nezáleží vůbec na tom, jestli si robotické vysavače Robzone pořídí domácnost s malými nebo již odrostlými dětmi, mladí manželé, kteří teprve rodinu očekávají, milovníci domácích mazlíčků nebo prostě jakákoliv jiná domácnost, všude za ně pracuje právě tento skvělý robot, ať už pořídíte jakýkoliv model.

Výhodou je, že Robzone prodává své robotické vysavače sám, včetně veškerého potřebného příslušenství. Vždy tak máte záruku špičkového servisu, poradenství a té nejlepší možné ceny, protože zboží nejde přes žádného prostředníka.

Robotické vysavače Robzone můžete nakoupit v e-shopu: Robzone.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (94 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Vybrala jsem si jako dárek robzone duoro-max po měsíci se rozbil. Nejde přerušit úklid,tak aby pokračoval kde skončil. V některých místech naráží jinde zase nedojíždí. V servisu jsem potkala zákazníka a jiný typ od robzone se mu rozbil po 14 dnech. Doporučuji nekupovat.

  2. Robzone jsem zakoupil před vánoci 2021.V období 2022 – 2023 jsem do výrobku musel investovat dalších 1800CZK (boční kartáčky, mop, hlavní vysávací kartáč ), obsluha v Praze 10 HOstivaři mi sdělila, že je to obvyklé a nutná prý standardní údržba. Vrchol však je, že 14 dní po ukončení záruky, vysavač přestal pracovat. Oprava stála přes 2000 CZK . Kamarád ve stejném období si zakoupil robotický vysavač Concept a ten mu funguje bez nutné výměny vybavení a oprav stále dokonale. Shrnutí : nekupujte Robzone. Věříte, že jste zakoupil BMW ale místo toho kupujete Fiat s chybami.

Přidat komentář

Recenzer
Logo