Chance TV

Chcete sledovat atraktivní sportovní přenosy z fotbalu, hokeje, tenisu nebo basketbalu zdarma? Tuto možnost přináší sázková kancelář Chance, která má na svých internetových stránkách vlastní platformu s live streamy, která se jmenuje Chance TV.

Jedná se o další internetovou televizi, jež umožňuje sledování zajímavých zápasů a událostí všem, kdo si u sázkové kanceláře založí účet. Na stejném principu fungují i živé sportovní přenosy u Tipsport TV, Fortuna TV nebo Sazkabet TV.

Přejít na web

Jak naladit Chance TV?

Abyste si mohli naladit TV Chance a začít sledovat vaše oblíbené sportovní týmy a sportovce, musíte si nejdříve u sázkové kanceláře Chance založit konto. To je otázka několika minut, stačí jen vyplnit registrační formulář a nechat si účet ověřit.

U vybraných bank se dá toto ověření provést online, takže nemusíte nikam chodit a registraci + ověření si kompletně vyřídíte z domu. U ostatních bank je pak potřeba ještě zajít na jakoukoli kamennou pobočku Chance a dokončit ověření účtu tam.

Podmínky pro sledování

Hned po úspěšné registraci má každý nový klient možnost sledovat celý program Chance TV zdarma po 7 dní bez jakýchkoliv dalších podmínek. Pak už je potřeba splňovat jeden jednoduchý požadavek – za posledních 30 dní musíte mít u Chance vsazeno alespoň 30 Kč.

Podmínky jsou tak stejné jako u Tipsportu, a to samé platí i pro přenosy z fotbalové Fortuna ligy. U nich jsou požadavky trochu přísnější, je potřeba mít vsazeno (libovolnou částku) za posledních 24 hodin anebo mít na herním účtu zůstatek alespoň 100 Kč.

Na čem se dá sledovat?

TV Chance se dá sledovat na stolním počítači, notebooku, mobilním telefonu i tabletu. Na počítačích ji můžete sledovat přes internetový prohlížeč, není potřeba si nic instalovat ani stahovat.

U mobilních telefonů je potřeba mít nainstalovanou aplikaci sázkové kanceláře Chance, která ale není v běžných aplikačních obchodech – je potřeba si ji stáhnout přímo z webových stránek sázkové kanceláře Chance. Funguje prakticky na každém chytrém telefonu, je dostupná pro starší i novější Android, pro Apple iOS i pro Huawei.

Co se vysílá?

Chance TV má velmi pestrý program, v němž si každý sportovní fanoušek najde to svoje. Základem jsou samozřejmě nejsledovanější sportovní odvětví jako je fotbal, hokej a tenis, ale kromě nich vysílá TV Chance i širokou škálu dalších sportů, jako je basketbal, házená, lyžování nebo dostihy. Na programu jsou přímé přenosy z Evropy i jiných kontinentů, sledovat sport živě zde můžete prakticky 24 hodin denně.

Hokej

Přímé přenosy z hokeje mají na Chance TV svoje nezastupitelné místo, jsou zde vysílány všechny nejsledovanější ligy, které české fanoušky zajímají.

Vedle Tipsport extraligy zde samozřejmě nemůže chybět Chance liga, jejímž sponzorem je právě sázková kancelář Chance. Vysílají se zde ale i přenosy ze zámořských NHL, AHL a ECHL, z evropských soutěží pak např. finská, švédská, slovenská, lotyšská nebo kazašská liga

Fotbal

Samozřejmě i fotbalová nabídka TV Chance je velmi bohatá, vidět zde můžete přímé přenosy z domácích, evropských nebo např. jihoamerických soutěží.

Chance TV tak vysílá českou Fortuna ligu, z předních evropských lig španělskou La Ligu, německou Bundesligu nebo italskou Serii A, z jižní Ameriky pak např. argentinskou, brazilskou, kolumbijskou nebo chilskou nejvyšší soutěž.

Tenis

Na své si v programu Chance TV přijdou i fanoušci tenisu, tato internetová televize totiž nabízí prakticky vše, co si jen dovedete představit.

Sledovat na TV Chance lze kompletně všechny grandslamy, jednotlivé turnaje ženského WTA i mužského ATP a dokonce i přímé přenosy z malých turnajů, jako jsou challengery a ITF. Prostě dokonalý servis jak pro sázkaře, tak pro ty, kteří chtějí mít možnost sledovat jakýkoliv zápas, který se zrovna hraje.

Další sporty

Chance TV není zdaleka jen o fotbalu, hokeji a tenisu. Sledovat na ní můžete také přímé přenosy z mnoha dalších sportovních disciplín, jako je basketbal, házená, volejbal, florbal, lyžování (klasické i alpské), snooker, šipky, bojové sporty (UFC, Oktagon), stolní tenis, pozemní hokej, e-sporty nebo dostihy.

Nabídka je tak velmi bohatá a až na výjimky se dá na Chance TV sledovat velká většina nejdůležitějších sportů. Chybí zde ale např. Formule 1 nebo anglická Premier League – ty mohou zájemci sledovat na placených kanálech jako je Nova Sport 5 nebo Canal+ Sport.

Často kladené dotazy

Vysílá se na Chance TV i první fotbalová liga?

Ano, i když je přímo v názvu Fortuna ligy konkurenční sázková kancelář, přenosy vysílá i Chance TV. Jen je zde podmínka, že pro sledování je potřeba mít vsazeno za posledních 24 hodin nebo mít alespoň 100 Kč na účtu.

Musí se za sledování přenosů na TV Chance něco platit?

Ne, všechny přenosy jsou zcela zdarma, jediné, co je potřeba splňovat, je mít za poslední měsíc vsazeno alespoň 30 Kč (výjimkou je jen Fortuna liga, viz výše).

Aplikace Chance TV není v Google Play, je opravdu bezpečná?

Nemusíte mít strach, u aplikací sázkových kanceláří je standardem, že v aplikačních obchodech nejsou. I tak jsou naprosto bezpečné, bez obav si je můžete na webu příslušné sázkovky stáhnout.

Shrnutí

Internetová Chance TV nabízí ohromný výběr sportovních přenosů z celého světa a ze všech oblíbených sportů. Ať už jste fanoušky hokeje, tenisu, fotbalu, MMA, lyžování nebo jiného sportu, na TV Chance si určitě přijdete na své, a navíc svoje oblíbené týmy můžete sledovat zdarma.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (101 hodnocení)
​​

Tomáš Božek

Tomáš Božek

Články a recenze pro různé weby píšu už více než 10 let. Jsem extrémní sova (takže pracuju v noci a spím přes den), neumím si představit svůj život bez internetu a televize. Hodně se zajímám o politiku (jsem libertarián), v hokeji fandím Mountfieldu HK a baví mě různé sporty (hlavně stolní tenis a florbal).

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo