Chance

Chance je jeden z nejstabilnějších hráčů na trhu, který má za sebou dlouholetou reputaci. Sázková kancelář, jíž vládne zelená a černá barva, nabídne širokou síť poboček a propracovanou mobilní aplikaci. Každý sázkař v tuzemsku ji zná alespoň podle jména. Její klienti jsou také součástí největší komunity sázkařů, protože je úzce propojená s Tipsportem.

Chance je značka, která je aktivní už od začátku devadesátých let. Nyní patří do holdingu Tipsport a její aktivní klienti si mohou všimnout řady podobností mezi oběma značkami. Ozdobou Chance je široká nabídka různých příležitostí, která se zaměřuje i na méně známé ligy. Kromě Tiket arény, v níž se pro sázkaře nabízí zajímavá inspirace, je tu také obsáhlé fórum s řadou atraktivních sportovních témat.

Historie a vývoj firmy

Chance je úzce spjatá se slezským regionem, historie této populární značky se začala psát v roce 1991 ve Frýdku-Místku. První kamenná pobočka byla otevřena v Ostravě, dnes jich je k dispozici přes 200 a najdete je v každém větším českém městě. Stačí si jednoduše vyhledat takovou, která je vašemu bydlišti nejblíž.

Přelomovými milníky pro historii Chance bylo hlavně spuštění internetového sázení v ČR v roce 2009 a začlenění do holdingu Tipsport, které proběhlo o čtyři roky později. Dnes jde o značku, která přináší širokou nabídku live sázek a počítá také s online casinem.

Jak založit účet?

Registrační proces je u Chance velmi jednoduchý. K samotnému ověření totožnosti klienta už není nutné navštívit pobočku, tento proces je dostupný i online díky využití Bank ID. Pro začátek klikněte jednoduše na zelené tlačítko s bílým nápisem „Registrace“, které najdete v pravém horním rohu úvodní obrazovky.

Budete vyzváni k vyplnění několika úvodních kolonek, registrační formulář chce znát vaše jméno, příjmení nebo den, měsíc a rok narození. Zeptá se rovněž na státní občanství a kontaktní údaje, které jsou již v dnešní době pro efektivní komunikaci nezbytností, tedy telefon a email. Co dalšího bude následovat?

Kliknutí na odkaz v mailu

Poté, co odešlete registrační formulář, následuje ještě několik dalších kroků. Chance vás vyzve k potvrzení emailu, kdy kliknete na zaslaný odkaz. Dorazí vám také SMS, ze které opíšete do příslušných políček zaslaný číselný kód. Následuje první přihlášení a změna hesla. Nyní máte třicet dnů na ověření identity, které můžete uskutečnit na kamenné pobočce, kde předložíte doklad totožnosti.

Online ověření identity je komfortní

Nabízí se také online cesta, při které je celá akce mnohem pohodlnější. Bank ID aktuálně podporuje Air Bank, Fio banka, ČS, KB, ČSOB, Moneta či Raiffeisenbank a Unicredit Bank.

Na tento úkon máte třicetidenní lhůtu, během níž funguje vaše dočasné konto. Jde o jednoduchý proces, který potvrdíte v pohodlí domova v rámci internetového bankovnictví. Po kontrole totožnosti se dočasné konto změní na trvalé, nezapomeňte také nastavit důležitá sebeomezující opatření.

Registrovat se

Kurzová nabídka

V rozmanitosti kurzové nabídky je sázková kancelář Chance jednou z nejlepších značek v rámci celé ČR. Najdete tu na čtyřicet druhů sportů, mezi nimiž nechybí nejpopulárnější odvětví. V základní nabídce najdete sekci „Oblíbené sporty“, kde je fotbal, hokej, tenis, basketbal nebo stolní tenis a také esporty.

V kategorii „Ostatní sporty (A-Z)“ najdete pestrou nabídku dalších populárních odvětví, nechybí zde alpské lyžování, box a MMA, dostihy, házená, šipky nebo volejbal. Chance nabízí také společenské sázky, které zahrnují například politické volby a ekonomické události, dále například ceny komodit, vývoj počasí za určité období a udílení filmových cen.

Nechybí tradiční zámořské sporty

Americký fotbal, baseball a další americké sporty jsou v nabídce Chance také, myslí se i na různé tenisové turnaje. Na úvodní straně webu této sázkové kanceláře najdete záložku „Top zápasy“. Jejím prostřednictvím se můžete inspirovat atraktivními událostmi, které jsou na programu během dne, mezi dalšími záložkami nechybí populární sportovní soutěže, jako je NHL, NBA nebo německá fotbalová Bundesliga. Inspiraci pro vlastní tikety můžete hledat v Tiket aréně. Minimum pro jednu sázenku činí 5 Kč, přičemž vyhrát lze maximálně 10 milionů korun.

Live sázky

Chance myslí na všechny sázkaře, kteří si chtějí vsadit během sledování zápasů svých oblíbených celků. Aktivním klientům jsou tyto přenosy k dispozici zdarma. Chance TV vyžaduje jen dokončení registračního procesu a minimální zůstatek ve výši 100 Kč, případně vsazení nejméně 30 Kč za posledních třicet kalendářních dnů. Podmínka je to tedy skutečně spíše symbolická.

Každý den jsou připraveny stovky streamů z různých ligových soutěží, nabídka této sázková kanceláře v podstatě kopíruje vysílání Tipsport TV. Dočkají se tak nejen fanoušci fotbalu a hokeje, ale i řady dalších populárních sportovních odvětví.

Pokud si chcete prohlédnout aktuální nabídku, klikněte na záložku „Live“ na úvodní stránce webu, která je mezi sekcemi „Kurzy“ a „Výsledky“. Co v ní můžete pravidelně najít?

  • Fotbal – Fortuna liga, Serie A nebo La Liga, ale také portugalská nebo polská nejvyšší soutěž.
  • Hokej – NHL, Liga mistrů, Tipsport extraliga a Chance liga, která nese jméno sázkové kanceláře.
  • Basketbal – NBA, Euroliga nebo Česká liga, nabízí se také možnost sledovat ženskou WNBA.
  • Tenis – Čtyři grandslamové turnaje od Australian Open po US Open a řada menších turnajů.
  • Sledovat můžete také smíšená bojová umění alias MMA, volejbal, baseball nebo dostihy.

Sázky na pobočkách

Pokud si chcete vsadit tiket na kamenné pobočce Chance, není nic snazšího než si vyhledat nejbližší z nich přímo na webu. Rozsáhlá síť poboček je výhodou, v ČR jich najdete přes 200. Například v přímém porovnání s Tipsportem je toto číslo výrazně nižší, v některých větších českých městech je ale poboček více. Na pobočkách je možný hotovostní vklad i výběr, obě varianty jsou omezené hranicí 5 000 Kč za každých uplynulých 24 hodin.

Registrovat se

Bonusy

Bonusová nabídka v sázkové kanceláři Chance je velmi atraktivní. Každý sázkař, který si zřídí trvalé konto, má nárok na 200 Goldenů. To je částka v herní měně, která odpovídá 200 Kč na sázkařském profilu. Pro první vklad na sázkařské konto je k dispozici další zajímavý bonus, jehož hodnotu si určí každý klient sám podle výše depozitu.

Vstupní bonus za vklad může činit až 2 000 Kč, je však nutné splnit základní podmínku, která souvisí se samotným sázením. Aby byl připsán na sázkařské konto bonus v odpovídající výši, je nutné prosázet jeho čtrnáctinásobek na sázenkách, jejichž kurz je minimálně 2. Aby byl sázkař motivován, dostane bonus postupně po menších částech (resp. vždy po dosažení dalších 10 % z obratu).

Platební metody

Kolik platebních metod je k dispozici? Klasikou je možnost hotovostní platby na pobočkách, kde je limit pro vklad i výběr 5 000 Kč za každých 24 hodin. Jedinou podmínkou je, abyste se dostavili během otevíracích hodin pobočky, zjistíte si je snadno přímo na webu.

V době, které vládne vysokorychlostní internet, ale bude většina sázkařů provádět vklady online formou. Tady se nabízí elektronické peněženky, platební karty nebo klasické bankovní převody.

  • Bankovní převod je bez limitu a také bez poplatku. Lze jej uskutečnit pouze z dříve ověřeného účtu, jeho zpracování trvá až 2 pracovní dny. V případě výběru je horní limit 1 milion korun.
  • Depozit pomocí platební karty je rychlý. Zpravidla je proveden instantně a je zcela bez poplatků. Limity si stanovuje příslušná banka, minimum pro vklad je stanoveno na 100 Kč.
  • Nabízí se i elektronické peněženky. Paysafecard má 5% poplatek a limity 10 a 24 000 Kč, Skrill je bez poplatků, limity 1 000 až 100 000 Kč. PayPal je bez poplatků, limity 100 až 100 000 Kč.
  • Pro výběr je klasikou bankovní převod. Ten bude zadán ze strany Chance dle toho, kdy byla podána žádost. Peníze se zasílají každý pracovní den v 10:00 a 14:00. Pokud nemá klient účet u ČS a pošle žádost o výběr po desáté hodině, peníze dorazí následující pracovní den.

Mobilní aplikace

Dnešní sázkaři by se bez kvalitní mobilní aplikace neobešli. Chance na ně samozřejmě myslí, nabízí také mobilní verzi webu v prohlížeči, kde se stačí jen přihlásit do osobního profilu. Aplikace je připravena ke stažení na webu, podrobnosti najdete pod záložkou „Mobilní aplikace“, která je na černé liště, na níž najdete i Kurzy, Tiket Arénu nebo Fórum.

Aplikaci si můžete stáhnout do mobilu také prostřednictvím odkazu zaslaného v SMS zprávě. Tento odkaz lze načíst také pomocí QR kódu. Je kompatibilní s Androidy a rozumí si také s operačním systémem iOS. V aplikaci je možné snadno sledovat live streamy nebo si vsadit, stačí, když máte Wi-Fi připojení nebo data.

Věrnostní program

Odměna za věrnost nebo přivedení nového sázkaře? I s tím se samozřejmě počítá, za nováčka na Chance získáte 500 Goldenů, což je herní měna, kterou lze využít pro sázení a jejíž přepočet je velmi snadný (1G = 1 Kč). Sázku provedete jednoduše tak, že na tiketu kliknete na zelenou ikonku Kč, která se změní na oranžové G. Je to podobný princip, jako při sbírání Netů, což je herní měna u sesterského Tipsportu. Stačí, když zadáte do připraveného formuláře jméno, příjmení a adresu vašeho kamaráda.

Věrnostní program u této sázkové kanceláře je však mnohem bohatší. Můžete psát analýzy, sestavovat inspirativní tikety nebo sdílet různé příspěvky do diskuzních fór a získávat tak další Goldeny na své sázkařské konto. Goldeny čekají i na aktivní sázkaře, rozhodující je, kolik tiketů a v jakém objemu bylo vsazeno. Stručně řečeno, jde o benefit za nějakou aktivitu.

Analýza pro sportovní fanoušky

Vyznáte se ve svém oblíbeném sportu a chtěli byste se o své postřehy a znalosti rozdělit s dalšími fanoušky? Analýza je pro mnoho sázkařů nedílnou součástí jejich tiketů, rozebírá jednotlivé příležitosti a zdůvodňuje konkrétní rozhodnutí. Psát je můžete každý den a sdílet v rámci největší komunity sázkařů v ČR, v jejímž rámci je Chance propojena s Tipsportem. Analýza v rozsahu 500 až 5 000 znaků může pomoci dalším tipérům a poskytnout jim jiný úhel pohledu při sestavování vlastní sázenky.

Soutěže na Chance

Sázkaři mají o zábavu postaráno, mohou si totiž zahrát v několika soutěžích. Chance víceméně kopíruje nabídku na Tipsport, nabízí Pyramidu, Tipligu, Tipbank a Tipcup, počítá také s Maratonem. Jinak řečeno, celý rok je o co hrát, některé soutěže jsou pořádány i u příležitosti různých sportovních událostí.

Tipliga je velkým favoritem

Tipliga je pravidelnou soutěží, která má 13 různých úrovní od Pralesa, Okresního či Krajského přeboru až po 1. ligu. Dostat se až na vrchol vyžaduje trpělivost, z úrovně na úroveň se můžete dostat jen jednou měsíčně. Záleží na tiketech, které sázkař do Tipligy zařadil, každý měsíc se začíná od nuly.

V Tiplize získávají sázkaři Goldeny, nejúspěšnější sázkař každého měsíce jich dostane 10 000. Král pobočky obdrží navíc 200 Goldenů. Z Tipligy se lze kvalifikovat na Turnaj mistrů, kde nejúspěšnější sázkař získá velmi atraktivní odměnu, rozdávají se miliony Goldenů a vítěz TM si přijde až na 2 miliony korun.

Pyramida je královskou hrou

Pyramida o patnáct milionů korun má celkem deset kol, podmínkou vstupu do této soutěže je vsazení tiketu minimálně za padesátikorunu. Každé kolo má stanoven minimální kurz, například ve druhém kole je to 2,0 a v desátém kole 10,0. V každé úrovni je tedy navyšován a cílem sázkaře je, aby jeho tikety prošly dál. Pokud se to nepovede, jednoduše platí, že sázkař může zkusit své štěstí v další Pyramidě. Najednou jich lze hrát až pět.

Podpora

Otázku na podporu lze položit několika různými způsoby. Nabízí se kontakt formou emailu, a to na adresu info@chance.cz, případně také telefonát na infolinku +420 233 090 831, která je k dispozici každý den mezi 8:00 a 22:00.

Sázková kancelář Chance má v provozu také live chat a k dispozici je rovněž kontaktní formulář. Do něj stačí zadat email, uživatelské jméno, vybrat předmět zprávy a popsat konkrétní problém. K dispozici je zpráva s rozsahem až 5 000 znaků. Každý sázkař tak má k dispozici více komunikačních kanálů a může si vybrat ten, který mu bude nejvíce vyhovovat.

Shrnutí

Velmi známá značka, díky které si lze vsadit na čtyři desítky sportovních odvětví. Chance má za sebou dlouholetou historii, která je navíc v poslední dekádě úzce spjatá se značkou Tipsport. Jde o zajímavý tip pro začínající sázkaře, jimž může být velkou inspirací početná komunita zkušenějších tipérů. Velkým plusem je přehlednost webu a mobilní aplikace, grafická stránka působí už na první pohled velmi profesionálně.

Výhody

Možnost poslat do hry tiket už za pouhých 5 Kč, inspirovat se v přehledné Tiket aréně, kde sdílí své nápady tisíce sázkařů a propracovaná mobilní aplikace, to jsou hlavní výhody sázkové kanceláře Chance. Jde o tuzemskou společnost, která má za sebou více než tři dekády existence a díky napojení na Tipsport umožní registrovaným klientům každý den stovky sportovních přenosů z celého světa. U tiketů, které se nevyvíjejí podle představ sázkaře, je také možné použít funkci Cashout, tedy tzv. předčasné vyplacení.

Nevýhody

I když je pravda, že výhody výrazně převažují, Chance má i několik mínusů. Jde například o možnosti vkladu nebo výběru, kterých je minimum (ale současně nechybí ty, co sázkaři nejčastěji preferují). Je také škoda, že není k dispozici populární Betbuilder, který by ještě více obohatil kurzovou nabídku. Live sázky jsou také v některých případech schvalovány delší dobu.

Otázky a odpovědi

Jaké je minimum pro jeden tiket u Chance?

Na jednom tiketu můžete poslat do hry 5 Kč, sázková kancelář Chance tedy umožní sázení již od symbolické pětikoruny.

Nabízí Chance také mobilní aplikaci?

Ano, s mobilní aplikací se u sázkové kanceláře Chance počítá. Nestáhnete ji ovšem přes App Store nebo Google Play, ale prostřednictvím odkazu na webu (ten si lze nechat poslat i do SMS nebo načíst QR kódem).

Jak dlouho už je značka Chance na českém trhu?

Poprvé se sázková kancelář Chance objevuje na začátku devadesátých let minulého století. V květnu 1991 byla založena ve Frýdku-Místku, nedlouho poté otevřela svou první pobočku v Ostravě.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz osobám mladším 18 let.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo