Sekačky Fieldmann

Sekačky Fieldmann jsou kvalitní, dají se pořídit za velmi příznivé ceny a zaujmou moderním designem. V nabídce najdete aku sekačky, benzínové sekačky, ale také elektrické sekačky. Benzínové sekačky je možné pořídit s pojezdem nebo bez pojezdu. Tento typ sekaček je ideální všude tam, kde jsou zahrady členitější a terén náročnější.

Všechny sekačky Fieldmann

Zvládají hustý a vyšší travní porost, stejně jako třeba svahy a podobně. Největším plusem je bezesporu vyšší výkon, přičemž záběr může být až 56 cm. Bez problémů si poradí s velkými plochami a není nutné řešit žádný kabel či dobíjení baterie. Benzínové sekačky Fieldmann mají rozdílnou šíři sečení i sílu motoru, vždy záleží na zvoleném modelu.

Sekačky bez pojezdu se hodí na rozlehlé plochy, kde je spíše rovina. Co potěší je efektivní výkonnost, dobrá výdrž a nízká hmotnost. Nerovný terén, svahy a jinak náročné plochy už potřebují sekačku s pojezdem, protože bude potřeba stroj vytlačit do svahu a bez pojezdu nemáte šanci. Ty nejlepší benzínové sekačky Fieldmann mají ve výbavě plynule nastavitelnou rychlost pojezdu, což značně usnadní práci.

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů jsou sekačky velmi spolehlivé. U některých modelů je srdcem výkonný motor americké značky Briggs & Stratton. Tyto motory patří ke špičce a jsou považovány nejen za maximálně kvalitní, ale velice spolehlivé. Jednoduché ovládání zajistí také automatický sytič motoru i elektrický startér, takže ani nastartování sekačky nic nebrání.
Elektrické či aku sekačky Fieldmann jsou efektivní a vhodné pro pravidelné udržování travního porostu. Aku sekačky mají dobíjecí akumulátor, neprodukují žádné zplodiny, neomezuje vás kabel a navíc nedělají zbytečný hluk.

Samozřejmě, že podle modelu se liší i výdrž akumulátoru. V nabídce najdete rovněž elektrické rotační sekačky, které se podobně jako ty benzínové pyšní vysokou kvalitou, špičkovým zpracováním, bezpečností, dobrými ergonomickými vlastnostmi, ale i bezproblémovou údržbou a pohodlným ovládáním.

Praktické funkce ulehčují jejich použití, jako například centrální nastavení výšky sečení, kdy stačí pohyb páčky a vše je nastaveno rychle a jednoduše. Výškově nastavitelné madlo jednoduše sklopíte, což pomůže při skladování. Pro sběr posečené trávy jsou k dispozici velkoobjemové koše, které disponují signalizací zaplnění.

O značce Fieldmann

Tato značka si zakládá na kvalitě použitých materiálů, ale také na bezpečnosti, spolehlivosti a profesionalitě. Každý jednotlivý produkt je vždy vyroben tak, aby byl kladen důraz na všechny detaily a vše plně vyhovovalo i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi.

Maximální komfort při používání, snadné ovládání, ale i dokonalost ergonomických prvků, to vše je pro značku Fieldmann důležité. Vedle sekaček, můžete pořídit také vertikutátory, motorové pily, ale i různé aku nářadí a podobně.

Sekačky Fieldmann můžete nakoupit v těchto e-shopech: Fieldmann.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Reply
    Václav Kubicek 6.6.2024 v 16:41

    Koupil jsem si hned dvě benzínové sekačky s pojezdem. Recenze výborné.
    Jsou to nejhorší sekačky které jsem kdy měl .

Přidat komentář

Recenzer
Logo