Sekačky Stiga

Sekačky Stiga můžete pořídit benzínové, akumulátorové, elektrické, ruční i robotické. Samozřejmostí jsou podobně jako u sekaček Husqvarna kvalitní motory od zvučných značek Briggs & Stratton a Honda.

Jejich předností je špičkový výkon a velmi dobrá životnost. Převážná část modelů sekaček Stiga je vyrobena z odolných materiálů, ať už je to ocel nebo hliník, který se sice může zdát méně odolný, ale není tomu tak.

Tyto materiály logicky navyšují pořizovací cenu sekačky, ale věřte, že se ta investice rozhodně vyplatí. Nedílnou součástí je i dokonalá ergonomie každého jednotlivého modelu, takže se vám s každou sekačkou bude dobře pracovat s maximální pohodlností. Rukojeť je měkká nastavitelná, stejně jako se dá nastavit i výška sečení.

Všechny sekačky Stiga

Nejlepší sekačky Stiga

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Stiga Combi 748 SE 100 %  Kč Zobrazit Elvin.cz
2. Stiga COMBI 336 C 97 % 4 312 Kč Zobrazit Technikcentrum.cz
3. Stiga SCM 240 R 290401208/S15 93 % 2 990 Kč Zobrazit Jarabak.cz
4. Stiga Combi 753 V 89 % 14 390 Kč Zobrazit Vsenazahrady.cz
5. STIGA Collector 48S 87 % 8 980 Kč Zobrazit Elvin.cz

Všechny páky jsou vždy umístěny tak, aby ovládání sekačky bylo praktické a snadné. Typickou vlastností sekaček Stiga je jednoznačně možnost mulčování, kterou disponují téměř všechny modely vyskytující se na trhu.

Samozřejmě, že kromě mulčování je možné posečenou trávu klasicky vyhazovat zadní částí sekačky, případně bokem.
U robotických sekaček máte k dispozici aktivní přední kolo, s jehož pomocí se dá snadno a rychle reagovat na nečekané převrácení či nadzdvihnutí sekačky, protože se během 3 vteřin okamžitě zastaví nůž. Dokonce vás potěší i to, že každá robotická sekačka umí pomocí senzorů detekovat svah, náraz, déšť i zaseknutí.

Benzínové sekačky Stiga mají vysokou kvalitu, dostatečnou sílu, odolnost a přesnost sečení. K dispozici jsou až 4 systémy sečení a spousta funkcí.

Elektrické sekačky Stiga se hodí pro ty z vás, kteří se nechtějí tahat s těžkou sekačkou, ale naopak využít lehké nářadí, které si odpracuje svoje, aniž by vás to odrovnalo. Mají nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a jsou tiché.

Jediné, co nemusí každému vyhovovat, je nutnost tahat za sebou kabel. Akumulátorové sekačky mají stejný výkon jako benzínové, ale jsou o něco šetrnější vůči životnímu prostředí. Nemusíte řešit kabely, benzín, nejsou tak hlučné, vibrace jsou minimální a potřebují jen minimální údržbu, navíc se snadno ovládají.

O značce Stiga

Společnost Stiga vznikla v roce 1934 ve Švédsku a již od svého založení se zabývala výrobou zahradní techniky. Kromě sekaček na trávu, můžete zkusit od této značky také křovinořezy a motorové pily. Pro vaši zahradu i další tomu podobnou plochu je to skvělý parťák.

Sekačky Stiga můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (71 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já tedy používám Stiga Combi 748 SE a za mě rozhodně spokojenost. Pracuje dobře, má kompaktní rozměry a skvěle se s ní manipuluje, takže jí zatím nemám co vytknout, ale uvidím, mám jí teprve krátce.

  2. Mám aku sekačku Stiga CP1 480LiD48V
    Tak tady se nepovedlo vůbec nic. Na 4ks baterií neposeču ani 500m², váží 30kg a baterie z ní ženská nevyndá. Kolamjsou po jedné sezóně oškubaný a celková cena s 2 silnějšíma baterkama byla 30000,-
    Hrůza hrůz!!!!

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo