Sexchat

Klasický chat zná jistě každý, ale ten erotický, je trochu jiný level. Jedná se v podstatě o specifický druh online konverzace, která obsahuje erotické texty. Tyto zprávy jsou vyměňovány mezi dvojicí i skupinou lidí v rámci soukromé konverzace.

Obsahem může být cokoliv, co jakkoliv podněcuje sexuální fantazii, ať už jsou to grafická znázornění nebo jen obyčejný text se sexuální povahou. Sex chaty jsou stále oblíbenější, přičemž největší nápor se objevil během pandemie koronaviru, kdy byla velká část obyvatelstva tzv. uvězněná doma a hledala jakýkoliv způsob rozptýlení, a to ve všech možných i nemožných oblastech.

Nebylo možné se osobně seznamovat během sportovních aktivit, při kulturních akcích, v barech, restauracích ani na dalších podobných místech. Podobně zafungovalo i zavedení práce prostřednictvím home office, kdy se nemohlo flirtovat na pracovišti.

To byl důvod, proč se velké množství lidí přeneslo do online prostředí a hledalo virtuální fantazie se sexuálním kontextem pomocí ideální chatovací aplikace.

Sexuální/erotické chatování

Každý, kdo hledá vzrušení, může využít mnoho forem pro chatování, neboť aplikací existuje opravdu dostatek. Na různých chatech to fungovalo a stále funguje vždy tak, že se v dané místnosti píše o všem, co souvisí se sexem.

Vše je veřejně dostupné, takže cokoliv tu někdo napíše, to si přečte skutečně každý. Pokud jste si ovšem s někým padli do oka, dá se přejít do tzv. soukromého módu a s některým uživatelem si psát jednoduše navzájem v soukromí o čemkoliv. Samozřejmě, že na vše dohlíží správce, který dbá na to, aby nedocházelo k porušování pravidel daného chatu.

Hojně navštěvovaný a velmi oblíbený sexchat najdete na Amateri.com, kde je k dispozici hned několik chatovacích místností. V mnoha případech se kromě erotického psaní můžete spojit s jiným uživatelem i prostřednictvím webové kamery.

TOP 3 nejlepší platformy pro erotické chatování

1) Tinder

O této aplikaci je v poslední době slyšet dost často, ostatně mnohdy má více než 2 miliardy zhlédnutí za jeden den. Dokonce je inspirací pro téměř 2 miliony schůzek týdně.

Je to v podstatě jednoduchý a velmi přehledný nástroj s obří uživatelskou základnou, kde můžete navazovat nejen romantické vztahy, ale také flirtovat, případně si užít zcela zdarma erotický textový chat.

Výhodou je, že uživatelé jsou zde z více jak 50 % mladší 25 let, takže o flirtování a erotiku zde rozhodně není nouze. Využívat jej mohou všichni, kdo mají chytrý telefon s iOS, ale také s operačním systémem Android.

2) Snapchat

Mladší dívky se tento nástroj snaží používat pro tvorbu vtipného obsahu pro Instagram, zatímco u dospělých dívek je to oblíbená aplikace pro textový chat s erotickým zaměřením. Dokonce tu můžete narazit i na mnohé pornohvězdy, které této služby také využívají.

3) Sext Local

Patří k jedné z nejlepších a vůbec nejoblíbenějších erotických chatů určených zejména začátečníkům. K dispozici je také live-chat a možnost blokovat nežádoucí spojení.

Není problém ani nahlášení spamových profilů. Jedinou nevýhodou je, že tento chat plný erotiky musíte používat pouze na webu, protože není žádná mobilní aplikace.

Jak funguje erotický chat?

Erotický chat je možné praktikovat mnoha způsoby, ať už je to chatovací místnost, instant messenger, aplikace, e-mailová schránka nebo také telefonní hovor, ovšem nejčastěji jsou to speciální webové stránky.

Mnohé takové weby poskytují erotický chat bezplatně, ovšem jsou i takové, kde si musíte za různé služby, zejména pak ty prémiové, připlatit. Principem každého erotického chatu je virtuální sex, který si prostřednictvím textových zpráv užíváte s další osobou, případně více osobami, záleží na vaší vzájemné domluvě.

Problémem není ani posílat si různé erotické fotografie či videa pro větší vzrušení. Mnozí se snaží zjistit, co je v rámci sexuality pro ně zajímavé, vzrušující a pokud možno vhodné. Výhodou je, že na erotickém chatu můžete být anonymní a neprozrazovat tak svou pravou identitu, když nebudete přímo chtít.

Co by měl splňovat vhodný erotický chat?

Dobrá erotická stránka, na kterou můžete narazit kvůli sex chatování, by měla splňovat určité vlastnosti, aby stálo za to, na ní zavítat znovu. Co je tedy pro takové stránky zásadní?

Komunikační nástroje

Jednotlivé chaty mají společné to, že nabízí různé způsoby pro komunikaci, které můžete využívat. Patří sem SMS zprávy, posílání fotografií, videohovory, livechat a další.

Správný bezplatný erotický chat by měl umožnit svým uživatelům komunikovat na co nejlepší úrovni. Běžné je, že se dá vytvořit chatovací místnost, která bude mít zaměření přesně podle vašich potřeb.

Bezpečnost především

Je nutné si uvědomit, že v rámci erotického chatu můžete posílat nejen textové zprávy, ale také erotické fotky či videa, aby bylo vzrušení a chat co nejzajímavější.

To vše je ovšem potřeba ochránit a zajistit pro takové informace bezpečí. Dobré je, když stránka/aplikace umožňuje smazání obsahu a neumožňuje pořízení screenu obrazovky či stahování obsahu.

Spolehlivá aplikace pro seznámení dospělých by měla také disponovat zákaznickou podporou, kam bude možné se obrátit ve chvíli, kdy je potřeba ohlásit jakoukoliv nežádoucí situaci.

Členství zdarma

Seznamovací webové stránky pro dospělé mívají placené členství, které zajistí dostupnost pokročilých funkcí. U důvěryhodných stránek tohoto typu by měla být poskytnuta bezplatná zkušební verze. V případě, že budou požadovat platbu ihned od počátku, může se jednat o podvodný web a pro vás bude nejlepší jít jinam.

Sledujte uživatelské recenze

Erotické weby mají stejně jako jiné uživatelské recenze. Samozřejmě, že to nemusí být jen pozitivní ohlasy, ale i ty negativní. Mnohdy se hodí právě ty záporné, aby člověk věděl, že je ten chat opravdu funkční a není to jen nějaký podvod. Každá zkušenost je dobrá a proto si neváhejte projít, cokoliv co uživatele, kteří již mají s aplikací/seznamovací stránkou, píší.

Zkontrolujte legitimitu

Erotický chat je lákavou záležitostí, ovšem ve chvíli, kdy se jedná o nelegální/podvodnou stránku, mohou nastat problémy. Je dobré použít vhodný nástroj, který na základě adresy URL daného webu dokáže odhadnout úroveň rizika. Zkuste například aplikaci McAfee.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Zdroje: www.datingranking.net, www.hookupdate.net

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt. Jsme i na sociálních sítích: Instagram a Facebook.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo